Ziemeļu mezgls astroloģijas ceturtajā mājā (paskaidrots)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Kāds ir jūsu dzīves mērķis? Vai vēlaties uzzināt, kādas ir jūsu karmiskās dzīves mācības?

Šis amats kalpo kā galīgais ceļvedis uz jūsu Ziemeļu mezglu ceturtajā mājā.

Tā ietver būtiskas zināšanas par kas tu esi !

Astroloģijā ziemeļu mezgls ceturtajā mājā norāda, ka šajā dzīvē galvenā uzmanība jāpievērš mājas videi, ģimenes locekļiem un personiskajām attiecībām.

Iepriekšējās dzīvēs tu varētu būt autoritatīva persona sabiedriskajā dzīvē, kas tiecas pēc varas, ietekmes un nozīmības. Tev ir grūti atlaist savu varu un ļauties plūsmai.

Tomēr pašreizējā dzīvē jums ir jāiemācās pievērsties mājas dzīvei, lai rastu emocionālu piepildījumu. Jums vajadzētu likt sirdij priekšroku pār prātu un sekot savai intuīcijai, nevis likumam.

Patiešām, ja jūsu Ziemeļu mezgls atrodas Ceturtajā mājā, jums ir spēcīga vēlme veltīt sevi darbam un profesionālajai dzīvei. To jūs jau esat darījuši pagātnē un tas jums jau ir izdevies.

Tomēr ne tagad, ne arī nākotnē šajā vietā nevar gūt panākumus. Tagad jūsu uzmanības centrā nav jūsu karjera, bet gan tas, kā dzīvot harmonijā ar ģimenes locekļiem.

Dažos gadījumos šis novietojums var norādīt arī uz spēcīgu nacionālisma izjūtu.

Astroloģijā, lasot astroloģisko karti, lielā mērā tiek izmantoti Mēness mezgli.

Dzimtas zīmē Mēness mezgli parāda jūsu dvēseles misiju un mērķi šajā inkarnācijā.

Izmantojot Ziemeļu mezgla mājvietu un zīmi kā ceļvedi, jūs varat saprast, kurp jūsu dvēsele dodas un kas jums ir jādara, lai tur nokļūtu.

Turpretī jūsu dienvidu mezgla punkts atklāj jūsu vēsturi un iepriekšējās inkarnācijas. Saskaņā ar padziļināto astroloģiju dienvidu mezglu pārstāv kaut kas zināms un labi praktizēts.

Tāpēc šis mezgls var pārstāvēt jūsu "instinktus" jeb dabiskās tieksmes. Jums var rasties kārdinājums regulāri atgriezties pie saviem Dienvidu mezgla vecajiem ieradumiem, taču tas nav ieteicams!

Turklāt, ja jūsu ziemeļu mezgls atrodas ceturtajā mājā, dienvidu mezgls atradīsies desmitajā mājā. Tas ir tāpēc, ka abi Mēness mezgli vienmēr atrodas pretējos namos un pretējās zīmēs.

Izpētot tos visus uzreiz, jūs varat gūt labāku priekšstatu par kopējo ainu!

Šajā amatā ir vairāk, ko pētīt!

Kad jūs sasniegsiet šī raksta beigas, jūs noteikti iegūsiet vairāk pašizziņas par to, kas jūs esat!

Sāksim!

   1. Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā Nozīme

   Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā Nozīme

   Astroloģijā Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā pārstāv jautājumus, kas saistīti ar jūsu emocionālajām vajadzībām, mājas dzīvi, ģimenes tradīcijām, agrīno bērnību un intīmajām attiecībām ar ģimenes locekļiem.

   Saskaņā ar Karenmblack jūsu dzīves mācība ir kontrolēt savas emocionālās reakcijas un izkopt tās garīgai izaugsmei. Jūsu dvēseles mērķis ir piepildīts ar Vēža enerģiju un enerģiju, kas nāk no Mēness orbītas.

   Emocionālie pamati ir ļoti svarīgi, lai tu varētu augt. Karmiskajā astroloģijā ceturtā nama Mēness mezgls nozīmē spēcīgu koncentrēšanos uz ģimenes tradīcijām un mājas dzīvi. Tu esi šeit, lai sekotu savam ceļam, bet ne uz ģimenes rēķina. Izaicinājums ir integrēt ģimenes vērtības savā vērtību sistēmā, nevis tās atdalīt.

   Var gadīties, ka tev būs konflikts starp sabiedrisko un mājas dzīvi. Daudzi astrologi uzskata, ka vislabākais veids, kā pilnībā attīstīt 4. nama Mēness mezgla potenciālu, ir atlikt personīgās vajadzības un iesaistīties radošās izpausmes aktivitātēs. Tavi talanti ir tava iztēles jauda un radošās spējas.

   Atšķirībā no astroloģijas 3. nama, 6. nama, 7. nama, 8. nama un 12. nama, tas, ka jūsu Mēness mezgls atrodas 4. namā, norāda uz lielu dzimtas koku un bagātu ģimenes kultūru. Mācīties no saviem dzimtajiem vecākiem var būt viens no svarīgākajiem mērķiem jūsu dzīvē.

   Ja jūsu ceturtajā mājā ir Jupiters, visticamāk, bērnībā jums nav bijis grūti. Jums ir tendence būt ļoti pašmīļamam, kā arī beznosacījumu mīlestībai pret citiem.

   Astroloģijā ceturtā nama ziemeļu mezgls ir līdzīgs Vēža ziemeļu mezglam.

   Vēža zīmē jūsu dvēseles mērķis ir izprast savas iepriekšējās inkarnācijas un iemeslus, kāpēc esat šeit, šajā pasaulē. Jums mēdz būt spēcīgas jūtas pret saviem ģimenes locekļiem vai ikvienu, kas ir jūsu tuvākajās attiecībās. Jums ir spēcīga reakcija arī uz citu cilvēku jūtām.

   Mājas, kurā atrodas Ziemeļu mezgls, lietas bieži vien atklāj jaunu interesējošu tēmu.

   Turklāt tavas spējas strādāt ar cilvēkiem var kavēt Ziemeļu mezgla atrašanās 4. mājā. Tavus tuviniekus tas var kaitināt, jo tu mēdz sevi attēlot kā cilvēku, kurš ir autoritatīvs. Tā var būt zīme, ka tu un tavi ģimenes locekļi nesadzīvo savā starpā.

   Kopumā, Ziemeļu mezglam atrodoties ceturtajā mājā, jūsu dzīvē notiks lietas, kas iemācīs jums sadarboties ar citiem un ļauties plūsmai.

   Kļūšana par uzticamu un gādīgu nāk vēlāk dzīvē.

   Ziemeļu mezglam atrodoties Ceturtajā mājā, būtiskākā dzīves mācība ir iemācīties radīt emocionālu drošību un emocionālu apmierinātību. Atlaidiet savas barjeras un pieņemiet to, kas esat, tostarp gan savus talantus, gan trūkumus.

   Svarīga mācība, ko sniedz Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā, ir arī par to, kā pieņemt savas nepilnības un apzināties, ka esi skaists tāds, kāds esi.

   Piezīme : Ja vēlaties uzzināt vairāk par slēptā Ziemeļmezgla nozīmi jūsu horoskopā, es ļoti iesaku jums izlasīt šīs astroloģijas grāmatas. Šajās grāmatās ir filiāļu saites, tāpēc es būšu ļoti pateicīgs par jūsu palīdzību, ja iegādāsieties šīs grāmatas, izmantojot manas saites!

   1. Astroloģija: Mēness noslēpumi: Atklāj savu patieso ceļu un mērķi - Patsy Bennett (Ļoti ieteicams)
   2. Vienīgā astroloģijas grāmata, kas jums jebkad būs vajadzīga - Joanna Martine Woolfolk

   2. Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā un dienvidu mezgls desmitajā mājā.

   Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā

   Dzimšanas astroloģijā Dienvidu mezgls norāda uz jūsu iepriekšējām dzīvēm un komforta zonu, savukārt Ziemeļu mezgls (Īstais mezgls) atklāj jūsu dzīves mērķi, dzīves mācības un dvēseles misiju šajā dzīvē.

   Abi Mēness mezgli vienmēr atrodas pretējās zīmēs. Tādējādi 4. nama ziemeļu mezgls norāda, ka jums ir 10. nama dienvidu mezgls.

   Lai izprastu svarīgas dzīves jomas savā astroloģiskajā kartē, jums ir jāiedziļinās zodiaka zīmju Vēža un Ozeņa dabā, jo tās ir 4. un 10. nama valdošās zodiaka zīmes.

   Jūs varat labāk saprast, kāds ir jūsu dvēseles mērķis, vispirms atskatoties uz savu vēsturi - savu Dienvidu mezglu.

   Astroloģijā desmitais nams ir saistīts ar cilvēka profesionālo un personīgo dzīvi, kā arī ar viņa publisko tēlu. 10. nama valdošā zodiaka zīme ir āzis.

   Dienvidu mezgls šeit rāda, ka agrāk tu esi bijis saistīts ar personīgās atbildības jautājumiem. Tu patiešām nopietni izturējies pret visu. Iespējams, ka ar visu savu smago darbu tu esi atstājis novārtā laiku, ko pavadīji kopā ar cilvēkiem, kuri tev rūpēja.

   Jums dzīvē ir nepieciešama liela kontrole. Ar šo Dienvidu mezgla novietojumu mēs iegūstam tipisku cilvēku, kas ir apsēsts ar detaļām un vēlas būt varas pozīcijā. Jūsu ģimenes dzīvi var sagraut vajadzība pēc pilnīgas kontroles pār visu un visiem.

   Tā rezultātā jūsu emocionālā puse var būt neattīstīta, ja vien to nekompensē citas izvietojuma vietas kartē.

   Autoritāte var būt liela problēma. Iepriekšējā dzīvē tu parasti esi bijis autoritatīvs cilvēks, kurš pieradis būt noteicējs. Tev ir grūti pieņemt, ka tev nav pilnīgas kontroles pār visu, bet tā ir mācība, kas tev jāapgūst, ja vēlies garīgi progresēt.

   Desmitā nama dienvidu mezgls var nozīmēt arī dominējošu, emocionāli atsaistītu indivīdu.

   Turklāt tiem, kas dzimuši ar Ceturtā nama Ziemeļu mezglu, parasti ir spēcīga vēlme sasniegt lielas lietas savā profesionālajā dzīvē. Jums ir daudz augstu mērķu, un jūs tiekties tos sasniegt.

   Tomēr Ziemeļu mezgla atrašanās 4. mājā nenozīmē, ka tev vajadzētu atteikties no augstām ambīcijām, bet gan to, ka, sekojot savam sapnim, tev jārūpējas arī par savu tuvinieku emocionālajām vajadzībām. Tavai privātai dzīvei jābūt tikpat svarīgai kā sabiedriskai dzīvei.

   Ja personīgajā dzīvē kaut kas neizdodas, jums ir tieksme atgriezties darbavietā un turpināt strādāt.

   Īstiem darbaholiķiem parasti Ziemeļu mezgls atrodas Ceturtajā mājā un Dienvidu mezgls - Desmitajā mājā. Šiem cilvēkiem darbs, karjera un atbildība var ieņemt pirmo vietu pār citām dzīves jomām.

   Tomēr tavs Ziemeļu mezgls māca, ka ne viss ir atkarīgs no darba, pat ja iepriekš esi paveicis lielisku darbu. Šķiet, ka tava Dienvidu mezgla sfērās vairs nav potenciāla paplašināties.

   Šobrīd, kad 4. mājā atrodas Ziemeļu mezgls, tu vari uzlabot savu dzīvi, sekojot savai intuīcijai, nevis ievērojot stingras sistēmas un noteikumus. Tev ir jāpārvērš uzmanība uz savu iekšējo dzīvi un ģimenes locekļu savstarpējām attiecībām.

   Astroloģijā ceturtais nams bieži tiek dēvēts par tēva namu. Mēness ir tā dabiskais planētu valdnieks.

   Ja tev Ziemeļu mezgls atrodas ceturtajā mājā, iespējams, kāds no vecākiem uz tevi lika lielas cerības un lielas prasības. Viņi negaidīja neko citu kā vien tavas labākās pūles. Šim vecākam neapšaubāmi bija lielas cerības uz tavu nākotni, un viņš varēja nerūpēties par tavām jūtām, tā vietā dodot priekšroku tam, lai tu pievērstos saviem sasniegumiem.

   3. Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā Dzimtsaraksts

   Natālais Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā

   Saskaņā ar astroloģiju ekstrēmās situācijās dzimušajam ar 10. nama Dienvidu mezglu ir tendence domāt, ka viņš ir pārāks par visiem pārējiem un kontrolē situāciju. Viņš var izmantot citu cilvēku vājības, lai iegūtu varas pozīcijas, atkarībā no Mēness mezglu aspektiem.

   Ja Dienvidu mezgls ir nomocīts, viņš var nostādīt sevi visu priekšgalā, lai saglabātu savu līdera statusu. Viņš var atteikties kādam atklāt savu patieso identitāti. Parasti tieši viņa vēlme būt vadītājam ir tas, kas liek viņam strīdēties ar citiem un piedzīvot notikumus, kuru dēļ viņš zaudē savu stāvokli.

   Saskaņā ar DreamAstro, veicot astroloģisko analīzi, ir ļoti svarīgi pārbaudīt, kur atrodas Mēness attiecībā uz šo māju, lai veiktu kartes lasīšanu.

   Šis gaismotājs (Mēness) attēlo augstāko sievišķības ideālu: sievietes mātes stāvokli, bērnu pilnu dzemdi, no tā izrietošo saldumu un siltumu. Tā ir ceturtā nama valdošā planēta, tāpēc man būs netieša ietekme uz šo novietojumu.

   Turklāt, lai gan dzimtās personas ar 4. nama Mēness mezglu var būt audzinātas valdonīgu vecāku, kuri ieaudzinājuši viņās pārliecību, ka vienmēr jātiecas pēc panākumu virsotnes, šie cilvēki nekad nav apmierināti, jo šķiet, ka viņi nekad nesasniedz savu emocionālo piepildījumu. No tā izriet mācība, ka laime nāk ne tikai no ārējās pasaules, bet arī no iekšējās pasaules.

   Ar šo izvietojumu, Ir svarīgi arī pretoties vēlmei veikt vairāk smaga darba, lai sasniegtu vairāk. Šī vēlme var būt tik spēcīga, ka daži cilvēki pabeidz savu dzīvi vai nonāk fiziskā izsīkumā un izdegšanā.

   Saskaņā ar vēdisko astroloģiju, lai nobriestu un kļūtu atbildīgāki, dzimtā dzimuma cilvēkiem vajadzētu pievērst uzmanību citu vajadzībām.

   Ziemeļu un Dienvidu mezglos ir divas galvenās mācības, kas parādīs, kā jūs varat atbrīvoties no saviem vecajiem ieradumiem, lai iegūtu pašcieņu.

   Pirmā mācība, ko dvēsele apgūst, ir savienoties "iekšēji" - ar savu emocionālo pasauli ar Ziemeļu mezgla palīdzību. Runa ir par savas kautrīgās, empātiskās un līdzjūtīgās personības aptveršanu, ieklausīšanos, patvēruma sniegšanu un sava iekšējā bērna prasību apmierināšanu. Vispirms ir jāizbūvē "iekšējais templis", tava personīgā savienojuma vieta, kas kalpo kā drošs patvērums.

   Otrā dvēseles mācība ir veltīt laiku un enerģiju ciešu attiecību uzturēšanai ar tuviniekiem, piemēram, laulāto, bērniem un radiniekiem.

   Ja saskaraties ar problēmām ģimenes attiecībās, ir nepieciešams pievērsties Dienvidu mezgla sfērām, lai dziedinātu un risinātu grūtības, kas radušās no jūsu senčiem vai ģimenes mantojuma.

   Labi ir mazāk laika pavadīt, strādājot un veicot uzdevumus "ārpusē". Tomēr jums vajadzētu vairāk laika pavadīt arī mājās, kopā ar ģimeni un tuviem draugiem.

   Sakarā ar Desmitā nama Dienvidu mezgla ietekmi (vai Kozoroga Dienvidu mezglu) pārāk liela koncentrēšanās uz karjeras ceļu jums var būt dārgi izmaksājoša kļūda. Jūsu dvēsele reiz bija spēcīgs spēks jūsu iepriekšējā dzīvē. Runa bija par spēju labāk darboties darba vidē un sasniegt ilgtermiņa mērķus. Tomēr, tā kā jūs koncentrējāties uz ārējo pusi, jūs nesasaistījāties ar savu emocionālo.pasaule.

   Noslēpums ir atbrīvoties no vajadzības pēc publiskas atzinības un novērtējuma. Tā vietā koncentrējieties uz mīlestību un atbalstu. Tā rezultātā jūs dabiski saņemsiet vēlamo atzinību no ģimenes locekļiem un tuviem draugiem.

   Turklāt ar 10. nama Dienvidu mezglu savā iepriekšējā dzīvē tu varēji būt autoritāte sabiedriskajā dzīvē. Tomēr tava mājas dzīve ir nestabila, kas radīja tev daudz dzīves problēmu vai kavēja tevi garīgās dzīves ceļā. Tāpēc šajā, pašreizējā dzīvē tev ir jālabo visas šīs dzīves sfēras: mājas dzīve, ģimenes dzīve un mājas lietas.

   Tās ir dzīves jomas, uz kurām jums nepieciešams likt uzsvaru, lai atjaunotu pagātnes līdzsvaru. Tāpēc Ziemeļu un Dienvidu mezglu asis vienmēr atrodas viena otrai pretējās zīmēs - tās vēlas, lai jūs samierinātu pretējo.

   Ja vēlaties dziļāk izprast savus Mēness mezglus, ielūkojieties mezglu atgriešanās kartē, kā arī Saturna atgriešanās kartē. Tās sniegs jums vērtīgu informāciju par jūsu natālo Ziemeļu mezglu.

   4. Ziemeļu mezgls ceturtā nama tranzīta diagrammā

   Tranzīta ziemeļu mezgls ceturtajā mājā

   Kad Ziemeļu mezgls šķērso jūsu 4. namu, saskaņā ar Astromatriksas datiem, stingrs pamats jebkādām lietām (naudai, emocijām utt.) ir svarīgāks nekā jebkad agrāk.

   Pozitīvi ir tas, ka šajā laikā bieži vien var atrisināt ieilgušas grūtības. Svarīgi arī atzīmēt, ka šo Ziemeļu mezgla tranzītu vislabāk izmantot, lai pabeigtu iepriekšējos pienākumus un saņemtu finansiālu atlīdzību, nevis sāktu jaunus.

   Lai gan šis Ziemeļu mezgla tranzīts parasti sniedz jums vairāk iespēju palielināt savu bagātību, tas arī samazina jūsu vēlmi pārāk daudz ieguldīt vai pārāk uzticēties saviem finanšu spriedumiem. Arī šajā laikā jūsu drošība ir svarīgāka nekā riska uzņemšanās.

   Šī efekta dēļ tev var būt iespēja dzīvot mīlošāku un priecīgāku ģimenes dzīvi. Iespējams, tev šajā laikā nepatīk nodarboties ar āra aktivitātēm un tā vietā tu labprātāk rūpēsies par ģimeni.

   Turklāt jūsu dienvidu mezgls atradīsies 10. mājā, jo tas atrodas pretī jūsu ziemeļu mezglam.

   Atbildīgs, praktisks, pragmatisks un mērķtiecīgs - tie ir tikai daži no īpašības vārdiem, kas raksturo Dienvidu mezglu 10. mājā. Šī tranzīta laikā jūsu profesionālās ambīcijas var konfliktēt ar jūsu emocionālā es (4. nams) centieniem.

   Turklāt ziemeļu mezgla tranzīta laikā 4. mājā pārliecinieties, vai neignorējat savas, kā arī laulātā vai ģimenes locekļu emocionālās vajadzības. Izmantojot šī perioda priekšrocības, varēsiet uzlabot attiecības ģimenē un īstenot vairāk mājas labiekārtošanas projektu.

   5. Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā Dvēseles mērķis

   Tā kā Ziemeļu mezgls atrodas tavā 4. mājā, tu bieži vari uzskatīt, ka tev ir vara un ka tev vienmēr jābūt noteicējam. Tā ir tava atmiņa un atmiņas no iepriekšējām dzīvēm, bet tagad tu esi šeit, lai pievērstu uzmanību savai emocionālajai labklājībai.

   Mēģinot kontrolēt citus, tu jutīsies tukšs un neapmierināts. Kamēr vien rūpēsies par savām personīgajām un profesionālajām lietām, nevis par citu lietām, Visums tev palīdzēs.

   Turklāt bērnībā viens vai abi vecāki, iespējams, jums ir ieaudzinājuši pārliecību, ka jums ir lemts kļūt izcilam.

   Persona ar Ziemeļu mezglu 4. mājā " stingri uzskata, ka, nesasniedzot kādu lielu likteni un panākumus, dzīve ir pilnīgi bezjēdzīga. ," saka astrologs Martins Šulmans.

   " Putns rokā ir vērtīgāks nekā divi krūmos "Viņš brīdina, ka personīgo mērķu sasniegšanai nevajadzētu upurēt to, kas jums jau ir, lai sasniegtu savus personīgos mērķus.

   Astroloģijā Ziemeļu mezglu sauc arī par Īsto mezglu vai Ziemeļu zvaigzni.

   Ar 4. nama Patieso mezglu tu vairāk vērtē saikni ar vecākiem nekā ar ko citu. Saskaņā ar Ūdensvīra astroloģiju šie Mēness mezgli ir īpaši saistīti ar spēcīgu saikni ar māti.

   Tas ir daļa no jūsu dzīves darba, lai saprastu, no kurienes nākat: jūsu dzimtas vēsture, ģimenes saknes un dzimtas līnija.

   Pašlaik, tāpat kā pagātnē, tu, iespējams, ļoti labi apzinies savu atkarību no vecākiem, tomēr tu arī tiecies iegūt neatkarību. Vienmēr jāapzinās sava motivācija, cenšoties sasniegt kādu mērķi. Nelaime neapšaubāmi būs tavs liktenis, ja tu kaut ko centīsies sasniegt tikai tāpēc, lai tiktu atzīts.

   Tā kā šajā dzīves laikā galvenā uzmanība tiek pievērsta ģimenei un mājas dzīvei, visticamāk, tev veiksies šajās dzīves jomās. Ieteicams dažkārt atpūsties no ārpasaules burzmas, kas ir veselīgi gan tavai garīgajai, gan emocionālajai veselībai.

   Uzturiet arī veselīgas attiecības starp publisku atzinību un personīgo izaugsmi. Emocionālā brieduma attīstīšana ir vissvarīgākais mērķis.

   Katrs apstāklis nav saistīts ar jums. Jūs esat šeit, lai mācītos, kā rūpēties par citiem.

   Nekad neļaujies savai vajadzībai pēc publiska statusa, varas vai slavas. Pārliecinies, ka neaizraujies ar fantāzijām par to, kā kādu dienu pacelsies varas rangā. Šādas domas novirzīs tevi no garīguma ceļa.

   Mājās jums ir jāsaskaras ar savām jūtām. Izsakiet un respektējiet savas iekšējās jūtas.

   Vienīgais veids, kā iegūt nepieciešamo mīlestību un apbrīnu, ir sazināties ar savu emocionālo plūsmu.

   Neļaujiet sev ieslīgt darbā. Vēlams pavadīt laiku ar mīļajiem, rūpēties par mājokli un apmierināt savas garīgās vajadzības, nevis sekot dvēseles tumšajai pusei.

   6. Mēness mezgla nozīme astroloģijā

   Mēness mezgli reāli nepastāv kā reāli astronomiski objekti. Tie ir iedomāti punkti, kas izveidoti, izmantojot Mēness orbītu un ekliptiku kā atskaites punktu.

   Ir svarīgi atšķirt Mēness Ziemeļu un Dienvidu mezglus. Rahu un Ketu jeb Pūķa galva un Pūķa aste ir divi citi nosaukumi, ar kuriem vēdiskajā astroloģijā apzīmē divus Mēness mezglus. Abi ir pelnījuši jūsu uzmanību!

   Astroloģijā ziemeļu mezgls ir jūsu īstais mezgls, ko dažkārt dēvē arī par ziemeļu zvaigzni.

   Likteņa Ziemeļu un Dienvidu mezgli jūsu horoskopā parāda jūsu dzīves mērķi un uzdevumu. Dzimtas kartē tie tiek uzskatīti par karmiskiem punktiem, kas simbolizē jūsu karmiskās mācības.

   Mēness mezgli ir saistīti ar jūsu iepriekšējām inkarnācijām (Dienvidu mezgls), taču tie atgādina arī par jūsu šodienas vēsturi (Ziemeļu mezgls). Tie arī atklāj jūsu dvēseles karmiskos mērķus un to, ko tā vēlas attīstīt.

   Pagātni pārstāv Dienvidu mezgls, kas atklāj to, ko esat iepriekš iemācījies. Tas nozīmē, ka Dienvidu mezgls pārstāv lietas, kas jums ir ērtas un labas.

   Turpretī Ziemeļu mezgls atspoguļo to, kas jums šajā dzīvē ir jāapgūst. Jaunās mācīšanās jomu jūsu dzīvē pārstāv astroloģiskais Ziemeļu mezgla nams. Šajā dzīvē tas atklāj, ko jūsu gars vēlas attīstīt.

   Pozitīvais efekts, kas rodas, saskaņojot sevi ar savu Ziemeļu mezglu, ir tas, ka tas liek justies lieliski un apmierināti! Lai gan būs daudz smaga darba, laimes un piepildījuma sasniegšana ir iespējama.

   7. Ceturtais nams astroloģijā

   Astroloģijā Mēness nejaušais gods atrodas ceturtajā mājā, kuru pārvalda Vēža horoskopa zīme. Vienkāršoti runājot, Vēzis ir astroloģijas ceturtā nama valdošā zodiaka zīme.

   Astroloģiskās planētas, kas atrodas 4. namā, tiek dēvētas par mājas un ģimenes planētām. Šis nams simbolizē jūsu privāto telpu (jūsu iekšienē), intīmās attiecības ar mīļajiem un faktisko fizisko vietu, ko sauc par mājām. 4. nams ir saistīts arī ar zemi, īpašumu un nekustamo īpašumu.

   Astroloģijā Ceturtais nams bieži tiek dēvēts par Vecāku namu un Mājas namu.

   Pastāv daudz domstarpību par to, kurš no abiem dzimušajiem vecākiem kuru no šiem diviem mājokļiem ataino vislabāk. Ceturtais un Desmitais mājoklis parasti tiek uzskatīti par saistītiem attiecīgi ar mātes vai tēva figūru, bet dažkārt ir arī otrādi.

   Tas stāsta par mūsu bērnību, par to, kā mūs aprūpēja un audzināja vecāki, un par to, cik lielā mērā esam bijuši neatkarīgi vai emocionāli atkarīgi, ko esam ieguvuši, pateicoties psiholoģiskajai sagatavotībai, ko esam ieguvuši savā ģimenē.

   Turklāt ir iespējams piedzimt mierīgā ģimenē un uzaugt vidē, kurā nav spriedzes, baiļu vai dusmu, bet ir iespējams arī tikt pamestam agrā bērnībā vai uzaugt vidē, kurā valda spriedze, bailes vai dusmas.

   Tas viss ir atkarīgs no Ziemeļu mezgla aspektiem un zodiaka zīmes, kas atrodas uz 4. nama līknes.

   Saistītās ziņas:

   • Ziemeļu mezgls astroloģijas namos
   • Ziemeļu mezgls pirmajā mājā
   • Ziemeļu mezgls otrajā mājā
   • Ziemeļu mezgls trešajā mājā
   • Ziemeļu mezgls piektajā mājā
   • Ziemeļu mezgls sestajā mājā
   • Ziemeļu mezgls septītajā mājā
   • Ziemeļu mezgls astotajā mājā
   • Ziemeļu mezgls devītajā mājā
   • Ziemeļu mezgls desmitajā mājā
   • Ziemeļu mezgls vienpadsmitajā mājā
   • Ziemeļu mezgls divpadsmitajā mājā

   Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.