Mēness astroloģijas Astroloģijas astotajā mājā (paskaidrots)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Ja meklējat galīgais ceļvedis mācīties par Mēnesi Astotajā mājā, jūs esat īstajā vietā!

Šis raksts palīdzēs jums iegūt nepieciešamā pašizziņa par kas tu esi !

Jūs noteikti kļūsiet gudrāki un gudrāki, kad pabeigsiet šo ziņu!

Astroloģijā Mēness astronomiskajā astroloģijā astroloģiski norāda, ka esat ļoti jūtīgs un intuitīvs. Jūs precīzi zināt, kas citiem cilvēkiem ir vajadzīgs!

Kopumā 8. nama tēmas ietver jautājumus, kas saistīti ar jūsu biznesa partnerattiecībām, nāvi, nodokļiem, parādiem, citu cilvēku naudu un fizisko intimitāti (vai mīlēšanos) ar jūsu partneri.

Tā kā Skorpions, 8. nama valdošā zodiaka zīme, ir ļoti intensīva pēc savas būtības, tev piemīt emocionāla intensitāte. Tu vienmēr jūties ārkārtīgi motivēts, kad nolemj kaut ko sasniegt.

Tiklīdz esat nospraudis kādu mērķi, jūs esat emocionāli saistīts ar to, un, visticamāk, to sasniegsiet.

Astotā nama Mēness norāda arī uz to, ka jums piemīt talants izprast pasaules noslēpumus!

Jūsu spēcīgās emocijas var pārvērsties spēcīgā intuīcijā, kas palīdz jums attīstīties visās dziedniecības mākslās un garīgajās praksēs.

Vai jūs zināt, ka astotā nama Mēness ietekmē jums var piemist ekstrasensa spējas?

Jautājumi, kas saistīti ar dzīvi, nāvi un pēcnāves dzīvi, ir jūsu iecienīti studiju priekšmeti.

Ar šo novietojumu tu esi ļoti atsaucīgs seksuāli un emocionāli. Tomēr, ja tava Mēness zīme ir ietekmēta, tavi finansiālie jautājumi var būt nesakārtoti ar laulību vai mantojumu saistītu problēmu dēļ.

Tā kā Mēness atrodas astotajā zvaigznājā, tavas iecienītākās studiju tēmas ir psiholoģiskas tēmas un tabu temati.

Parasti Mēness šeit svētī jūs ar veiksmi tuvās attiecībās, ar biznesa partneriem un laulības partneriem.

Tas nozīmē pakāpenisku emocionālo attīstību caur grūtībām un traumējošiem pārdzīvojumiem. Tas nozīmē, ka jums ir jāiegūst labāks iekšējais spēks un emocionālā brieduma pakāpe caur daudzām sarežģītām dzīves situācijām.

Kad esat iesaistīts jebkādās romantiskās vai seksuālās attiecībās, vienmēr rodas vēlme emocionāli kontaktēties ar partneri dziļākā līmenī.

Astroloģijā astoto namu bieži dēvē par seksa namu.

Tas nenozīmē, ka esi iekārojams spēcīgu seksuālu vēlmju dēļ. Drīzāk tas norāda, ka tu, iespējams, uztver seksuālos jautājumus intīmā vai garīgā līmenī.

Patiesībā transformācija var notikt, pateicoties seksuālai intimitātei Mēness ietekmē.

Šajā amatā ir daudz vairāk! Iepriekš minētais ir tikai neliels ieskats!

Mēness Astrosaxena Astrosaxena Astrosaxena Astrosaxena Astrosaxena Astrosaxena Astrosaxena astronoms

  1. Astroloģijā Astroloģijā astotais nams

  Astroloģijā Skorpiona dabiskais mājoklis ir Astotais nams. Abi ir saistīti ar jautājumiem, kas saistīti ar garīgo pieredzi, garīgo apgaismību, dziļākas jēgas atklāšanu, seksualitāti un kopīgiem resursiem.

  Astroloģijā katra planēta ir saistīta ar katru namu un zodiaka zīmi.

  Plutons ir dabiskais Skorpiona planētas valdnieks un zodiaka Astotā nama valdnieks.

  Plutons ir viena no astroloģiski visdestruktīvākajām planētām, un jūs noteikti esat daudz dzirdējuši par to. Plutons piešķir dziļumu un intensitāti visam, ar ko tas saskaras.

  Pirms Plutona atklāšanas 1930. gadā astrologi uzskatīja, ka Marss ir dabiskais Skorpiona un Astronoma astronomiskā nama valdnieks. Tagad Marss ir līdzvaldnieks.

  Tā kā senie astrologi, interpretējot kartes, neņem vērā ārējās planētas, Marss viņiem joprojām ir noteicošā planēta, jo tā ir iekšējā planēta.

  Astroloģijā Skorpions ir zodiaka zīme, kuras pamatā ir ūdens, tāpēc arī astroloģijā astotais nams ir saistīts ar ūdens stihiju.

  Turklāt tiek uzskatīts, ka ūdens nami horoskopā, kas ir 4., 8. un 12. nams, ir ar karmiskajām īpašībām: 8. nams pārstāv jūsu individuālo karmu, 4. nams - jūsu senču karmu, 12. nams - jūsu neapzināto karmu.

  2. Mēness astotajā mājā Nozīme

  Mēness astotajā mājā Nozīme

  Astroloģijā Mēness astronomiskajā astroloģijā norāda uz dabisku tieksmi pret visām tumšajām un noslēpumainajām lietām.

  Kā jau minēju iepriekš, šo astroloģisko novietojumu kartē pārvalda Skorpions un Plutons, kas abi ir ļoti mistiski!

  Saskaņā ar senajām astroloģijas grāmatām cilvēki ar Ast astroloģijas astroloģijas astroloģijas astroloģijas grāmatas vēsta, ka cilvēki ar Astotā nama Mēnesi dažkārt beidz atkārtot mātes stāstu. Šie cilvēki spēj saskatīt mātes stāstu savā dzīvē, jo viņos ir iekodēti mātes gēni.

  Grāmatās teikts, ka natives ar šo izvietojumu precīzi zina, kas otram cilvēkam ir nepieciešams. Viņi spēj ieskatīties zem citu cilvēku ādas, un viņi var būt lieliski padomdevēji, psihologi un terapeiti.

  Astotā nama Mēness cilvēki var veikt jebkāda veida remontdarbus. Šie cilvēki var salabot jebko, sākot ar bojātu psihi un beidzot ar mēbeli, un pārvērst to skaistā mākslā.

  Viņiem var patikt arī finanšu ieguldījumi un naudas pārvaldīšanas aktivitātes. Šie cilvēki var mantot daudz naudas no saviem vecākiem vai vecvecākiem, jo Astotais nams ir Mantojuma nams.

  Interesanti, ka astrologi uzskata, ka cilvēki ar Mēnesi astotajā mājā var strādāt apdrošināšanas nozarē vai nodokļu inspekcijā.

  Astotajā Mēness mājā dzīvojošie prot pirkt un pārdot senlietas un apmainīt mājas. Šeit atradīsiet arī investīciju baņķierus, krāpniekus un hospitāļu darbiniekus.

  Visiem astotajā namā esošajiem Mēnešiem ir kopīga iezīme: tie prot pārvaldīt, uzlabot vai pat iznīcināt visu, kas saistīts ar mirušā dzīvības spēku vai īpašumiem. Tāpēc astroloģijā astoto namu dažkārt dēvē par nāves namu.

  Saskaņā ar astroloģiju atkarībā no zodiaka zīmes, kas atrodas uz 8. nama līknes, tā atšķirīgi ietekmēs kartes īpašnieku.

  Piemēram, Mēness āzirgā norāda, ka dzimtā dzimuma cilvēks, visticamāk, būs cienījama autoritāte savā jomā. Iespējams arī, ka šī persona ir biznesa magnāts. Uz to varam rēķināties, ja Mēness ir labā aspektā ar citām astroloģiskajām planētām horoskopā, piemēram, Saturnu.

  Astroloģijā Ast astotais nams ir arī vieta, kur mēs pārkāpjam likumu. Šeit mēs meklējam dzīves lietu apslēpto nozīmi.

  Tiek uzskatīts, ka cilvēkus ar astotā nama Mēnesi piesaista okultisms.

  Mēness šajā novietojumā ir arī cilvēka dzimumorgānu un reproduktīvās sistēmas simbols. Šis nams astrologiem sniedz priekšstatu par to, kā viņu dzīvē izpaužas seksualitāte.

  Turklāt 8. nams ir saistīts ar transformāciju un seksualitāti, un Mēness ir spēcīgs emocionālās piesaistes virzītājspēks. Tas liecina, ka personas ar Mēnesi 8. namā var pastāvīgi medīt jaunus partnerus, lai gūtu daudz romantisku baudu gultā.

  Mēness izraisa arī emocionālu nestabilitāti, pieprasa mīlestību un jūtas spiesti rūpēties par citiem.

  Šie iedzimtie vēlas veidot ciešu saikni ar citiem emocionālā līmenī, un Mēness ietekme viņus mudina to darīt.

  Tomēr, lai gan vēlas intīmas attiecības, paši var baidīties no intimitātes.

  3. Astotajā mājā esošā Mēness personības iezīmes

  Mūsdienu astroloģijā cilvēki ar Mēnesi 8. namā ļoti labi pārzina savu tuvāko apkārtni un tuvinieku emocijas. Tie ir cilvēki, kas labi orientējas tabu tēmās, okultismā, slepenā seksā un pat mirstības tēmās.

  Kad viņi mīl, viņi mīl ļoti intensīvi un dziļi. Tādējādi viņiem ir viegli būt ļoti emocionāli saistītiem ar citiem.

  Tas ir arī iemesls, kāpēc šiem cilvēkiem ir nepieciešams tik ilgs laiks, lai izārstētos no zaudējuma, sāpēm vai noraidījuma.

  Astrologi norāda, ka viņu emocijas bieži ir pārspīlētas un pastiprinātas, gluži kā vulkāna izvirdums, kas satricina visu zemi.

  Ja Mēness atrodas 8. mājā, tad cilvēkiem ar šo novietojumu ir daudz personības iezīmju no mātes puses, tostarp gan labas, gan sliktas īpašības.

  Iespējams, ka viņiem ir arī slēptas atmiņas, kas pagātnē ir radījušas ciešanas. Tāpēc cilvēki ar Mēnesi 8. mājā var būt naidīgi, skaudīgi un dažkārt pat apbēdināti.

  Kad viņiem ir skumji, viņi, visticamāk, dodas iepirkties un tērē visu naudu apģērbiem un rotaslietām.

  Saskaņā ar mūsdienu astroloģiju šiem cilvēkiem dzīvē var būt stabili ienākumi, tomēr viņiem joprojām būs periodi, kad materiālie resursi būs nepietiekami.

  Tā kā cilvēki ar astotā nama Mēnesi ir ļoti emocionāli un intensīvi, viņiem ir nosliece uz konfliktiem ar cilvēkiem, kuri nepiekrīt viņu uzskatiem.

  Tomēr šiem cilvēkiem salīdzinājumā ar citiem ir dziļāka izpratne par dzīvi, kas padara viņus unikālus un dažkārt mulsinošus.

  Ja Mēness atrodas izaicinošā aspektā, šiem cilvēkiem ir grūti ļauties un viņi kļūst ārkārtīgi alkatīgi pēc varas. Viņi var arī vēlēties iesaistīties visā, kas ir nelikumīgs un tiek slēpts no sabiedrības acīm.

  Tā kā viņi spēj izzināt cilvēka būtības tumšākās šķautnes, daudziem no viņiem piemīt ekstrasensa spējas.

  Pozitīvi, ka viņi var būt alternatīvās medicīnas dziednieki, kuri ar savu "burvju eliksīru" var izdziedināt citus labāk nekā ar parastajām zālēm un medikamentiem, ko var iegādāties aptiekā.

  Mēness atrašanās 8. mājā nozīmē arī to, ka šie cilvēki vairāk apzinās apkārt esošās briesmas un jūtas tendēti aizsargāt sevi jebkurā situācijā.

  Astroloģijā 8. nams ir saistīts arī ar citu cilvēku naudu un kopējiem resursiem. Tāpēc planētas šajā namā bieži vien tiek saistītas ar organizētu prātu un prasmi nodarboties ar biznesu.

  Tomēr, tā kā 8. nams ir saistīts ar seksu un nāvi, cilvēki, kuriem šeit atrodas Mēness, var būt saskārušies ar sarežģītām situācijām, kas saistītas ar šīm divām tēmām.

  No labās puses, viņi ir tie, kas dod priekšroku uzticamam seksuālajam partnerim, jo viņiem ir ļoti svarīga mīlestības drošība.

  Ja jūsu dzimšanas kartes astotajā mājā atrodas Mēness, nevaldāmas emocijas kaitēs jūsu emocionālajai labsajūtai. Šīs emocijas var nākt no jūsu zemapziņas bailēm, sāpēm, mīlestības mežonības un intensitātes, kā arī no jūsu zemapziņas.

  Jūsu intuīcija ir lielisks instruments, lai tos atklātu.

  Dažkārt jūsu spēcīgās emocijas var radīt lielu stresu. Iespējams, jūs nespējat tikt galā ar tumsu, taču tas nenozīmē, ka baidāties atzīt savu tumšo pusi.

  Mēness astotā nama ietekmē jums var nebūt viegli atklāt un apspriest savu emocionālo dziļumu.

  Kad iemācīsieties pārvaldīt savas bailes un uzticēties citiem, jūs atradīsiet iekšējo spēku un drosmi, lai stātos pretī dzīves izaicinājumiem.

  4. Natālais Mēness astotajā mājā

  Mēness astotajā mājā

  Parasti cilvēkiem, kuru Mēness atrodas astotajā mājā, patīk ietekme un vara pār citiem.

  Viņiem ir arī spēks dziedināt savas pagātnes sāpes un spēja tikt galā ar bēdām un traģēdijām.

  Mēnesim, kas atrodas dzimšanas kartes 8. mājā, ir ugunīga personība.

  Cilvēkus ar Mēnesi Astotajā mājā piesaista drūma dzīves un nāves realitāte. Viņus var piesaistīt maģija un aizraušanās ar nāvi.

  Atkarībā no Mēness aspektiem šie cilvēki var būt gatavi riskēt, taču viņi var nespēt pieņemt sekas. Līdz ar to iespējami traumatiski notikumi.

  Turklāt cilvēki ar Mēnesi astotajā mājā dzimtas zīmē ļoti rūpējas par savu uzturu un fizisko formu. Viņiem nepatīk izskatīties vājiem, un viņi noteikti darīs visu, lai novērstu nāvi.

  Ar šo izvietojumu, protams, ir apsēstība ar nāvi un centieni būt pēc iespējas emocionāli spēcīgam.

  Dzimtas cilvēki ar Mēnesi astotajā mājā ir nāves noliedzēji. Viņi arī pārvērtē savu spēku un turpmāko mūža ilgumu.

  Turklāt viņi ir aizsargājoši, bet bieži vien vēlas pārāk daudz kontrolēt cilvēkus un lietas, kas viņiem rūp.

  Cilvēkiem ar šo Mēnesi var patikt sauklis: "Kas tavs, tas ir mans!" Viņi nav izšķērdīgi, savtīgi vai bezatbildīgi ar savu īpašumu, taču ir ļoti dāsni pret saviem mīļajiem.

  Parasti cilvēki ar šo novietojumu ir inteliģenti, un viņi ir diezgan viltīgi.

  5. Tranzīta Mēness astotajā mājā

  Mēness tranzīts astotajā mājā

  Ar tranzīta Mēness astotajā mājā jūsu emocionālais stāvoklis būs nestabilāks.

  Tas nozīmē, ka, Mēnesim šķērsojot jūsu Astoto namu, jūsu emocijas kļūs nestabilākas un nekontrolējamas.

  Tomēr jūs varētu pamanīt, ka uzlabojas jūsu spēja saprast cilvēku neverbālās valodas.

  Mēness tranzīta laikā ieteicams būt piesardzīgākiem, jo jums ir lielāka nosliece uz lielāku agresivitāti vai iesaistīšanos konfliktā.

  Jums ir lielāka tieksme rīkoties, pamatojoties uz sajūtām, nevis loģiku un saprātu.

  Kad Mēness šķērso jūsu horoskopa astoto namu, šis ir piemērots laiks pašnovērtējuma veikšanai. Šī darbība var likt jums justies pilnvērtīgākam un palīdzēt izārstēties no emocionālām problēmām.

  Daudzās situācijās jums var rasties vēlme rūpēties par saviem tuviniekiem.

  Turklāt jums ir vēlme veikt uzlabojumus un pilnveidot sevi tā, lai pārsteigtu citus.

  Tā kā Mēness tranzīta zīmē atrodas 8. mājā, jūs varat būt noraizējies par nodokļiem un rēķiniem, kas pienākas citiem. Šīs rūpes ar katru dienu kļūs arvien intensīvākas, liekot jums justies vairāk spiestam tās risināt.

  Šī tranzīta laikā jūs varētu saņemt naudu kā mantojuma vai azartspēļu laimestu.

  Tomēr jums vajadzētu uzmanīties no visiem, kas mēģina kaut ko no jums nozagt vai izmanto jūs, lai gūtu personisku labumu.

  Nauda jums būs svarīgāka nekā jebkad agrāk.

  Emocionāli satricinājumi var izraisīt finansiālas grūtības vai finansiālu labklājību.

  Piemēram, dusmas un emocionālais stress šī tranzīta laikā var radīt finansiālas grūtības vai pat naudas sodus.

  Ar Mēness astoto namu tranzīta kartē ir svarīgi neļaut savām emocijām ņemt virsroku un nodarīt kaitējumu citai personai vai īpašumam.

  Kad Mēness šķērso Astoto namu, arī šķiršanās vai bankrota seku pārvarēšana var būt diezgan sarežģīta.

  Saglabājiet vēsu prātu un neļaujiet neapmierinātībai pāraugt negatīvās emocijās.

  Ja jūtaties pārņemts, ir ļoti svarīgi lūgt palīdzību un padomu ģimenes locekļiem un draugiem.

  6. Mēness astotajā mājā Pozitīvā ietekme

  Saskaņā ar vēdisko astroloģiju Mēness astronomiskā astroloģijā astronomi, kas atrodas astotajā mājā, ir centīgi un strādīgi. Šie cilvēki augstu vērtē zināšanas, tāpēc viņi ir arī inteliģenti un tālredzīgi pēc rakstura.

  Šie cilvēki spēj saglabāt vēsu prātu pat saspringtākajos apstākļos. Tas viņiem var būt vērtīga priekšrocība.

  Arī vietējie iedzīvotāji ir uzticīgi, patiesas un draudzīgas dabas, un viņi cīnās par to, kas ir pareizs.

  Turklāt šī Mēness atrašanās vieta norāda uz atvērtību un novatoriskām idejām, kā arī uz spēju pielāgoties un elastību.

  Šī Mēness atrašanās 8. mājā horoskopā norāda uz to, ka šiem cilvēkiem piemīt potenciāli psihiski talanti. Viņiem piemīt talants izzināt citu cilvēku patiesos motīvus.

  7. Mēness astotajā mājā Negatīva ietekme

  Parasti zodiaka astotais zodiaka nams ir grūts. Lai tiktu galā ar dzīves skarbumu, jums jābūt neatlaidīgam un pacietīgam.

  Pozitīvi, Astotā nama Mēness var palīdzēt jums dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi, jo liks jums labāk apzināties savu tuvinieku nozīmību. Tomēr sliktākajā gadījumā tas var pārņemt jūs ar emocionālu izmisumu un padarīt jūsu jūtas neiespējamas.

  Resursi

  Šajā rakstā es izmantoju daļu informācijas no šīm tīmekļa vietnēm kā avotus, tāpēc nekautrējieties tos pārbaudīt:

  1. Horoskops
  2. Astroliģija
  3. Uzlabotā astroloģija

  Saistītās ziņas:

  • Mēness astroloģijas namos
  • Ziemeļu mezgls pirmajā mājā
  • Ziemeļu mezgls otrajā mājā
  • Ziemeļu mezgls trešajā mājā
  • Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā
  • Ziemeļu mezgls piektajā mājā
  • Ziemeļu mezgls sestajā mājā
  • Ziemeļu mezgls septītajā mājā
  • Ziemeļu mezgls astotajā mājā
  • Ziemeļu mezgls devītajā mājā
  • Ziemeļu mezgls desmitajā mājā
  • Ziemeļu mezgls vienpadsmitajā mājā
  • Ziemeļu mezgls divpadsmitajā mājā

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.