V burta garīgā nozīme

  • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes
V burta atribūti Nozīme un specifikācija
Elements Zeme
Astroloģiskā zīme Taurus
Astroloģiskā planēta Venēra
Simbols Ķīle, nags, acs
Garīgā nozīme Vulva, Aldebara
Numeroloģijas vērtība 22/4
Stāvēt par Vīzija, Virpulis, Vitalitāte, Ātrums, Vas
V burta garīgā nozīme

V burta nozīme

Burts V atbilst Vau (Vav) ebreju alfabētā. kas nozīmē naglu vai naglu . nagla jeb nagla ir saikne, kas savieno cilvēku un dievišķo.

Tetragramatons

Tetragramatons ir ebreju vārds, kas apzīmē Dievu (YHVH). Ja mēs aplūkojam šo vārdu attēlu, tad Yod ir visu lietu Pirmais Princips.

Vav savieno 2 He: vienu no garīgās sfēras un otru no materiālās pasaules. Tas ir tas, kas rada 6 fiziskās dimensijas uz zemes: labās un kreisās puses, priekšā un aizmugurē, augšā un apakšā.

Astroloģijā, V ir saistīts ar Aldebara, kas ir spožākā zvaigzne Vēža zvaigznājā, saukta par "Vēža acīm". Līdzīgi kā jēdzienā "piespraude", Vēzis ir materiālās pasaules celtnieks, kas vāc un savieno lietas kopā.

No garīgā viedokļa acs simbolizē garīgo izpratni, kas mūs vada uz apgaismības ceļa:

"Ķermeņa gaisma ir acs; ja tava acs būs viena, tad viss tavs ķermenis būs pilns gaismas." (Mt.ev.6:22).

Acis šeit tiek dēvētas par trešo aci, kas ir mūsu epifīze. atmodinot epifīzi, tā piepilda mūsu ķermeni ar gaismu, kas ļauj mums ienākt gaismas valstībā - neredzamajā pasaulē.

Ieva, kuras līdzskaņa ir V un skaitliskā vērtība ir 22, numeroloģijā simbolizē Celtnieci. Viņa ir "visu dzīvo būtņu Māte", kas nozīmē, ka viņa ir "Princips", no kura dzimst visas radības uz zemes. Kad Dievs izņēma Ādama ribu, viņš paņēma vertikālo līniju no A un apgrieza to otrādi. Tādējādi mēs iegūstam V jeb Ievu.

Tāpēc V garīgā nozīme ir saistīta ar dabas sievišķo un vīrišķo aspektu. Savienojot A un V, mēs iegūstam heksagrammas formu, kas ir dzimstības, dievišķās savienības un harmonijas simbols.

V ir burts A bez ribas

Ēģiptes ezotēriskajā skolā burts M simbolizē Izīdu, bet burts V - Jaunavas dievietes meitu. Izīdas meitas ir tās, kas nes "1. Mozus grāmatu", kas apzīmē "Izīdas gēnus".

Tās tika sūtītas dažādām karaļnamu ģimenēm pasaulē kā "dāvanas", lai tās varētu izveidot centrālo aliansi no vienas asinsradniecības "Genesis".

Burti V, M un W ir cieši saistīti viens ar otru.

Saskaņā ar Resurrect Isis, ēģiptieši uzskata, ka Venera ir viena no Isisas meitām. Viņas simbols ir saistīts ar seksu, jo viņa tika dota kā "dāvanas sieva", lai turpinātu Isisas pēcnācējus.

Kad mēs aplūkojam V burtu, tas simbolizē sievietes dzimumlocekli. , un, apgriežot to otrādi, parādās vīrieša dzimumloceklis. Kopā tie veido heksagrammas simbolu - garīgo harmoniju starp Ādamu un Ievu (vīrišķo un sievišķo).

Piezīme : Ja vēlaties dziļāk izprast burtu un skaitļu ezotēriskās zināšanas, iesaku jums izlasīt. Numeroloģijas slepenā zinātne . es izmantoju šo grāmatu kā atsauci šim rakstam, tāpēc pārbaudiet to!

Nozīme burtu V jūsu vārds

Pozitīvās iezīmes

Numeroloģijā, ja jūsu vārda pirmais burts sākas ar V, jūs esat jūtīga, mātišķa un sabiedriska personība. Tā kā tā skaitliskā vērtība ir 22/4, cilvēki ar V vārdā ļoti labi sadarbojas ar citiem.

22 numeroloģijā ir meistara celtnieka skaitlis. Tāpēc jums patīk kolekcionēt, būvēt un organizēt lietas. Uz augšu vērsta V simbolizē jūsu uztverošo dabu. V cilvēki ir atvērti gan garīgajai, gan materiālajai pasaulei.

Tu esi arī "dievišķā māte", jo vēlies rūpēties par cilvēkiem sev apkārt. Tā kā V apzīmē Uzvaru, tu zini, kā sasniegt mērķus un plānot ilgtermiņa panākumus.

Negatīvās iezīmes

Ja V kļūst negatīvs, jūs varat kļūt stūrgalvīgs, nedrošs un nemierīgs. Cilvēki ar V vārdā ir tendēti kļūt materiālistiski, jo viņi ir apveltīti ar fiziskas izpausmes spēju.

Tāpēc jums vajadzētu pievērsties sevī un garīgi. Ja neesat līdzsvarā, jūsu galvenās negatīvās iezīmes ir egoisms, aizdomīgums un vieglprātība.

Nākamo: W burta garīgā nozīme

Satura rādītājs: A-Z burtu nozīmes

Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.