Precīzas dzimumzīmju nozīmes uz augšstilba (vīriešiem un sievietēm)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Ķīniešu sejas feng šui, dzimumzīmes var būt priekšvēstnesis par laime un liktenis katra indivīda.

Ne tikai dzimumzīmes uz sejas, bet arī dzimumzīmes uz augšstilbiem var atklāt. negaidīti notikumi kas, visticamāk, notiks tavā dzīvē.

Pastāv uzskats, ka dzimumzīme uz augšstilba nav laba zīme bērniem. Tomēr ne visas augšstilbu dzimumzīmes jums nes veiksmi, bet tas būs atkarīgs no to veida. konkrēta atrašanās vieta .

Tas nozīmē, ka dzimumzīmēm uz kreisā augšstilba ir pavisam cita nozīme nekā dzimumzīmēm uz ķermeņa labā augšstilba.

Patiesībā mums nevajadzētu ņemt vērā tikai dzimumzīmju nozīmi uz augšstilbiem vien. Tā vietā mums vajadzētu interpretēt dzimumzīmju nozīmi uz ķermeņa vai dzimumzīmju nozīmi uz ausīm kopumā, lai noteiktu jūsu kopējo likteni.

Šajā rakstā es pievērsīšu uzmanību dzimumzīmju nozīmei un interpretācijai uz jūsu augšstilbiem!

Atruna : Molu nozīme šajā rakstā ir norādoša un nav absolūta.

  1. Molas uz kreisā augšstilba

  Molas uz kreisā augšstilba

  Sievietes

  Sievietēm dzimumzīme uz kreisā augšstilba nozīmē laimīgu likteni. Sievietēm šī ir bagāta dzimumzīme uz ķermeņa. Viņa piesaistīs veiksmi visā, ko viņa darīs.

  Turklāt viņus dzīvē atbalsta un palīdz arī daudzi cēli cilvēki. Mota uz kreisā augšstilba simbolizē karjeras ceļu, kas ir pilns negaidītu panākumu un materiālās labklājības.

  Saskaņā ar feng šui mākslu pēc četrdesmit gadu vecuma sievietes ar šo dzimumzīmīti varēs baudīt mierīgu un laimīgu dzīvi kopā ar ģimeni.

  Vīrieši

  Ja esat vīrietis, dzimumzīme uz kreisā augšstilba atklāj, ka cilvēks ir ļoti uzticīgs un vienmēr uzticīgs mīlestībai. Visu savu sirsnību un centību jūs veltāt arī darbam. Jūs esat arī ļoti atbildīgs cilvēks.

  Mutes uz šīs ķermeņa vietas atklāj cilvēku, kurš vienmēr rūpējas par citiem vairāk nekā par sevi.

  Vīrieši ar dzimumzīmi kreisajā augšstilbā būs cilvēki, kuri augstu vērtē jūtas, dzīvo pēc emocijām un dažkārt ignorē saprātu. Dzīvē viņi pārāk daudz risina emocionālas problēmas, kas dažkārt ietekmē darba efektivitāti.

  Tomēr, tā kā viņi dzīvo godīgi ar visiem, viņi saņem daudz mīlestības un cieņas no apkārtējiem. Tomēr, ja tev ir dzimumzīmes uz kreisā augšstilba, jāuzmanās no cilvēkiem, kuri bieži izmanto tavu laipnību.

  2. Molas uz labā augšstilba

  Molas uz labā augšstilba

  Sievietes

  Sievietes ar dzimumzīmēm uz labajiem augšstilbiem ir tās, kurām dzīvē ir daudz ambīciju. Viņi ir cilvēki ar saviem mērķiem un ideāliem. Šīs sievietes arī pieprasa augstu statusu un dzīves partneri ne tikai darbā, bet arī mīlestībā.

  Viņu ambīcijas pieaug, kad viņi ir pārāk pārliecināti par sevi un vēlas sasniegt savām spējām cienīgas lietas. Tomēr dažkārt viņi neapzinās savas spējas un stāvokli dzīvē.

  Sievietēm ar dzimumzīmēm uz labajiem augšstilbiem ir konkrēti mērķi, taču viņas nekad neattīstās un nemācās sevi pilnveidot, jo uzskata, ka ir pietiekami labas. Šī lepnība netieši ir novedusi pie daudzām neveiksmēm un klupieniem gan karjeras, gan mīlestības ceļā.

  Vīrieši

  Vīrietim ar dzimumzīmi uz labā augšstilba parasti ir taisna personība, un viņš nekad nav aizvainots uz citiem. Tā kā viņa personība ir tieša, viņš vienmēr pasaka, kas viņam patīk un kas nepatīk par citiem.

  Viņiem nepatīk apklusināt vai piekāpties tam, ko viņi uzskata par nepareizu. Reizēm, zaudējot savaldīšanos, viņi nespēj kontrolēt savu temperamentu, šie vīrieši bieži vien saka lietas, kas ir nedaudz skarbas pret citiem.

  Mols uz labā augšstilba atklāj šo īpašo raksturu cilvēkam.

  Tomēr tev nebūs jāuztraucas par to, ka šie vīrieši tevi krāpj un ienīst. Tas ir tāpēc, ka viņi nemāk melot un nekad uz nevienu pārāk ilgi neuzturas dusmīgi. Vīrieši ar dzimumzīmēm uz labā augšstilba ir atklāti, ļoti godīgi, sirsnīgi un rūpējas par citiem.

  3. Molas augšstilba priekšpusē

  Molas augšstilba priekšpusē

  Sievietes

  Sievietes, kurām ir dzimumzīme augšstilba priekšpusē, vienmēr ir lētticīgas un naivas. Viņas ir tendētas uz to, ka citi var viņus izmantot un maldināt.

  Tā kā šīm sievietēm ir daudz trūkumu, viņu karjeras ceļi nav laimīgi. Tomēr šo sieviešu dzīve vienmēr ir ērta, lai gan viņas nav bagātas.

  Vīrieši

  Saskaņā ar ķīniešu feng šui vīrieši ar dzimumzīmēm augšstilbu priekšpusē ir egoistiski, bezkaislīgi un auksti. Viņi domā vispirms par savām interesēm, lai ko darītu vai pieņemtu kādu lēmumu.

  Šie cilvēki nekad neko nedarīs citu labā, neiegūstot labumu sev, jo viņi uzskata, ka tas ir bezjēdzīgi.

  Šīs personības dēļ vīriešiem ar dzimumzīmēm augšstilbu priekšpusē nav daudz labu sociālo attiecību.

  Viņiem var būt daudz draugu, bet šie draugi nepaliks ar viņiem kopā ilgu laiku. No otras puses, viņiem ir tendence izmantot savas sociālās attiecības.

  4. Molas aiz augšstilba

  Molas augšstilba aizmugurē

  Sievietes

  Sievietes ar dzimumzīmēm uz aizmugurējiem augšstilbiem bieži vien ir ļoti inteliģentas un talantīgas. Viņai piemīt labas vadības prasmes, viņa vienmēr pieņem precīzus un drošus lēmumus. Viņas dzīvē viss vienmēr ir vienmēr gluds un labvēlīgs.

  Sievietēm ar dzimumzīmēm aiz augšstilbiem, domājams, patīk pārtikuša un bagāta dzīve. Viņām var būt arī laba laulība un viņas var audzināt paklausīgus bērnus.

  Vīrieši

  Vīriešiem ar dzimumzīmēm uz augšstilbu aizmugures vienmēr ir ekscentriska personība un atšķirīgs domāšanas veids. Viņi vienmēr pauž savu unikālo viedokli kā neviens cits. Šiem cilvēkiem nepatīk stāvēt uz vietas.

  Vīriešiem ar dzimumzīmēm aiz augšstilbiem patīk doties uz daudzām vietām un atklāt dzīvē daudz interesantu lietu. Šiem cilvēkiem mazāk rūp materiālā nauda, jo viņi pievērš uzmanību dzīves kvalitātei.

  Viņi parasti domā par to, kā dzīvot laimīgu un veselīgu dzīvi, pārāk daudz neuztraucoties par nākotni.

  Lasīt vairāk:

  • Dzimumzīmju nozīme uz sievietes ķermeņa
  • Mūža ķermeņa dzimumzīmju nozīme
  • Mūža un sievietes ķermeņa dzimumzīmju nozīme

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.