Pilnīgs ceļvedis par pieres ķīniešu sejas nolasīšanu (2022)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Ķīniešu sejas lasīšanā, fiziognomikā jeb Mien Shiang, pieri ir saistīta ar ūdens elementu un tiek saukta par "mantojumu". Senajā sejas lasīšanas mākslā par ideālu tiek uzskatīta plata, izvirzīta un vienlīdz kupla pieri.

Šī ir vecāku ietekmes joma, kas norāda uz mantotajām prasmēm un spējām pirms dzimšanas. Mantojums šeit var būt ne tikai intelekts, emocijas un uztvere, bet tas var ietvert arī naudas līdzekļus.

Ja jūsu pieres augšējā daļa ir izvirzīta labajā pusē, tas nozīmē, ka mantojums saņemts no mātes, savukārt kreisās puses izvirzījums norāda uz tēva mantojumu. Pilnīgi noapaļota pieri abās pusēs liecina par ietekmi, kas saņemta no abiem vecākiem, un iezīmes ir pastiprinātas.

Piezīme : Ja jūs interesē padziļinātas zināšanas par sejas lasīšanas mākslu, es vēlētos. noteikti iesakām jums izlasīt šīs klasiskās grāmatas, no kurām dažas es izmantoju kā atsauci šajā rakstā. Turklāt šajās grāmatās ir filiāļu saites, tāpēc es būšu ļoti pateicīgs, ja iegādāsieties šīs grāmatas, izmantojot manas saites!

 1. Sejas lasīšana ķīniešu medicīnā - Lillian Bridges (Mans 1. labākais ieteikums!)
 2. Sejas lasīšanas māksla un zinātne: sejas morfoloģija Rietumu garīgajā tradīcijā - Jennifer Lamonica
 3. Sejas lasīšana: atslēgas tūlītējai rakstura analīzei - Chi Kuei
 4. Lasīt sejā: sejas lasīšana, lai gūtu panākumus karjerā, attiecībās un veselībā - Ēriks Standops un Elisa Petrini
 5. Sejas lasīšana: atklāt ikviena cilvēka personību, saderību, talantus un izaicinājumus, izmantojot sejas lasīšanu - Patrician McCarthy

Šajā rakstā es atklāju jūsu pieres nozīmi, pamatojoties uz tās īpašībām:

  Jūtieties brīvi, lai pārietu uz jebkuru sadaļu, kas jūs visvairāk piesaista!

  1. Trīs pieres reģioni

  Trīs pieres daļas sauc par Debesīm, Cilvēku un Zemi, kas attiecīgi apzīmē pieres augšējo, vidējo un apakšējo daļu.

  Zemāk redzamajā tabulā ir ilustrētas 3 pieres zonas un ar tām saistītās nozīmes:

  Reģioni Norāde Nozīme
  Debesis: augšējā pieres daļa Izlūkošana Pārstāv racionālas domas, dāsnumu, cēlu īpašību, analītiskās spējas, tēva ietekmi, ar karjeru saistītas spējas.
  Cilvēks: Vidējā pieres daļa Emocijas Nozīmē spēju just, morāli, veselo saprātu, atmiņu, drošību.
  Zeme: apakšējā pieres daļa Intuīcija Norāda uz instinktīvām spējām, dabisko intuīciju, jutekliskumu, no pieredzes gūtām atziņām, novērošanas spējām, līdzjūtību.
  3 pieres reģioni ķīniešu sejas lasīšanā

  2. Plaša piere

  The Spiritual and Cultural Signific... The Spiritual and Cultural Significance of Septum Piercings: Exploring Symbolism, Meaning, and Personal Growth

  Mien Šiana interpretācijā plaša piere pieder cilvēkiem, kuriem ir plašs zināšanu loks. Šie cilvēki ir inteliģenti un lielāko daļu laika pavada savā galvā. Cilvēki ar plašu un lielu piere ir arī analītiski, izdomas bagāti un pārdomāti.

  Jo plašāka piere, jo lielāka domāšanas brīvība cilvēkam piemīt. Tādējādi šiem cilvēkiem nepatīk detaļas un tie mēdz skatīties uz visu kopumā.

  Plaša piere

  Liela un plata piere norāda, ka cilvēkam ir spēcīga intelektuāla tieksme. Viņi lielāko daļu savas garīgās enerģijas velta nākotnes plānošanai un pārdomām. Mācīšanās viņiem sagādā prieku, jo viņiem patīk mācīties.

  Tomēr šiem cilvēkiem parasti nav lielas pacietības apgūt vienu mācību priekšmetu. Tā vietā, lai padziļināti apgūtu vienu priekšmetu, šie cilvēki, lai paplašinātu savas zināšanas, visticamāk, pārmeklēs daudzas dažādas studiju jomas.

  Tāpēc viņu zināšanas ir plašas, bet ne dziļas.

  Cilvēki ar lielu un platu pieri bieži vien ir apgrūtināti, jo viņi izjūt spēcīgu tieksmi finansiāli atbalstīt savu ģimeni. Ja plaša piere ir kopā ar zemu matu līniju, tas norāda uz emocionālu un finansiālu vājumu.

  3. Šauras pieres

  Ķīniešu sejas nolasīšanā cilvēki ar zemu pieri ir detalizēti orientēti un uzmanīgi. Viņiem ir šaurs interešu loks, bet parasti viņi kļūst par savas jomas ekspertiem.

  Šauras pieres

  Koncentrācija ir viņu spēks. Šaura piere atklāj, ka cilvēkam nepatīk pieņemt ātrus lēmumus. Viss ir jāplāno un jāpārdomā, pirms tiek pieņemts galīgais lēmums.

  Tomēr zema piere tiek uzskatīta par nelabvēlīgu zīmi ķīniešu sejas lasīšanā. Šaura piere nozīmē, ka cilvēks ir šauri domājošs un pesimistisks. Viņa spriedumi bieži vien ir neadekvāti, un viņu stipri ietekmē materiālistiskas tieksmes.

  4. Augsta piere

  Augsta piere simbolizē koncentrēšanās spēju, augstu inteliģenci un tālredzīgu domāšanu. Ķīniešu sejas lasīšanā augsta piere ir zīme, kas liecina par cilvēku, kurš spēj atslēgties no problēmām pasaulē. Daudziem zinātniekiem ir šāda piere, jo viņi parasti aizmirst paēst vai izlaiž sabiedriskās tikšanās.

  Augsta piere

  Par cilvēkiem ar augstu pieres galvu saka, ka viņiem ir atvērts prāts un viņi ir iecietīgi pret saviem draugiem un ģimeni.

  Ja jums ir augsta, līdz punktam sašaurināta pieri, jūs esat uzmanīgs, inteliģents un spējat pieņemt kritiskus lēmumus. Cilvēki ar šādu pieri pieņem lēmumus tikai pēc rūpīgas apsvēršanas. Viņiem ir tendence koncentrēties uz "galīgo rezultātu", ignorējot mazsvarīgas detaļas.

  5. Zema piere

  Ķīniešu sejas lasīšanā zema piere norāda uz bērnības un pusaudža problēmām un konfliktiem. Cilvēkiem ar zemu piere ir grūti izteikt savas jūtas.

  Zema piere

  Šie cilvēki ir ļoti praktiski un piezemēti, jo ir reālistiski. Lai pieņemtu lēmumu, viņiem var paiet ilgāks laiks, taču, ja viņi to pieņem, visticamāk, pie tā pieturēsies līdz galam.

  Kad šie cilvēki vēlas kaut ko izmantot, viņi vēlas no tā gūt maksimālu labumu. Par cilvēkiem ar zemu pieri tiek teikts, ka viņiem ir praktisks un loģisks prāts, kas pasargā viņus no ilūziju ieslīgšanas.

  6. Plakanas pieres

  Plakanā pieri pieder cilvēkam, kurš domā lineāri un ir mazāk saistīts ar senču talantiem un spējām. Viņi var dzīvot savu dzīvi pēc saviem ieskatiem bez lielas ģimenes mantojuma ietekmes.

  Plakanas pieres

  Taoisma meistari apgalvo, ka cilvēkiem ar plakanu pieri piemīt izcilas novērošanas spējas un analītiskās spējas. Viņi spēj pielāgoties jaunām situācijām, tomēr dažkārt viņiem ir grūtības pieņemt lēmumus sava nenoteiktā rakstura dēļ.

  Šiem cilvēkiem nepatīk pieņemt rīkojumus no kāda cita. Patiesībā viņus bieži dēvē par "zinātājiem".

  7. Slīpi uz pieres

  Ķīniešu fiziognomikā uzzini, ka uzzini, ka uz pieres uzliekta uz aizmuguri, liecina par izcilām sarunu risināšanas spējām. Šāda uzlecoša piere pieder pasaules labākajiem pārdevējiem, jo viņi zina, kā efektīvi noslēgt darījumu.

  Slīpi novietota piere (pa kreisi) pret plakanu piere (pa labi)

  Šie cilvēki ar stingru apņēmību pieiet jaunām situācijām un spēj ātri apgūt jaunas lietas.

  Tomēr cilvēki ar slīpām piekabēm parasti piedzīvo grūtus un grūtus pirmos gadus. Ja sievietes pieri ir slīpi vai atliekta atpakaļ, tas liecina, ka viņa no vecākiem saņem maz rūpju. Viņai var nākties arī smagi strādāt, lai nopelnītu iztiku, bet nav daudz sasniegumu.

  8. Noapaļota piere

  Ķīniešu sejas nolasīšanā par vislabvēlīgāko no visām galvām tiek uzskatīta noapaļota vai gluda pieri. Šāda veida pieri norāda uz inteliģenci, skaidru domāšanu un drosmi.

  Cilvēki ar noapaļotām galvām ir pielāgojami un elastīgi. Viņiem piemīt talants atrasties īstajā laikā īstajā vietā. Noapaļota piere norāda arī uz cilvēka izdomas bagāto, sapņaino un izgudroto personību.

  Noapaļota piere

  Šie cilvēki parasti īpaši neuztraucas par neveiksmēm Katru reizi, kad viņi kļūdās, viņiem ir vēl viena iespēja mācīties.

  Tomēr pastāv risks, ka viņi būs pārsteigti par saviem talantiem, kas var novest viņus pie augstprātības.

  Noapaļota pieri izskatās līdzīgi kā izliekta pieri, tikai izliektajai pieri ir lielāks un spēcīgāks izliekums. Ķīniešu sejas nolasījumā cilvēkiem ar izliektu pieri ir ātrs un veikls prāts, un viņi ir ziņkārīgi par visu.

  9. Līnijas uz pieres

  Līnijas uz pieres ir veiksmes un karjeras zīmes ķīniešu sejas lasīšanā. Lai gan pārāk daudz līniju vai grumbu uz pieres nozīmē neapmierinātību un pārgalvību, ķīniešu fiziognomika vēsta, ka šīs līnijas pieder cilvēkiem, kuri ir pārdomāti un vērīgi.

  Viņu domāšana ir dziļa, un viņi saprot Visuma likumu, kas ir "nav darba, nav naudas".

  Cilvēki ar nelielām vai bez grumbiņām uz pieres parasti netērē daudz laika pārdomām. Viņi ir tīras dabas, nevainīgi un bieži saņem palīdzību no citiem.

  Ja jums ir vertikāla līnija pieres vidū, tas nozīmē, ka divas jūsu ģenētiskās uzbūves puses nav integrētas. Jums ir apzināti jācenšas integrēt dažādas savas personības daļas.

  Turklāt šī vertikālā līnija nozīmē dzīves upes bloķēšanu vai Dzjin nomākšanu. Tādējādi ir nepieciešams atrast veidus, kā integrēt pretstatus, lai radītu līdzsvaru, vienlaikus palielinot Dzjin.

  10. Mols uz pieres

  Ķīniešu sejas lasīšanā dzimumzīme uz pieres norāda uz jautājumiem, kas saistīti ar jūsu ģimeni, veiksmi, karjeras veiksmi un inteliģenci.

  Kad parādās dzimumzīme jūsu pieres centrā , tas norāda uz cilvēku, kurš ir ļoti jūtīgs. Viņam vai viņai var nebūt labas attiecības ar vecākiem un brāļiem un māsām. Tomēr ar dzimumzīmi pieres vidū šis cilvēks ir apveltīts ar gudrību un inteliģenci.

  Ja dzimumzīme ir uz pieres kreisās puses , mums ir cilvēks, kuram ir egoistiska personība. Šim cilvēkam nepatīk palīdzēt citiem cilvēkiem, kas kaut kādā veidā nozīmē neveiksmi turpmākajā dzīvē. Dzīves laikā viņš var uzkrāt milzīgu bagātību, bet viņš, visticamāk, nedalīsies ar saviem līdzekļiem.

  Ja dzimumzīme atrodas uz labās pieres puses , tā ir labas veiksmes un slavas zīme vecumdienās. Šis dzimumzīme arī atklāj, ka cilvēks ir lielisks partneris gan personiskajās, gan lietišķajās attiecībās.

  Mutes dzimumzīmes uz pieres jālasa kopā ar dzimumzīmēm uz matu līnijas, jo tām ir ļoti līdzīga nozīme.

  11. Bonuss

  Ja vēlaties kļūt par meistaru sejas lasīšanas mākslā, nav labāka veida, kā pētīt ĪSTUS cilvēkus reālajā dzīvē.

  Es šo sadaļu saucu par "Bonusu", jo šeit mēs varam mācīties cits no cita.

  Tāpēc, ja jūs zināt kādu slavenu cilvēku, kurš varētu būt lielisks piemērs mūsu ziņojumam, lūdzu, dalieties ar savām domām komentāru sadaļā zemāk.

  Nākamo: Uzacu kaulu sejas lasīšana

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.