Neptūns astroloģijas Astroloģijas astronomiskajā astronomiskajā astronomiskajā astroloģijā (paskaidrots)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Astroloģijā Neptūns astronomiskajā astroloģijā pārstāv tēmas, kas saistītas ar intimitāti, kopīgiem resursiem, misticismu, okultisma studijām, zemapziņu, sapņiem, garīgo transformāciju, seksu un nāvi.

(Izklausās daudz, vai ne? Bet mēs tos visus aplūkosim šajā amatā!)

Zodiaka zīmes Skorpiona ietekmē tu, visticamāk, būsi seksuāli pievilcīgs, intuitīvs, jūtīgs un garīgi orientēts. Tevi ļoti uztrauc arī mantojuma, nodokļu un finanšu jautājumi.

Interesanti, ka jūs, visticamāk, piesaistīs tādu tabu tēmu kā seksualitāte un tumšā psiholoģija izpēte.

Pēc dabas esi arī vizionārs un tev var piemist pravietiskas spējas. Viss, kas saistīts ar garīgumu un misticismu, piesaista tevi visvairāk!

Ar Neptūna novietojumu Astotajā mājā jūs varat būt apdāvināts kā ekstrasenss, kuram piemīt spēcīgas ESP spējas!

Labais aspekts ir tas, ka jūs esat gatavs palīdzēt citiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība. Tomēr sliktais aspekts ir tas, ka jūs varat ciest vilšanos vai pret jums var izturēties netaisnīgi seksuālajās attiecībās.

   1. Neptūns astotajā mājā Nozīme

   Neptūns astotajā mājā Nozīme

   Kā jau minēts ievadā, dzimtās personas ar Neptūnu 8. mājā ir garīgi noskaņotas un var piedzīvot mistiskas pieredzes. Viņi pievērš lielu uzmanību saviem sapņiem un cenšas interpretēt saņemtos vēstījumus.

   Saskaņā ar horoskopu natives arī seksuālās attiecībās vēlas garīgu saikni. Viņiem sekss ir veids, kā savienot divus cilvēkus, nevis veids, kā apmierināt savas dzīvnieciskās vēlmes.

   Bet viszemākajā līmenī tas varētu nozīmēt atkarību no seksa ar narkotiku un alkohola palīdzību...!

   Ja Neptūns atrodas sarežģītā pozīcijā 8. mājā, dzimtā dzimta ir piesardzīgāka romantisko attiecību meklējumos. Viņiem ir problēmas ar uzticēšanos, un viņiem ir grūti uzticēties citiem cilvēkiem.

   Runājot par naudu, viņu finanses parasti ir nesakārtotas, un viņi parasti dod vairāk, nekā viņiem ir. Daudzi cilvēki, visticamāk, izmantos nāciju finansiāli.

   Kādam ir viegli viņus apkrāpt, taču ar laiku šie cilvēki kļūs apzinīgāki par savu materiālo īpašumu.

   Ar šādu izvietojumu gulētiešanas laiks viņiem ir aizraujošs laiks. Viņi vienmēr labprāt izmēģina jaunas pozas un stilu, mīlējoties.

   Tomēr Neptūnam ir tendence rosināt domas par pašnāvību un ar nāvi saistītus jautājumus. Tiem, kas dzimuši ar Neptūnu 8. mājā, ir lielāka iespējamība, ka viņu seksuālā identitāte būs tumša un sarežģīta. Kad seksuālā dzīve nenotiek tā, kā plānots, šie cilvēki ir tendēti justies vīlušies.

   Turklāt, ja Neptūns atrodas 8. mājā, zem šīs zīmes dzimušajiem ir spēcīga deja vu pieredze, kā arī pravietiski sapņi. Šie cilvēki nepārtraukti apšauba sevi, kad runa ir par dzīves un nāves jautājumiem.

   Neptūna atrašanās 8. mājā, kas ir arī parādu nams, var radīt nopietnas finansiālas problēmas. Cilvēki ar šo horoskopa novietojumu ir pakļauti finanšu krāpnieciskām darbībām un var galu galā maksāt vairāk, nekā ir aizņēmušies.

   Ja Neptūns veido negatīvus aspektus ar Marsu, Plutonu vai Merkuriju, viņu dzīvi var ietekmēt dažādi viltus scenāriji. Ja dzimtās personas nonāks šajos gadījumos, mantošana un darbs ar juristiem būs daudz grūtāks.

   Neptūna negatīvā ietekme ir tāda pati, kad runa ir par attiecībām ar valdību.

   Citos gadījumos viņi var nespēt samaksāt nodokļus un ķerties pie nelikumīgām darbībām. Ja Neptūns ir nelabvēlīgā aspektā ar citām planētām, dzimtās planētas var satikt nepareizus cilvēkus vai iegūt slepenus mīlētājus, kuri vienkārši vēlas viņu naudu. Šiem cilvēkiem jāpievērš liela uzmanība savai tieksmei veidot slepenus mīlas romānus ārpus laulības.

   Saskaņā ar Neptūna atrašanos zodiaka astotajā mājā šiem cilvēkiem piemīt liels psihiskais potenciāls. Viņu apziņa ir atvērta transcendencei un Visumam.

   Tā kā pārdabiskais viņiem notiek ikdienā, šie cilvēki parasti stāsta par dīvainiem notikumiem, kas notiek viņu ikdienā. Iespējams arī, ka viņi ieslīgst savā fantāziju pasaulē un zaudē no redzesloka to, kas notiek patiesībā.

   Visums nemitīgi ievilka viņus cilpā, atstājot viņus apjukušus un neziņā par to, kam ticēt, it kā izsmejot viņus.

   Turklāt Neptūns 8. mājā liecina, ka krāpnieki var mēģināt maldināt šos cilvēkus, piedāvājot viņiem dažādus psihiskus pakalpojumus. Šiem cilvēkiem vajadzētu būt piesardzīgiem, izvēloties reliģisko kopienu, kurai pievienoties, jo daudzas sektas un kopienas pastāv tikai tādēļ, lai izmantotu tos, kas tām pievienojas.

   Vietējie iedzīvotāji ir pakļauti arī maģijas negatīvajai ietekmei.

   Viņiem var būt viegli iemācīties arī hipnotizēt.

   Tā kā cilvēki ar Neptūnu astotajā horoskopa mājā meklē dziļāku nekā tikai fizisku saikni seksuālajā dzīvē, viņi spēj sniegt milzīgu baudu un vairot partnera garīgo pieredzi mīlēšanās mākslā.

   Piezīme : Ja vēlaties uzzināt vairāk par slepenais Neptūna nozīmi tavā horoskopā, es ļoti iesaku tev izlasīt šīs ar Neptūnu saistītās grāmatas. Tikai vēlos, lai tu zinātu, ka šajās grāmatās ir filiāļu saites, tāpēc es būšu ļoti pateicīgs, ja iegādāsies šīs grāmatas, izmantojot manas saites!

   1. Vienīgā astroloģijas grāmata, kas jums jebkad būs vajadzīga - Joanna Martine Woolfolk (Ieteicams)
   2. Divpadsmit nami - Hovards Sasportas
   3. Dziļā astroloģija: astroloģijas rokasgrāmata: 3. sējums - Gargatholil
   4. Llewellyn's Complete Book of Astrology: The Easy Way to Learn Astrology - Kris Brandt Riske MA

   Izpratne par Neptūnu un Astoto namu

   Parunāsim vairāk par Neptūnu un 8. namu, lai jūs labāk saprastu, kas ir šī astroloģiskā novietojuma būtība!

   Saskaņā ar Advance Astrology, Skorpions ir dabiskā valdošā zodiaka zīme, kas saistīta ar astoto namu. Šī zodiaka zīme ir pazīstama kā noslēpumaina, gudra un pētnieciska, un visas šīs īpašības ir saistītas ar astoto namu.

   8. nams pārvalda dziļas dzīves transformējošas pieredzes, tostarp dzimšanas, nāves, seksualitātes un nāves tuvuma pieredzi. 8. namam ir arī katastrofiskas un traumatiskas izpausmes, ja tas ir sliktā aspektā.

   Astotais nams pārvalda arī pieredzi, kas neatgriezeniski maina jūsu dzīvi, novedot pie vecā "es" nāves un jaunā "es" atdzimšanas. Astotā nama visspilgtākā izpausme ir dziedināšana, reģenerācija un patiesības apzināšanās.

   Neptūns ir ēterisko un noslēpumaino enerģiju planēta. Tā ir saistīta ar citu dimensiju, ar kuru var būt grūti sasaistīt fizisko pasauli.

   Astroloģijā Neptūns ir arī sapņu, meditācijas, fantāzijas un vīzijas, kā arī okeāna un zemūdens dzīves planēta. Tā ir viena no mistiskākajām planētām, kas atspoguļo to, kas zemapziņā pastāv aiz mūsu ikdienas realitātes.

   Neptūns astroloģijā pārvalda zodiaka zīmi Zivis. Tas dabiski atrodas 12. namā, un tā ir augstāka oktāva Venerai. Daudzas planētas Zivīs vai 12. namā izceļ Neptūna īpašības jūsu horoskopā.

   Turklāt spēcīgs Neptūns dzimtas zīmē norāda uz jutīgu, emocionālu raksturu. Neptūns, ja vien tas nav nopietni skarts, liecina par līdzjūtīgu, maigu dabu. Tā ir arī beznosacījumu mīlestības un nesavtīgas līdzjūtības planēta.

   Horoskopā harmonisks Neptūns 8. mājā nozīmē, ka tu spēj pieskarties debesu pasaulei caur intīmām attiecībām. Tomēr izaicinoši Neptūna aspekti norāda uz pašapmānu un tieksmi uz citiem, kas tevi izmanto.

   Šajā astroloģiskajā reģionā bieži sastopama problēma ir ļaunprātīgas attiecības. 8. nama Neptūna dzimtas pārstāvji biežāk iesaistās partnerattiecībās, kas viņiem ir kaitīgas.

   Kad Neptūns atrodas attiecību namos (7. un 8. namā), jūs nespējat skaidri saskatīt savu partneri. Jūs ignorējat brīdinājuma signālus, kas liecina, ka šis cilvēks var nebūt piemērots tieši jums.

   Ar šo izvietojumu ir ļoti svarīgi attīstīt spēcīgu pašapziņu un noteikt emocionālās robežas. Neptūns astotajā mājā norāda, ka jūs pārāk viegli ietekmējaties.

   2. Neptūns astotajā mājā Natālajā diagrammā

   Natālais Neptūns astotajā mājā

   Saskaņā ar Astro Reliģijas datiem, Neptūns 8. mājā var norādīt uz bailēm no atbildības par citu cilvēku parādiem. Tas arī norāda uz vieglprātīgu pieeju naudas lietām.

   Kad runa ir par citu cilvēku naudu, dzimtā ar šo novietojumu var viegli iekļūt nepatikšanās. Viņiem ir tendence būt pārāk vieglprātīgiem maksājumu iekasēšanā. Šie cilvēki var arī sagādāt sev daudz problēmu, ja viņiem ir nereālas cerības par to, ko citi viņiem ir parādā.

   Neptūna atrašanās astotajā mājā var izraisīt arī emocionālas ciešanas.

   Dzimto spēja pielāgot savu viedokli var būt līdzīga hameleonam. Viena garīga pieredze viņu dzīvē var kalpot kā stimuls lieliem personības uzlabojumiem. Tomēr šie cilvēki var saskarties ar vairākām neveiksmēm un izaicinājumiem ceļā, ko parasti izraisa viņu pašu izvēle.

   Dažkārt viņi paši sev var būt ļaunākie ienaidnieki.

   Turklāt dzimtā dzimuma pārstāvjiem var izveidoties pašiznīcinoši ieradumi, kas ir izkropļotas realitātes uztveres sekas. Viņi var pieņemt pašaizliedzīgu attieksmi un sāpīgu patiesību nošķiršanu, kas grauj viņu varas un kontroles sajūtu.

   Cilvēkiem ar Neptūnu 8. mājā dzimšanas zīmē var būt arī dažādas garīgās veselības problēmas, piemēram, halucinācijas un iracionālas bailes.

   Šie cilvēki ir ļoti jūtīgi, taču viņi var ļoti ilgi turēt dusmas un sāpes sevī. Pašsakropļošanās ir populāra viņu aizvainojuma un niknuma paušanas stratēģija.

   Turklāt cilvēkiem ar Neptūnu Astotajā mājā var būt grūti paust savas emocijas vai runāt par savām problēmām ar citiem. Viņi var gūt labumu no vientulības, bet var arī ieslīgt sev uzspiestajā izolācijā.

   Dzimtas cilvēkiem ar 8. nama Neptūnu piemīt spēja mainīt savu perspektīvu savas labklājības labā. Citiem vārdiem sakot, ja kāda uzskatu sistēma viņiem nedarbojas labi, viņi spēj ātri mainīt savu domāšanas veidu, kas var pilnībā mainīt viņu dzīvi.

   Atkarības problēmas var būt viņu trūkums. Dzimtas dzīvniekiem ir tendence meklēt priekšmetus, kas viņiem sniedz komforta sajūtu un ļauj izvairīties no dzīves realitātes, tostarp narkotikas un alkoholu.

   Dzimšanas zīmē cilvēkiem ar Neptūnu 8. mājā var būt grūti tikt galā ar ārpasaules spiedienu un saistībām, ko tā uzliek. Viņiem var nepaveikties, kad runa ir par parādu un citu cilvēku saistību kārtošanu.

   Ar šo izvietojumu ir iespēja mantot lielu naudas summu. Tomēr arī atkarības un nepareizi dzīves lēmumi var izraisīt finansiālus zaudējumus vai sliktu pārvaldību.

   3. Neptūns astotajā mājā tranzīta diagrammā

   Neptūna tranzīts astotajā mājā

   Kad Neptūns šķērso 8. namu, jūs varat justies garīgi noskaņoti.

   Tomēr Neptūna ietekme šajā mājā var likt mums zaudēt uzticību un aizmirst savus principus. Mēs varam uzticēties citiem tikai tādēļ, lai tiktu nodoti vai maldināti. Mēs esam uzņēmīgi arī pret citu emocionālo manipulāciju.

   Daži cilvēki uzskata, ka šis Neptūna tranzīts ir garīgās atmodas laiks.

   Turklāt šajā laikā mēs varam vairāk satraukties par savu mirstību. Bailes no sliktas karmas vai garīga soda var būtiski ietekmēt mūsu uzvedību un lēmumus.

   Jautājumos, kas saistīti ar parādiem un nodokļiem, var rasties daudz pārpratumu un neskaidrību.

   Neptūna tranzīts 8. mājā var novest mūs arī pie tā, ka mēs uz sava rēķina piedāvājam cilvēkiem labākus darījumus, jo vēlamies būt dāsni un labticīgi.

   4. Neptūns astotajā mājā Pozitīvā ietekme

   Neptūns Astotajā mājā

   Neptūna atrašanās astroloģijas 8. mājā ietekmē to, kā jūs uztverat naudu un tās nozīmi.

   Šādā situācijā ir svarīgi, lai jūs spētu objektīvi pārvaldīt savu bagātību, kopuzņēmumus un darbu.

   Jūs vēlaties, lai visam jūsu dzīvē būtu kāds mērķis.

   Kad Neptūns atrodas 8. mājā, tev ir spēja atklāt apslēptās dzīves patiesības. Tu vari piekļūt slepenām zināšanām, kas nav pieejamas visiem.

   Jūsu spēks ir intuīcija un iztēle, un ir ieteicams izmantot šos talantus labiem mērķiem.

   Piezīme : Resursi, kurus es izmantoju, lai rakstītu par Neptūna negatīvo/pozitīvo ietekmi astotajā mājā uz karjeru, laulību, vīrieti un sievieti, ir citēti no The Public, tāpēc, lūdzu, izmantojiet savu loģiku attiecībā uz šo informāciju.

   5. Neptūna astotajā mājā negatīvā ietekme

   Neptūns 8. mājā rada iespaidu, ka esi vienīgais, kurš saprot, kas notiek. Var gadīties, ka neviens (pat tuvi draugi vai mīļie) nespēj saprast, kas tu esi kā personība.

   Ar šo novietojumu ir tendence daudz jautāt par dzīves un nāves jēgu. Visticamāk, jūs jutīsieties ļoti apjukuši par savu dzīves misiju un to, kāpēc jūs eksistējat šajā pasaulē.

   Runājot par personīgajiem sakariem, Neptūns šeit var nedarīt labu. Viena no biežākajām kļūdām, ko tu vari pieļaut, ir gaidīt, ka tavs partneris būs tāds, kāds viņš nav.

   6. Neptūns 8. mājā Sinakts

   Neptūns astotajā mājā Sinakts

   Saskaņā ar Astroloģijas skolas datiem kopīgas intereses par reliģiju, okultismu, misticismu, atdzimšanu, mūžīgās dzīves apsolījumu, garīgo un intuitīvo saikni un astroloģiju ir Neptūna 8. mājā sinastrijas partnerattiecību pamatā.

   Ja Neptūns ir labvēlīgā aspektā, tad pāri, visticamāk, aktīvi iesaistīsies labdarības aktivitātēs. Šajā gadījumā "neptūnieša" personības mistiskais pasaules redzējums un dziļā izpratne par garīgām tēmām palīdz Astotā nama personībai pārvarēt nedrošību un raizes un garīgi progresēt.

   No otras puses, "neptūnieša" personība paļaujas uz "neptūnieša" materiālo un ikdienas palīdzību visos kopīgos pasākumos. Neptūna astotajā mājā sinastrijā laulātie gūs labumu no laulības, kas stiprina viņu sociālo un materiālo labklājību.

   Tomēr nesaprašanās, konflikti, izvairīšanās un negodīgums attiecībās var novest pie lieliem finansiāliem zaudējumiem, ja Neptūns ir nelabvēlīgi aspekti.

   Sinastrijas pāri ar Neptūnu 8. mājā garantē, ka jums un jūsu laulātajam ir spēcīgi sakari, taču attiecību raksturs var būtiski mainīties atkarībā no jūsu attiecību attīstības stadijas.

   Lai izvairītos no lejupejošas spirāles rūgtumā un aizvainojumā, neaizsargātības brīžos ir prātīgāk sagaidīt delikātumu no sevis, nevis no laulātā. Neptūns Astotā nama sinastrijā var sniegt jums spēcīgu intimitātes sajūtu, īpaši tad, ja laulātais jums līdzjūt un grūtos brīžos izrāda žēlsirdību un līdzjūtību.

   Tomēr ar šo izvietojumu kāda krāpšana vai neskaidrs dialogs var izraisīt spēcīgu dusmu uzliesmojumu, kas ir pretrunā ar šķietami "objektīvu" viedokli. Ja izpētīsiet dziļāk, sapratīsiet, ka jūsu laulātais ir iesaistīts smalkā krāpšanas veidā, ko var pamanīt un novērst tikai jūsu paaugstinātā jutība.

   Tā kā 8. nama sinastrijā esi jutīgs pret partnera sirsnību, atceries, ka vari noraidīt viņa iejūtību tikai tāpēc, ka viņš nešķiet godīgs vai šķiet, ka spēlē spēli.

   Visbeidzot, ja jūsu 8. nams un jūsu pašu Neptūns nav labi attīstīti, jūs būsiet tas, kurš spēlē negodīgi, un jūsu partneris būs patiesi dusmīgs. Starp jums abiem var izveidoties viltus vienošanās, kas jūs ievainos vairāk nekā jūsu 8. nama sinastrijas partneris.

   7. Neptūns 8. mājā Laulība

   Neptūns astotajā mājā Laulība

   Saskaņā ar astroloģijas astroloģijas astroloģijas astroloģijas astroloģijas astroloģijas astroloģijas astroloģijas astronomu Neptūns mīlestībā var dziedēt cilvēka iepriekšējās emocionālās traumas laulības dzīvē.

   Ar šo izvietojumu seksuālās fantāzijas, visticamāk, saplūdīs garīgi piepildītā veidā.

   Negatīvi vērtējot, Neptūna vēlmes var būt grūti piepildāmas, un cilvēkiem ar šo novietojumu var rasties domas par pašnāvību vai pat vēlme drīz nomirt. Arī seksuālās fantāzijas un lomu spēles var negatīvi ietekmēt jūsu garīgo veselību.

   Seksuālajā līmenī tu vēlies garīgu saikni, piemēram, dvēseles saikni. Vai arī tu, iespējams, meklē partneri, kas patiešām ir atsaucīgs seksā.

   Dzimtas cilvēki ar 8. nama Neptūnu bieži piemin radniecīgas dvēseles un dziļas saites, taču tas ne vienmēr ir veselīgs standartu kopums, ar ko stāties attiecībās.

   Iespējams, tu sagaidi, ka mīļotais cilvēks uzreiz sapratīs tavas dziļākās vēlmes un bažas, taču diez vai tu pats sapratīsi šo savu pusi. Ar šo izvietojumu radīsies problēmas, ja viena vai abas puses uzskatīs, ka otrai pusei uzreiz vajadzētu tās saprast.

   8. Neptūns 8. mājā Karjera

   Neptūns astotajā mājā Karjera

   Cilvēki, kas dzimuši ar Neptūnu 8. mājā, ir īpaši prasmīgi darbā ar citu cilvēku naudu tikai tad, ja Neptūnam ir pozitīvi aspekti ar citām planētām. Šādā gadījumā viņi var strādāt par labdarības ziedojumu pārvaldniekiem.

   Ar šo astroloģisko izvietojumu dzimtās dzimtas pārstāvji var profesionāli attīstīties karjerā, kas saistīta ar misticismu, okultismu, dziedniecības mākslām un garīgām praksēm.

   Māksliniekiem, mūziķiem, dzejniekiem, šamaņiem, guru un dziedniekiem parasti ir spēcīgs 8. nama Neptūns.

   Tā kā Plutons, 8. nama valdnieks, ir nodokļu, parādu un garīgās attīstības planēta, arī karjeras jomā šiem cilvēkiem var labi padoties.

   9. Neptūns 8. mājā Slavenības

   Šeit ir saraksts ar Neptūna astotajā mājā esošajām slavenībām:

   • Kristena Stjuarte - Neptūns astotajā āža mājā
   • Ādolfs Hitlers - Neptūns astotajā Dvīņu mājā
   • J. K. Roulinga - Neptūns Skorpiona astotajā mājā
   • Šakira - Neptūns Strēlnieka astotajā mājā
   • Džims Morisons - Neptūns astotajā Svaru mājā
   • Elizabete Teilore - Neptūns Jaunavas astotajā mājā
   • Maikls Džeksons - Neptūns Skorpiona astotajā mājā

   Saistītās ziņas:

   • Neptūns astroloģijas namos
   • Neptūns pirmajā mājā
   • Neptūns otrajā mājā
   • Neptūns trešajā mājā
   • Neptūns ceturtajā mājā
   • Neptūns piektajā mājā
   • Neptūns Sestajā mājā
   • Neptūns septītajā mājā
   • Neptūns devītajā mājā
   • Neptūns desmitajā mājā
   • Neptūns vienpadsmitajā mājā
   • Neptūns divpadsmitajā mājā

   Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.