Skaitļa 0 garīgā nozīme

  • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Ko nozīmē skaitlis 0?

Numeroloģijā skaitlis 0 nozīmē nebūtību, tukšumu un bezgalību. Nulle ir vienīgais skaitlis, kam nav ne pozitīvas, ne negatīvas skaitliskās vērtības, kas simbolizē tīrības jēdzienu un Dieva spēku.

"Viss, kas tolaik pastāvēja, bija tukšs un bezformīgs : ar Siltuma lielo spēku dzimis tas Viens." (Rig Veda)." (Rig Veda)

Daudzās reliģijās Dievam nav nekādas kvalitātes, un cilvēka uztvere ir tik ierobežota, lai saprastu Dieva veselumu. Viņš ir viss, bet nekas. Viņš rada vērtību, īpašības un raksturojumu pasaulē, taču Viņam pašam nav nekādas kvalitātes.

Korānā Dievs ir teicis, ka par katru labu darbu, ko ticīgais paveiks, viņš saņems 10 reizes reizinātu labajiem darbiem, bet, ja viņš izdarīs grēku, tas tiks reģistrēts tikai 1 reizi.

Tas ir matemātikas likums, mans draugs! Ja jūs likts 0 uz PRĀVAIS jebkuru skaitli, tas to palielina, paplašina un piešķir spēku. Piemēram:

  • 3 = 30
  • 6 = 60
  • 9 = 90

Ja jūs ieliekat numuru 0 uz LEFT jebkura skaitļa, tas būtībā ir viens un tas pats skaitlis.

Tāpēc numeroloģija ir likums, kas nemainās! Korāns ir Dieva Vārds, kas ir cilvēces vadlīnijas.

Vēl viens jēdziens, kas saistīts ar skaitļa 0 nozīmi, ir tas, ka skaitlis 0 ir "pāri visam". Tas nozīmē, ka 0 nevar likt zem jebkura skaitļa, jo tas pārkāpj likumu. Tomēr, ja 0 liek virs jebkura cita skaitļa, rezultāts vienmēr būs vienāds ar 0, kas nozīmē atgriešanos pie eksistences Avota.

Turklāt skaitlis 0 izskatās kā burts O, kas apzīmē Visvarenību, Visvarenību un Viszinīgumu. Tā ir monoteisma reliģiju doktrīna, jo tās tic, ka ir tikai viens Dievs, viens Radītājs un viens likums.

Skaitļa 0 simbolika

Garīgi skaitlis 0 simbolizē Dievu, eksistences tukšumu un mūžību. 0 ir vienīgais skaitlis, ko var zīmēt bezgalīgi, nepaceļot rokas, tāpēc 0 simbolizē visuma bezgalīgo iespēju koncepciju.

Visums, kurā mēs dzīvojam, nav statisks Visums, bet tas vienmēr paplašinās un ir kustībā. Aplūkojiet skaitļa 0 formu, tas apzīmē apli. Ezotēriskajās mācībās aplis nozīmē Visumu, tāpēc 0 ir Dievs, kas ir arī pats Visums. Tas simbolizē arī karmas likumu, kas nozīmē "tu pļausi to, ko sēj" jeb "kas nāk apkārt, tas iet apkārt".

Mēs burtiski nevaram izvairīties no Dieva likuma, jo tas ir likums, kas nemainās. Tādējādi 0 simbolizē Patiesību, kas ir mūžīga ārpus laika jēdziena.

"Tā arī jūs visās lietās dariet citiem to, ko gribat, lai viņi jums dara... To sauc arī par zelta likumu." (Mt.ev.7:12).

Nākamo: Skaitļa 1 garīgā nozīme

 Satura rādītājs: Burtu A-Z un skaitļu 1-9 garīgā nozīme 

Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.