Saturns astroloģijas vienpadsmitajā mājā (paskaidrots)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Vai vēlaties uzzināt kas tu esi ?

Šis vairāk nekā 3500 vārdu raksts ir galīgais ceļvedis ka detalizēti skaidro par Saturna izvietojumu vienpadsmitajā mājā.

Astroloģijā Saturns vienpadsmitajā mājā atspoguļo tēmas, kas saistītas ar jūsu sociālo statusu, draugiem, sabiedrības aprindām un dalību grupās.

Ar šo novietojumu jūs, visticamāk, būsiet atturīgs, kluss, atturīgs un konservatīvs cilvēks.

Ar 11. nama Saturnu jūs bieži iegūstat dažus īstus un ilgtermiņa draugus, nevis daudzus virspusējus paziņas. .

Jums ir grūti uzticēties cilvēkiem. Turklāt jums var būt daudz cēlu mērķu, bet ikdienā nākas saskarties ar daudziem ierobežojumiem un problēmām.

Jūsu labā īpašība ir tā, ka esat apņēmības pilns sasniegt savus mērķus un piepildīt sapņus. Tomēr negatīvi ir tas, ka savos motīvos varat būt savtīgs, nedomājot par citu cilvēku ieguvumiem.

Saturns vienpadsmitajā mājā

Ja vēlaties uzlabot savas vājās puses un attīstīt stiprās, lai gūtu panākumus dzīvē, turpiniet lasīt!

Šajā amatā, Es atklāju nozīmi planētas Saturns vienpadsmitajā mājā astroloģijas kā galīgo ceļvedi.

  1. Saturns vienpadsmitajā mājā Personības iezīmes

  Saturns vienpadsmitajā mājā Nozīme

  Vienpadsmitais nams nav pilnīgi svešs Saturnam.

  Astroloģijā vienpadsmitais nams ir saistīts ar Ūdensvīru, un pirms Urāna (šīs zīmes valdošās planētas) atklāšanas Ūdensvīru pārvaldīja Saturns, tāpēc tas šeit jūtas ērti.

  Parasti Saturna stāvoklis jūsu dzimšanas kartē norāda, kur jūs saskaraties ar izaicinājumiem un ierobežojumiem.

  Saskaņā ar Advance astroloģiju jūs vai nu ļaunprātīgi izmantojāt savas prasmes, vai arī bijāt apspiests tajā mājā, kurā atrodas jūsu Saturns. Tāpēc šajā dzīvē jums vairāk nekā citiem jāstrādā jomās, kas saistītas ar jūsu Saturna māju, lai atrisinātu savus karmiskos parādus.

  Saturns atrodas vienpadsmitajā mājā, un šī sarežģītā dzīves joma ir saistīta ar socializēšanos un mijiedarbību ar lielām cilvēku grupām.

  Cilvēki ar Saturnu vienpadsmitajā mājā parasti ir vientuļi. Daudziem no viņiem ir tikai daži draugi, īpaši jaunībā.

  Ar šo novietojumu tu bieži esi nervozs un tev var pietrūkt pašpārliecinātības. Tu arī esi ļoti pašpārliecināts, kad esi grupā. Tu esi piesardzīgs ar citiem. Saturns šajā pozīcijā liecina, ka pagātnē esi piedzīvojis nepatīkamu pieredzi, kas saistīta ar draugiem.

  Turklāt Saturns šajā novietojumā bieži vien ir saistīts ar sociālo trauksmi. Saskarsme ar citiem cilvēkiem jums ir stresaina un nogurdinoša. Daži cilvēki, kas atrodas vienpadsmitajā mājā, izvairās no sabiedriskās vides un pilnībā noslēdzas no pasaules.

  Savukārt citi cilvēki ar šo izvietojumu pārmērīgi cenšas iekļauties sabiedrībā un ļoti cenšas iekļauties.

  Ar šo izvietojumu pirmajās dzīves desmitgadēs jūs varat izjust milzīgu spiedienu, lai gūtu panākumus.

  Saturns šeit norāda arī uz grūtībām darba dzīvē. Pat ja esi uzticams un strādīgs, panākumi šajā amatā parasti nāk vēlāk dzīvē.

  Lielā organizācijā vai cilvēku grupā jums patīk palikt ārpus redzesloka, lai neviens jūs nepamanītu. Tomēr tas nozīmē, ka varat palaist garām iespējas, kas lielākoties jums paveras, mijiedarbojoties ar citiem cilvēkiem.

  Saturns vienpadsmitajā mājā ir analogs āzaram (zodiaka zīme, kuru pārvalda Saturns), kas atrodas uz šī nama pussalas.

  Tuvas draudzības pieder septītajam namam, un mēs runājam par bezpersoniskām draudzībām vienpadsmitajā namā, par jūsu sociālo loku.

  Saturns vienpadsmitajā mājā norāda, ka sociālajā vidē esi kluss un atturīgs. Cilvēki ar šo novietojumu ir introverti. Viņiem ir nepieciešams ievērojams laiks, lai jebkurā grupā būtu paši par sevi, un viņi reti ir uzmanības centrā.

  Jūsu dzīvē parasti trūkst līdzcilvēku atzinības. Dažkārt jūtaties neredzams, it kā neviens jūs nedzirdētu grupas vidē.

  Jūs bieži jūtaties tā, it kā nekur nepiederētu.

  Ja Saturnam ir sarežģīti aspekti, jūs varat kļūt augstprātīgs vai jums var stipri nepatikt tīklošanās.

  Lielu izaicinājumu ar šo izvietojumu sagādā mācīšanās būt uzticamam un autentiskam, vienlaikus esot pašpārliecinātam.

  Lai kā jums tas arī nepatiktu, jums ir jāiemācās, kā veidot labu saikni ar sabiedrības grupām un kā pareizi rīkoties savā sociālajā vidē visas dzīves laikā.

  Šis novietojums nenozīmē, ka tu esi slikts draugs. Tu tāds neesi: cilvēki ar Saturnu vienpadsmitajā mājā ir laipni un lojāli, tiklīdz viņi ar kādu satuvinās. Tu jūties atbildīgs par saviem draugiem, un tavas draudzības var ilgt ilgi.

  Jūs spējat sniegt mīlestību un atbalstu, bet nezināt, kā to pieņemt, tāpēc jūsu attiecībās rodas nelīdzsvarotība.

  Cilvēkiem, kuriem Saturns atrodas vienpadsmitajā mājā, bieži vien ir vecāki paziņas. Tā kā šī planēta nozīmē briedumu, tās atrašanās vienpadsmitajā mājā nozīmē, ka tu labi sapratīsies ar vecākiem cilvēkiem. Tomēr, kad tu kļūsi vecāks, tev parasti būs jaunāki draugi.

  Turklāt jūs bieži satiekaties ar draugiem darbā. Šī planēta uzsver nepieciešamību veidot profesionālus kontaktus. Jūs vislabāk strādājat biznesa grupās un organizācijās, atkarībā no jūsu Saturna zīmes.

  Bez klubiem un organizācijām vienpadsmitais nams pārstāv jūsu ambīcijas un sapņus, kā arī to, kā tie izpaužas. Saturns labi konsolidē lietas un ir saistīts ar parasto realitāti, tāpēc parasti ar šo novietojumu jūs varat iegūt to, ko vēlaties, pat ja tas prasa ilgu laiku un smagu darbu.

  Arī jūsu profesijas ienākumus raksturo vienpadsmitais nams. Saturns šeit ir tendēts atlikt finansiālos labumus, kas nopelnīti ar jūsu pašu smagu darbu. Jūsu finansiālā situācija parasti uzlabojas dzīves otrajā pusē.

  Cilvēki, kuriem Saturns atrodas vienpadsmitajā mājā, parasti koncentrējas uz ilgtermiņa mērķiem.

  Šajā atrašanās vietā vislabāk ir pievērsties lēnai, bet stabilai naudas pelnīšanas tehnikai, nevis nestabilai, ātras naudas gūšanas shēmām. Saturns cildina smagu darbu, un tā nav tūlītējas atlīdzības planēta (tā būtu Jupitera planēta).

  Tomēr, ja Saturns atrodas vienpadsmitajā mājā, jums var būt grūti noticēt, ka Visums palīdzēs jums sasniegt jūsu mērķus. Šeit jums ir jāiemācās, ka jūsu liktenis ir jūsu rokās, nevis Visuma varā.

  Astroloģijā Saturns ir baiļu planēta, un, ja tas atrodas vienpadsmitajā mājā, tas ir saistīts ar bailēm no neveiksmes. Tāpēc daudzi cilvēki, kuriem Saturns atrodas vienpadsmitajā mājā, bieži vien cenšas sasniegt zemus mērķus, lai viņiem nebūtu smagas neveiksmes.

  Turklāt vienpadsmitais nams astroloģijā ir saistīts ar humānisma principiem. Jūs varat palielināt savu Saturna pozitīvo karmu, palīdzot citiem. Brīvprātīgais darbs ir lieliska nodarbe Saturnam vienpadsmitajā namā.

  Saturns 11. mājā vai Ūdensv... Saturns 11. mājā vai Ūdensvīrs - Ģimenes kartē vai tranzītā

  2. Saturns vienpadsmitajā mājā Dzimtas zīmē

  Natālais Saturns vienpadsmitajā mājā

  Kopumā 11. nams regulē cilvēku mijiedarbību ar ārpasauli. Šis nams ietver jūsu draudzību un sakarus grupas līmenī.

  Saskaņā ar tradicionālās astroloģijas grāmatām cilvēkiem, kas dzimuši ar Saturnu 11. mājā, var nepatikt socializēšanās un viņi izvēlas pavadīt lielāko daļu laika vienatnē. Viņiem nepatīk arī paviršība un gadījuma attiecības.

  Papildus mijiedarbībai ar sabiedrību 11. nams nozīmē ilgtermiņa ambīcijas, nākotnes centienus un vēlmi kļūt par nozīmīgu cilvēku.

  Astrologi uzskata, ka cilvēki, kas dzimuši ar Saturnu šajā pozīcijā, parasti ir aizdomīgi attiecībā uz saviem dzīves lēmumiem, tomēr viņi ir arī pārliecinoši attiecībā uz savām lielākajām ambīcijām.

  Daudzus cilvēkus no savu centienu īstenošanas attur tikai dziļi iesakņojušās bailes ciest neveiksmi.

  Saskaņā ar The Horoscope, cilvēki ar Saturnu 11. mājā bieži var justies izolēti no citiem, it kā viņi piederētu atsevišķam visumam. Viņi var būt tie, kas izraisa šo izolāciju, tāpēc viņu attiecības ar kolēģiem un draugiem var ciest.

  Pat tad, kad cilvēki ar šo novietojumu atrodas pūlī un bauda patīkamas diskusijas, viņi joprojām jūtas vientuļi un nemierīgi sava kautrīguma dēļ.

  Viņiem ir vieglāk sarunāties vienatnē, nekā izteikties publiski.

  Ja Saturns atrodas 11. mājā, dzimtās personas var būt ļoti norūpējušās par sociālajām problēmām un izvēlēties konservatīvus problēmu risināšanas veidus. Viņi sirdī ir humānisti.

  Šie cilvēki pirmie pieteiksies neparastām aktivitātēm.

  Cilvēki, kuru horoskopa 11. namā atrodas Saturns, retāk meklē plašu tuvāko draugu pulku. Viņi ir diezgan izvēlīgi, kad runa ir par to, ko viņi uzskata par tuvu draugu. Šie cilvēki pret draudzību izturas ļoti nopietni.

  Ja 11. namu pārvalda Saturns, tas var rosināt vēlmi draudzēties ar autoritatīvām personībām un personām, kurām ir zināma vara un ietekme.

  Turklāt Saturna atrašanās 11. mājā dzimšanas zīmē mudina uz ilgtermiņa plānošanu un rūpīgu rīcību. Dzimtas dzīvniekiem rūp ilgtermiņa panākumi un labklājība, tāpēc jebkurš prieks, kas viņus var apmierināt tagad, nav viņu rūpju lokā.

  Cilvēki ar šo izvietojumu pievērš lielu uzmanību arī citu cilvēku uzticības un atzinības tēmām.

  Viņiem var nākties pastāvīgi cīnīties ar pretrunīgām vēlmēm piederēt kaut kam lielākam par sevi, vienlaikus saglabājot savu unikalitātes izjūtu.

  3. Saturns vienpadsmitajā mājā Tranzīta diagrammā

  Saturna tranzīts vienpadsmitajā mājā

  Saskaņā ar Astroligion teikto, Saturna tranzītu 11. mājā var interpretēt kā laiku, kad cilvēka sociālie sakari un saites var tikt spēcīgi izmantoti, lai sasniegtu savus mērķus un vēlmes.

  Saturna tranzīta laikā 11. mājā, kas ilgs aptuveni trīs gadus, jūs varat nodibināt sakarus, kas ilgtermiņā jums būs izdevīgi profesionālā līmenī.

  Tomēr jums var būt grūti sasniegt savus mērķus, ja jums nebūs atbildīgo personu atbalsta. Lai sasniegtu to, ko vēlaties no šī tranzīta, jums ir jāiemācās stratēģiski risināt sarunas un mijiedarboties ar citiem.

  Atkarībā no Saturna aspektiem tev var būt patīkamas attiecības ar personām, kurām ir vara un autoritāte pār tevi. Iespējams arī, ka tavs viedoklis atšķiras no kolēģu vai priekšniecības viedokļa.

  Saturna tranzīta laikā uzlabosies tavas spējas vadīt cilvēkus uz kopīga mērķa sasniegšanu. Tev būs iespēja ievērojami uzlabot savas spējas pareizi koordinēt un vadīt cilvēkus.

  Šis tranzīts ir lieliska iespēja koncentrēties uz to, lai savienotu grupas locekļus, kas šķiet nesaistīti, bezmērķīgi vai citādi neefektīvi. Tāpat ir iespējams, ka dažas autoritatīvas personas var sniegt jums labu darba kārtību.

  Kad Saturns tranzītā pāriet 11. mājā, labvēlīgi ietekmēs atbildības uzņemšanās un personīgo mērķu īstenošana. Ja vēlies panākt vēlamos uzlabojumus, tev, iespējams, vajadzēs vairāk sevi apliecināt. Iespējams, tev būs jāpretojas vēlmei visu paveikt vienam un jāatceras, ka tev apkārt ir citu palīdzība.

  Ar šo tranzītu var sasniegt daudz, ja esat gatavs veltīt tam nepieciešamo laiku un pūles.

  Kad Saturns šķērso astroloģijas vienpadsmito astroloģijas namu, jūs varat pamanīt, ka samazināsies laika patēriņš, ko pavadāt, socializējoties un iesaistoties laika izšķērdēšanas aktivitātēs.

  4. Saturns vienpadsmitajā mājā Pozitīvā ietekme

  Saskaņā ar Ganeshaspeaks teikto, ja Saturns ir vienpadsmitā nama valdnieks, Saturna enerģija šeit plūst brīvi. Rezultātā tas piedāvā plašu labumu klāstu.

  Saskaņā ar vēdisko astroloģiju 11. nama Saturns parasti tiecas pēc ilgtermiņa finansiālās stabilitātes. Saturns, pacietības planēta, liecina, ka viņu ienākumi sākumā var būt pieticīgi, taču viņi var sagaidīt, ka ar laiku tie pieaugs.

  Runājot par ienākumiem, nācijām var būt divi vai vairāki ienākumu avoti. Ja viņi ir gatavi uzņemties risku un ieguldīt, ilgtermiņā viņi var nopelnīt daudz naudas. Līdz četrdesmit gadu vecumam vai vecāki viņi būs uzkrājuši ievērojamu ligzdas olu.

  Turklāt cilvēki, kas dzimuši ar Saturnu 11. mājā, var būt motivēti meklēt augstāku dzīves jēgu un veltīt sevi garīgajam ceļam. Viņi sapratīs, ko patiesībā vēlas dzīvē.

  Viņi var arī censties attīstīt savu identitāti un atšķirties no pārējiem grupas locekļiem. Iespējams, ka viņi ir arī iecietīgi un iecietīgi.

  Cilvēkiem ar Saturnu vienpadsmitajā mājā bieži vien ir lieli mērķi un viņi ļoti cenšas tos sasniegt. Ja viņi ir pietiekami pacietīgi, viņi var sasniegt visu, ko vien vēlas, tiklīdz ir apņēmības pilni.

  Turklāt spēcīgs Saturns šajā mājā ar Marsa vai Saules palīdzību norāda, ka dzimtā persona būs veiksmīgs politiķis. Viņiem būs potenciāls pacelties vadošos amatos.

  5. Saturns vienpadsmitajā mājā Negatīva ietekme

  Cilvēki, kas dzimuši zem Saturna ietekmes vienpadsmitajā mājā, noteiktos dzīves posmos var dot priekšroku laika pavadīšanai vienatnē.

  Iespējams, viņi baidās kļūt "viduvēji", tāpēc ļoti cenšas izcelties no pūļa.

  Kā jau iepriekš minēts, cilvēki ar šo novietojumu parasti jūtas vientuļi un atrauti no saviem mīļajiem. Viņiem var būt grūti atvērties vai paust savas patiesās emocijas.

  Sliktākajā gadījumā Saturna atrašanās šeit norāda uz iesaistīšanos nelikumīgās darbībās. 11. horoskopa mājā var tikt veiktas daudzas noziedzīgas darbības: nolaupīšana, kontrabanda, šantāža u. c. Ja dzimšanas kartē 11. mājā ir retrogrāds Saturns, tas padara to vēl ticamāku.

  Turklāt vienpadsmitā nama Saturna natives var ļaunprātīgi izmantot savus draugus un ekspluatēt viņus par katru cenu. Turklāt viņi var censties gūt lielu peļņu ar jebkādiem līdzekļiem. Citiem vārdiem sakot, viņi var pārvērsties par zvēriem, kas vienmēr alkst materiālistiskas varas.

  Dažkārt šie cilvēki nesaprot atšķirību starp ētiskiem un amorāliem ienākumu avotiem. Ja Saturns ir nomākts, viņi var pat nopelnīt daudz naudas, maldinot un krāpjot citus.

  Saturna atrašanās vienpadsmitajā mājā var novest pie laulības neveiksmes arī tiem, kuri ir dzimuši ar šo zīmi.

  6. Saturns vienpadsmitajā mājā Fiziskais izskats

  Kad Saturns atrodas astroloģijas vienpadsmitajā namā, dzimtā dzimtenes iedzīvotāja izskats parasti ir distancēts un nopietns. Lai gan dažkārt dzimtā dzimtenes iedzīvotājs ir draudzīgs un pretimnākošs, zodiaka zīmju - Ozeņa un Urāna - ietekmē viņa attieksme var ātri mainīties.

  Tomēr, pozitīvi vērtējot, dzimtene citu acu priekšā izskatās diplomātiska, atsaucīga un apburoša.

  Astroloģijā Ūdensvīrs ir dabiskā valdošā zodiaka zīme vienpadsmitajam namam, kas ir Draugu nams. Tas tiek atzīts par sucedenta namu un gaisa namu, jo Ūdensvīra zīme ir fiksēta zīme un gaisa zīme.

  Urāns, dumpīguma, novatorisma, pēkšņu pārmaiņu, jaunu tehnoloģiju, netradicionālu īpašību un intelektuālu meklējumu planēta, ir dabiskais vienpadsmitā nama valdnieks.

  Daudzi astrologi saka, ka 11. nama Saturna īpašniekam vajadzētu interpretēt šo namu kopā ar 2. namu, 3. namu, 5. namu un 12. namu, lai pilnībā izprastu šo astroloģisko izvietojumu.

  11. nama Saturna ietekme būs cieši saistīta ar nelabvēlīgajām planētām vai labvēlīgajām planētām, kurām ir aspekts ar Saturnu.

  Piezīme : Jums vajadzētu pārbaudīt savu Ascendenta zīmi, kā arī planētas Pirmajā mājā, lai iegūtu pilnīgu priekšstatu par savu fizisko izskatu.

  7. Saturns 11. Māja Slavenības

  Šeit ir saraksts ar slavenībām, kuru Saturns atrodas vienpadsmitajā mājā:

  • Džordžs Klūnijs - Saturns vienpadsmitajā āža mājā
  • Cristiano Ronaldo - Saturns Skorpiona vienpadsmitajā mājā
  • Megana Foksa - Saturns Strēlnieka vienpadsmitajā mājā
  • Šarona Teita - Saturns Dvīņu vienpadsmitajā mājā
  • Fredijs Merkūrijs - Saturns Lauvas vienpadsmitajā mājā
  • Natālija Portmane - Saturns Svaru vienpadsmitajā mājā
  • Donalds Tramps - Saturns Vēža vienpadsmitajā mājā

  Saistītās ziņas:

  • Saturns astroloģijas namos
  • Saturns pirmajā mājā
  • Saturns otrajā mājā
  • Saturns trešajā mājā
  • Saturns ceturtajā mājā
  • Saturns piektajā mājā
  • Saturns sestajā mājā
  • Saturns septītajā mājā
  • Saturns Astotajā mājā
  • Saturns devītajā mājā
  • Saturns desmitajā mājā
  • Saturns divpadsmitajā mājā

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.