Veneras pretstats Ziemeļu mezglam sinakts (detalizēti)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

"Kā augšā, tā apakšā, kā iekšā, tā ārpusē, kā visums, tā dvēsele..."

Šie mūžsenie Herma Trīsmegista vārdi ir mūsu šodienas izejas punkts.

Mūsu debesu ceļojums ved mūs dziļi planētu dejā, pētot dinamisko saikni starp planētām. Venēra un Ziemeļu mezgls sinastrijā!

Sinakts , salīdzinot divas astroloģiskās kartes, tiek noskaidroti karmiskie sakari, iespējamie izaicinājumi un potenciālās izaugsmes jomas attiecībās.

Piezīme : Šis raksts kalpo kā visaptverošs ceļvedis Veneras pretī Ziemeļu mezglam sinastrijā. Principā jūsu attiecību mijiedarbība ir atkarīga no visas sinastrijas kartes kopumā, nevis no viena aspekta tajā.

  Venera: Mīlestības un baudas kosmiskā mūza

  Atvēlēsim brīdi, lai novērtētu Venēra , dievišķais mīlestības, baudas un skaistuma iemiesojums astroloģijā. Kad Venera apveltī jūsu karti, tā dāvā neatvairāmu šarmu un magnētisku pievilkšanu, padarot jūs par harmonijas un vienotības vēstnesi.

  Ziemeļu mezgls: jūsu debesu kompass

  Nākamais ir Ziemeļu mezgls . likteņpunkts, tas nozīmē dzīves mācības, personīgo izaugsmi un attīstību. Tas ir kā jūsu personīgā ziemeļzvaigzne, kas jūs vada uz jūsu dzīves ceļa. karmiskais liktenis ... Un, ja sinastrijā pretī jūsu Ziemeļu mezglam ir Venera, tad šeit patiesi sākas kosmiskais balets.

  Kosmiskais balets: Venera pretstatā Ziemeļu mezglam sinakts

  Venēra pretī Ziemeļu mezglam sinakts nav tipisks planētu aspekts; tas drīzāk atgādina satikšanos starp mīlestības mūzu un likteņa kompasu. Šī opozīcija nozīmē intensīvu, magnētisku pievilkšanu, kas divus cilvēkus velk kopā kā kosmiskā līme.

  Pievilkšanās magnēts

  Veneras un Ziemeļu mezgla opozīcija rada dinamisku, spēcīgu un bieži vien neatvairāmu romantisku pievilkšanu. Tas ir klasisks pretstatu pievilkšanās scenārijs, jo Venera piesaista īpašības, ko simbolizē Ziemeļu mezgls.

  Veneras cilvēks ir magnētiski piesaistīts Ziemeļu mezgla cilvēkam, gluži kā lapene liesmai, bieži vien pat nesaprotot, kāpēc. Šī piesaiste var būt tik spēcīga, ka tā šķiet. iepriekšnoteikts vai liktenīgais .

  Līdzsvara akts

  Pirmo reizi sastopoties ar Veneras pretī Ziemeļu mezglam sinastrijā, var rasties sajūta, it kā tu valkātu kurpi uz nepareizās kājas - tas ir nemierīgi, neērti, un katrs solis šķiet kā cīņa. Attiecībās tas var izpausties kā konflikti attiecībā uz ideāliem, personīgajām vērtībām, romantiskajām valodām un mīlestības izrādīšanu.

  Tomēr šeit pastāv ievērojamas personīgās izaugsmes iespējas. Neērtības, pārpratumi un grūtības veicina gan cilvēku elastību, gan gudrību, gan pašizpratni un, visbeidzot, pašizpratni.

  Astroloģijā jebkuras opozīcijas būtība ir līdzsvars, un tas attiecas uz Venera pretī Ziemeļu mezglam sinastrija kā arī.

  Galvenais šeit ir līdzsvarot Veneras vēlmes (prieks, mīlestība, skaistums) ar mācībām un izaugsmi, ko norāda Ziemeļu mezgls. Tas līdzinās staigāšanai pa saspringtu virvi - ar mīlestību vienā pusē un likteni otrā.

  Izaugsmes katalizators

  Venera opozīcijā ar Ziemeļu mezglu kalpo arī kā personīgās izaugsmes katalizators. Veneras cilvēks ienes mīlestību, prieku un harmoniju Ziemeļu mezgla cilvēka dzīvē, maigi, bet stingri virza viņu pretī savam karmiskajam liktenim.

  Vienlaikus Ziemeļu mezgla cilvēks palīdz Veneras cilvēkam attīstīties un augt, mudinot viņu iziet no savas komforta zonas.

  Tomēr, ja Venera atrodas pretī Ziemeļu mezglam, Veneras cilvēks var būt pārāk pretimnākošs, bieži vien kaitējot savām interesēm.

  Ziemeļu mezgla cilvēks var justies sašķelts starp savu karmisko mērķi un partnera prasībām, tādējādi izraisot sevis un otra konfliktu.

  Orientēšanās Veneras un Ziemeļu mezgla opozīcijas sinastrijā var būt aizraujošs, bet vienlaikus arī izaicinošs ceļojums. Tas var radīt pilnības sajūtu, bet vienlaikus arī spriedzes sajūtu.

  Šeit ir ceļvedis, kas palīdzēs jums šajā ceļojumā.

  Pievilcības apskāviens

  Pieņemiet, ka šī intensīvā pievilkšanās nav nejaušība, bet gan kosmosa aicinājums uz kaut ko dziļāku. Pieņemiet to, bet apzinīgi. Atcerieties, ka tas ir instruments izaugsmei un attīstībai, nevis tikai vētrains romāns.

  Galvenais ir līdzsvars

  Kamēr Venera tiecas pēc baudas un harmonijas, Ziemeļu mezgls mudina uz izaugsmi pāra dzīves ceļā. Ir svarīgi apmierināt Veneras vēlmes, neaizmirstot Ziemeļu mezgla aicinājumu uz personīgo izaugsmi. Šis līdzsvarošanas akts var radīt ievērojamu. sevis izzināšana un apgaismība .

  Palieciet atvērti izaugsmei

  Uzturiet atvērtu prātu un sirdi. Šīs attiecības ir domātas tam, lai kaut ko iemācītu, palīdzētu jums augt un virzītu jūs uz jūsu likteni. Nepreturieties mācībām, pieņemiet tās. Katrs mirklis var būt iespēja. pašrealizācija .

  Veneras pretstats Ziemeļu mezglam sinakts : Dejas turpinājums

  Venera pretī Ziemeļu mezglam sinastrija tā nav vienkārša planētu opozīcija, tā ir kosmiska likteņa un mīlestības deja. Tā var satuvināt divus cilvēkus intensīvās, transformējošās un galu galā apgaismojošās attiecībās.

  Pārvarēt šo deju var būt sarežģīti, bet atcerieties, kā teica Hermess Trismegists: "... Kā iekšā, tā arī ārpusē ."

  Harmonija, ko jūs meklējat ārpusē, ir harmonijas atspoguļojums iekšienē.

  Turpiniet dejot, turpiniet attīstīties un tiekties uz zvaigznēm.

  Galu galā kosmosa deja nekad īsti nebeidzas!

  Saistītās ziņas:

  • Veneras konjunkcija ar Ziemeļu mezglu sinakts
  • Veneras sekstils Ziemeļu mezgls sinakts
  • Veneras kvadrāts Ziemeļu mezgls sinakts
  • Venera Trīsvienība Ziemeļu mezgls Sinakts
  • Veneras kvinkunkss ar Ziemeļu mezglu sinakts

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.