Garīgā nozīme burta Z

  • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes
Z burta atribūti Nozīme un specifikācija
Simbols Bruņojums, zobens, zobens, bulta, skeptrs, dievs
Garīgā nozīme Vārds, čūska, apgaismojums, gudrība, garīgā meistarība, gudrība
Numeroloģijas vērtība 26/8
Stāvēt par Zeal, Zen, Zigzagveida
Burta Z garīgā nozīme

Burta Z nozīme

Z burts ebreju alfabētā atbilst Zain jeb Zayin, kas nozīmē ierocis, zobens, bulta vai zizlis Simboliski ierocis ir mēle, zobens - vārdi, bet scepteris - meistarība vārdu pareizā lietošanā.

Tāpēc Zaina iekarošana attiecas uz mēles iekarošanu, lai iemācītos runāt patiesību.

"Ir kāds, kas runā pārsteidzīgi kā zobena dūriens, bet gudro mēle dziedina." (Salamana pamācības 12:18).

Tā kā Zains ir 7. burts, Z ir 7. burta dubultnieks, kura vibrācija ir misticisms, garīgums un okultisms. Tāpēc Z ļoti piesaista garīgās sfēras. Z forma simbolizē: Z ir simboliska. zibens , kas ir iemesls, kāpēc mums ir Zevs (Jupiters).

Z ir arī forma kustīga čūska . Tāpēc tā ir gudrība.

Numeroloģijā ir:

 DIEVS = 7 + 15 + 4 = 26 

Z ir 26. burts angļu alfabētā, tāpēc tas ir arī simbolizē Dievu .

Ēģiptiešu mitoloģijā Sets, kas nogalināja Ozīri, bija dažādu godājamu dievu pulka loceklis debesīs. Viņš sāka kā labs dievs, bet beidza kā ļauns.

Saskaņā ar Resurrect Isis, tas ir teikts, ka beigās 26. diena Dinastijas dinastija, Sets zaudēja savu debesu stāvokli, jo bija iesaistījies zemes darbībā, kas bija saistīta ar varu. Tādējādi viņš kļuva par ļauno dievu, kurš vēlāk nogalināja Ozīri un izkliedēja viņa ķermeni pa visu pasauli.

Piezīme : Ja vēlaties dziļāk izprast burtu un skaitļu ezotēriskās zināšanas, iesaku jums izlasīt. Numeroloģijas slepenā zinātne . es izmantoju šo grāmatu kā atsauci šim rakstam, tāpēc pārbaudiet to!

Nozīme burta Z jūsu vārds

Pozitīvās iezīmes

Numeroloģijā, ja jūsu vārda pirmais burts sākas ar Z, jūs esat spēcīga, spēcīga un aktīva personība. Z skaitliskā vērtība ir 8, tāpēc cilvēki, kuru vārdos ir Z, ir apveltīti ar fiziskas izpausmes spēku, kas viņus piesaista panākumiem un naudai.

Tā kā Z ir arī 7 vibrācija, jūs ļoti interesē psihiski fenomeni, garīgums un okultisms. Jūs esat garīga personība. Jūsu uzmanību piesaista viss, kas saistīts ar misticismu un noslēpumiem. Z cilvēki visu analizē.

Jūs izmantojat daudz enerģijas savam garīgajam spēkam, kas liek jums būt aktīviem materiālajā plānā. 8. numura enerģijas ietekmē Z cilvēki ir apņēmīgi, mērķtiecīgi un ar līdzsvarotu raksturu.

Negatīvās iezīmes

Negatīvi, ja Z zaudē līdzsvaru, tu kļūsti ļoti materiālistisks un nemierīgs. Cilvēkiem ar Z vārdā vienmēr jāizvēlas garīgais ceļš, pretējā gadījumā viņiem ir tendence kļūt destruktīviem, egocentriskiem un tirāniskiem.

Tavas negatīvās iezīmes var izpausties personībā kā pārāk stingra, spītīga un greizsirdīga attieksme. Divas galvenās mācības, kas Z cilvēkiem dzīvē būtu jāapgūst, ir harmonija un atbildība.

Nākamo: A burta garīgā nozīme

Satura rādītājs: A-Z burtu nozīmes

Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.