10 turīgi dzimumzīmes vīriešiem (bagātīgs nauda)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Ja jūs interesē, vai dzimumzīmes var norādīt uz vīriešu bagātību, atbilde būtu "ABSOLUTĪGI".

Tev dzimumzīmes nav nejauši, mans draugs. Ķīniešu sejas lasīšanā tavas dzimumzīmes var simbolizēt tavu naudas avotu, spēju pelnīt naudu vai attieksmi pret naudu.

Molekulus var saistīt ar darbi, ko esat darījis savā iepriekšējā dzīvē. , kas rada atkārtošanās tendenci šajā dzīvē. Tāpēc, ja jūs savā iepriekšējā dzīvē bijāt *morāli bagāts*, jums, visticamāk, būs labvēlīgas dzimumzīmes uz sejas vai ķermeņa.

Turklāt dzimumzīmes ne tikai norāda uz jūsu likteni, bet atkarībā no dzimumzīmju atrašanās vietas uz ķermeņa tās var atklāt arī lietas, kas saistītas ar jūsu mīlas attiecībām, raksturu un karjeru.

Tomēr jūsu dzimumzīmes var nozīmēt nelaimi uz sejas atkarībā no to atrašanās vietas. Tās jāņem vērā arī krāsu, formu un izmēru ziņā.

 Lai gan par naudu nevar nopirkt laimi, daudz naudas ir labāk nekā tās nemaz! 

Ja esat sieviete, lūdzu, pārbaudiet manu ziņu "Bagātīgi dzimumzīmes sievietēm".

Šajā amatā es atklāju 12 izplatītākās bagātības dzimumzīmes. sievietēm pamatojoties uz ķīniešu feng šui mākslu.

  Atruna : Molu nozīme šajā rakstā ir norādoša un nav absolūta.

  1. Molas uz pieres

  Molas uz pieres

  Sejas lasīšanas mākslā tas ir labvēlīgs dzimumzīme uz sejas vīriešiem.

  Tas nozīmē, ka vīriešiem ar dzimumzīmēm pieres vidū tiek prognozēta ļoti spoža karjera. Viņam būs daudz laimes, un viņa karjeras ceļš ir plaši atvērts. Šis cilvēks var viegli kāpt pa panākumu kāpnēm.

  Ja katru dienu centīsies vairāk, tu iegūsi augstu stāvokli sabiedrībā un visi tevi cienīs.

  Lai gan bērnībā tev var nākties pārciest daudz grūtību, jo vecāks esi, jo laimīgāka un stabilāka kļūst tava dzīve. Tev ir ļoti paveicies, ka esi apveltīts ar labu veselību, lai dzīvotu bez raizēm par slimībām.

  2. Molas uz uzacīm

  Molas uz uzacīm

  Saskaņā ar ķīniešu sejas lasījumu jau no mazotnes jūs, iespējams, dzīvojāt laimē un priekā. Pateicoties jūsu pūlēm un ģimenes svētībām, jums ir tendence ieņemt augstu stāvokli, kad izaugsiet.

  Ģimene ar daudzām labām tradīcijām ir stabils pamats jūsu reputācijas un karjeras attīstībai.

  Arī dzimumzīme uz vīrieša uzacs signalizē par bagātu likteni. Tā noteikti ir bagāta dzimumzīme, jo jo vecāks viņš kļūst, jo lielāku bagātību viņš baudīs. Taču, ja jaunībā necenšas, tad dzīves pietiks tikai pārtikas iegādei un pamatvajadzību apmierināšanai.

  3. Moli uz tempļa

  Moli uz tempļa

  Saskaņā ar sejas lasījumu dzimumzīmes uz templīša ir bagātas dzimumzīmes karjerai. Jums ir tendence piesaistīt daudz veiksmes un laimes savā karjeras ceļā.

  Īpašais šī molu zīmes aspekts ir tās atrašanās vieta, kas atrodas uz Ceļotāju pils. Tas norāda, ka tavs darbs var būt saistīts ar imigrāciju, ceļošanu, pastaigām u. c. jautājumiem.

  Parasti dzimumzīme uz tempļa ir laimes dzimumzīme. Ja tā ir melni zaļa dzimumzīme, tā vairo īpašnieka pašapziņu. Taču jāatceras, ka jūsu panākumi galvenokārt būs atkarīgi no tā, cik ļoti jūs centīsieties.

  4. Molas uz deguna

  Mols uz deguna

  Saskaņā ar sejas lasīšanas mākslu dzimumzīmes dzimumzīmes uz deguna vīriešiem ir bagātības un labklājības zīme. Jau no mazotnes viņi vēlas mācīties, atklāt jaunas lietas un uzkrāt sev zināšanas.

  Kad viņi izaug, pateicoties viņu prasmei komunicēt, šos cilvēkus visi mīl. Viņi ir ne tikai veiksmīgi darbā un karjerā, bet arī cilvēki ar ļoti labām manierēm.

  Vīriešiem ar dzimumzīmēm uz deguna feng šui meistari pareģo, ka viņi kļūs bagāti pēc 35 gadu vecuma. Viņiem ir milzīgi aktīvi, par kuriem tikai retais varētu iedomāties.

  Šiem cilvēkiem ir arī ļoti labvēlīga mīlas dzīve. Pēc laulībām viņi baudīs laimīgu un mierīgu dzīvi ar savu dzīvesbiedru.

  5. Molas uz ausīm

  Molas uz ausīm

  Sejas lasījumā vīrieši ar dzimumzīmēm uz ausīm ir inteliģenti, veikli un gudri lielākajā daļā situāciju. Viņi spēj paveikt lietas, ko citi nespēj iedomāties, ka viņi spēj. Tomēr šie cilvēki nekad nav augstprātīgi.

  Mēdz teikt, ka vīrieši ar dzimumzīmēm uz ausīm vienmēr ir pazemīgi un padevīgi. Šīs pozitīvās īpašības viņiem pat atvieglo panākumu gūšanu.

  Turklāt dzimumzīme ausī norāda uz to, ka cilvēkam jau iepriekš ir lemta saikne ar biznesu. Ja tev ir šī dzimumzīme un tu investē lielos uzņēmumos, tu noteikti sasniegsi vēlamos rezultātus. Agri vai vēlu tev būs bagāta, turīga un pārtikusi dzīve.

  6. Molas uz vaiga

  Molas uz vaiga

  Mūža dzimumzīme uz vaigu kauliem signalizē, ka tās īpašnieks ir autoritāte un statusa cilvēks. Tie ir cilvēki, kas nekad neapmierinās ar viduvējību, bet vienmēr tiecas uz labāku.

  Ķīniešu sejas lasījumā vīriešiem ar dzimumzīmēm uz vaiga ir talants vadīt un pārvaldīt cilvēkus. Viņi ir principiāli cilvēki, tāpēc apkārtējie cilvēki viņus ciena.

  Jebkurā grupā šis vīrietis vienmēr izceļas, piesaistot sev visu uzmanību. Lai gan viņiem veicas, kad runa ir par slavu un karjeru, viņu mīlas dzīve dažkārt nav tāda, kā gaidīts.

  7. Molas uz kakla

  Molas uz kakla

  Mutes dzimumzīmes uz kakla ir bagātas dzimumzīmes sejas lasīšanas mākslā. Neatkarīgi no tā, vai dzimumzīme atrodas kakla labajā vai kreisajā pusē, tā vienmēr nozīmē bagātību naudas lietās.

  Šo molu īpašnieki ir ļoti inteliģenti. Viņi zina, kā izmantot "citu cilvēku laiku" un "citu cilvēku naudu", lai īstenotu savus sapņus.

  8. Molas uz pleca

  Molas uz pleca

  Saskaņā ar feng šui šis mols īpašniekam nes bagātību un laimi.

  Cilvēks ar dzimumzīmi uz pleca vienmēr ir pārliecināts par to, ko dara. Viņš rūpīgi pārdomā, pirms pieņem kādu lēmumu.

  Dzīvē šie cilvēki bauda daudz laimes un veiksmes karjeras attīstības ceļā. Agri vai vēlu šie cilvēki gūst lielus panākumus un bauda bagātu un pārtikušu dzīvi.

  Vīrieši ar dzimumzīmēm uz pleciem ir arī pazemīgi un labi audzināti. Viņi nav augstprātīgi un neizrāda nicinājumu pret citiem. Tāpēc vīrieti ar dzimumzīmēm uz pleca visi mīl.

  9. Molas uz krūtīm

  Molas uz krūtīm

  Mata uz krūtīm tiek uzskatīta par bagātu un laimīgu dzimumzīmi vīriešiem. Tā liecina, ka esat cilvēks, kuram lemts būt bagātam. Jūsu dzīve būs naudas, laimes un pārpilnības pilna.

  Saskaņā ar feng šui mākslu šis mols atklāj, ka esat pietiekami spēcīgs, lai pārvarētu jebkādus dzīves šķēršļus.

  Turklāt vīriešiem ar dzimumzīmēm uz krūtīm ir veiksme ceļā uz slavu un bagātību. Viņiem ir arī laimīga laulības dzīve.

  10. Molas uz naba

  Molas uz nabas

  Feng šui meistari apgalvo, ka vīrieši ar dzimumzīmēm ap nabu parasti ir ekstraverti. Viņiem ir pievilcīgs izskats un viņi viegli piesaista pretējo dzimumu. Šiem cilvēkiem bieži vien piemīt īpaša harizma, kas liek viņiem pievērst sev daudzu pielūdzēju uzmanību.

  Dzīvē šie vīrieši ir uzmanīgi, aktīvi, strādīgi, pārdomāti un ļoti labi orientējas diplomātijā.

  Vīriešu ar bagātu molu ap romānu dzīve pēc laulībām uzplauks kā pūķis vējā. Viņiem būs bagātīgs naudas krājums ar augsti vērtētu karjeru. Jo vecāki viņi kļūs, jo lielāku bagātību viņi gūs.

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.