Merkura kvadrāts Neptūna kompozīts (nozīme)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

  Kompozīts Merkurijs nozīme astroloģijā

  Sveicinu jūs, kosmiskie ceļabiedri!

  Kad mēs runājam par Saliktais dzīvsudrabs astroloģijā, mēs ieejam sfērā saziņa , intelekts , un ziņkāre .

  Gluži kā dievu vēstnesis ar spārnotām kājām, Merkurs ir ātrs, spējīgs pielāgoties un pēc būtības zinātkārs. Tas ir dzīvības spēks, kas kurina mūsu alkas pēc zināšanām, iedzimta zinātkāre, kas liek mums jautāt "kāpēc?" un "kā?".

  Tas atspoguļo mūsu kognitīvās spējas, veidu, kā mēs izsakāmies, un veidu, kā apstrādājam informāciju. Jautājums nav tikai par to, ko mēs sakām, bet arī par to, kā mēs to sakām!

  Tāpēc piesprādzējieties, jo, Merkurijam gremdējoties un ienirstot mūsu kompozītkartēs, mūs gaida spraiga saruna!

  Atruna : Kompozītās astroloģijas izcelsme mūsdienās joprojām ir apvīta noslēpumainību. Šis raksts ir subjektīva rokasgrāmata par Merkura kvadrāta ar Neptūnu kompozītu, kas balstīta uz manu personīgo viedokli.

  Kompozīta Neptūna nozīme astroloģijā

  Tagad pārcelsimies no Merkurija loģiskajām sfērām uz ēterisko mākoņu krastiem. Kompozīts Neptūns .

  Ja Merkurijs ir par "faktiem, tikai faktiem", tad Neptūns ir par "faktiem, tikai faktiem". sajūtas un iztēle Tas ir zemapziņas sapņainais okeāns, kurā mīt intuīcija, sapņi un ideālisms.

  Kā viena no ārējām planētām Neptūns pārstāv mūsu personības mistiskākos un garīgākos aspektus. Tas ir saistīts ar neizrunāto, neredzēto un neredzamo. bezsamaņā , psihiskās zemūdens straumes, kas virmo zem mūsu ikdienas dzīves.

  Kā romiešu jūras dievs Neptūns aicina dzejnieku, mistiķi un sapņotāju katrā no mums.

  Merkura kvadrāts Neptūns Kompozīts Nozīme

  Kā reiz rakstīja Šekspīrs: " Patiesas mīlestības gaita nekad nav bijusi gluda ."

  Un, kad mēs atrodam Merkura kvadrāts ar Neptūnu kompozītkartē mēs redzam kosmisku stāstu par nesaprašanos, pārpratumiem un radošu spriedzi.

  Astroloģiski kvadrāts ir aspekts, kas norāda uz spriedzi un izaicinājumu starp divu planētu enerģijām. Tas ir, it kā starp tām būtu nelielas kosmiskas domstarpības.

  Ja apvieno Merkurija skaidro loģiku ar Neptūna intuitīvo sapņu ainavu, veidojas diezgan interesants kokteilis, kurā abas planētas spiež un velk dažādos virzienos.

  Tā ir sapņu un realitātes, intuīcijas un intelekta, ilūziju un faktu deja.

  Merkura kvadrāta Neptūna kompozīta priekšrocības

  Lai gan tas var izklausīties mazliet smagi, ir svarīgi atcerēties, ka neviens astroloģiskais aspekts nav tikai labs vai tikai slikts. Pat vissarežģītākajos kvadrātos mēs atrodam sudraba maliņas un izaugsmes iespējas.

  Portāls Merkura kvadrāta Neptūna kompozīcijas priekšrocības viņu spēja apvienot intelektu un intuīciju, pat ja reizēm tas šķiet nedaudz saspringts.

  Šis aspekts var svētīt attiecības ar unikālu saikni, kurās dziļas sarunas par filozofiju, garīgumu un Visuma noslēpumiem kļūst par normu.

  Turklāt šis aspekts var būt fantastisks jebkādiem radošiem vai mākslinieciskiem centieniem. Neptūna intuitīvās spējas apvienojumā ar Merkurija intelektuālajām spējām var radīt izdomas bagātas un neordināras idejas.

  Būtībā Merkura kvadrāts Neptūna kompozīts ir ideāls aspekts sapņotājiem, kas vienlaikus ir arī loģiķi!

  Merkura kvadrāta Neptūna kompozīta izaicinājumi

  Neraugoties uz šīm priekšrocībām. Merkura kvadrāta Neptūna kompozīcijas izaicinājumi nedrīkst ignorēt.

  Neptūna miglainās ietekmes dēļ skaidrā komunikācija, ko mīl Merkurs, var kļūt nedaudz miglaina. Tā rezultātā var rasties pārpratumi, kas var izraisīt sajūtu, ka kāds ir maldināts vai maldināts, pat ja nav bijis paredzēts nodarīt ļaunumu.

  Tā ir divu debesu ķermeņu deja, kas var likt jums jautāt: " Vai mums tikko bija viena un tā pati saruna? "

  Prāta spēles, krāpšana, melošana un viltība - tās visas ir izplatītas problēmas, ar kurām saskaras. Merkura kvadrāts Neptūna kompozīts .

  Bet atcerieties, draugi zvaigžņu vērotāji, ka katrs izaicinājums ir slēpta iespēja!

  Padomi, kā orientēties Merkura kvadrāta Neptūna kompozītā

  Jūs jautājat, kā mums orientēties šajos mistiskajos, dzīvsudrabainajos ūdeņos?

  Šeit ir sniegti daži padomi, kā orientēties Merkura kvadrāts Neptūna kompozīts !

  1. Saziņa ir galvenais : Ar Merkuriju šajā laikā ir ļoti svarīga skaidra un godīga komunikācija. Nevilcinieties izskaidrot savas domas un nodomus, lai izvairītos no pārpratumiem.
  2. Uzticieties savai intuīcijai : Ļaujiet Neptūnam jūs vadīt. Uzticieties savām iekšējām sajūtām un izmantojiet tās, lai orientētos miglainajos Neptūna ūdeņos.
  3. Apgūsti radošumu : Šī aspekta enerģiju novirziet mākslinieciskiem meklējumiem. Tā ir lieliska iespēja radoši izpausties.

  Secinājums

  Kā mēs šodien izpētījām, Merkura kvadrāts Neptūna kompozīts ir aspekts, kas aicina mūs apvienot loģiku ar intuīciju, intelektu ar iztēli.

  Jā, tas ir izaicinošs aspekts, taču arī pilns ar personīgās izaugsmes, radošas izpausmes un dziļu, dziļu sarunu potenciālu.

  Izaicinājumi? Tie ir tikai pakāpieni ceļā uz labāku izpratni un dziļāku saikni.

  Kā reiz teica Kārlis Jungs: " Divu personību tikšanās ir kā divu ķīmisku vielu saskare: ja notiek reakcija, abas pārveidojas. ."

  Tāpēc nākamreiz, kad kompozītkartē atradīsiet Merkuriju kvadrātā ar Neptūnu, atcerieties, ka runa nav par izvēli starp sapņiem un realitāti - runa ir par to, kā atrast veidu, kā tos harmoniski savīt kopā.

  Saistītās ziņas:

  • Merkura konjunkcija ar Neptūnu kompozīts
  • Merkuriju Seksīls Neptūns Kompozīts
  • Merkura trīnes Neptūna kompozīts
  • Merkura pretnostatījums Neptūnam Kompozīts

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.