Mēness desmitajā astroloģijas namā (paskaidrots)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Ja meklējat galīgais ceļvedis mācīties par Mēnesi desmitajā mājā, jūs esat īstajā vietā!

Šis raksts palīdzēs jums iegūt nepieciešamā pašizziņa par kas tu esi !

Jūs noteikti kļūsiet gudrāki un gudrāki, kad pabeigsiet šo ziņu!

Astroloģijā Mēness desmitajā mājā, ambīciju mājā, norāda, ka jums patiešām ir jāgūst lieli panākumi, lai justos apmierināti!

Tas ir saistīts ar Ozeņa ietekmi, kas liek tev ļoti mērķtiecīgi censties gūt panākumus savā karjeras ceļā.

Ņemot vērā šo Mēness novietojumu, pastāv iespēja, ka pusmūža gados tu mainīsi savu karjeru. Patiesībā astrologi apgalvo, ka, sasniedzot lielāku briedumu, tu, visticamāk, kļūsi par vienu no slavenākajām autoritātēm sabiedrībā.

Desmitā nama Mēness dos arī daudz priekšrocību mijiedarbībā ar sievietēm vai jūsu ģimenes locekļiem, jo Mēness ir mātes ietekmes simbols.

Tas dod jums stimulu profesionālajā dzīvē, piešķirot jums labu tēlu sabiedrībā un augstu sociālo statusu.

10. mājā Mēness apveltī jūs arī ar diplomātiskiem talantiem un spēju izprast citu cilvēku vajadzības.

"Smags darbs" jums ir svarīgs vārds, jo tas atklāj galveno pieeju, ko izmantojat, lai sasniegtu savas karjeras virsotnes.

Par šo izvietošanu var izlasīt vēl daudz ko!

Mēness desmitajā mājā

Šajā amatā jūs varat uzzināt daudz jauna par sevi, piemēram, par savām emocionālajām vajadzībām, motivāciju gūt panākumus, gaidāmo dzīves partneri, karjeras ceļu utt.

Sāksim!

  1. Desmitais nams astroloģijā

  Astroloģijā desmitais nams ir saistīts ar tavu reputāciju un karjeru. Planētas Saturna, šī nama planētas valdnieka, ietekmē no tevis tiek sagaidīts, ka tev nāksies smagi strādāt, lai veidotu savu publisko tēlu un varu.

  Jūsu dabiskā valdošā zodiaka zīme ir OZVĒRSIS, un tai ir arī spēcīga ietekme uz jūsu karjeras attīstību.

  Ja Mēness atrodas šajā astroloģiskajā mājā, visticamāk, jums būs vadošs amats vai darbs, kas saistīts ar valdību.

  Astroloģijā 4. nams simbolizē jūsu mājas (privāto dzīvi), savukārt 10. nams simbolizē pretējo (sabiedrisko dzīvi). 10. nams ir vieta, kur jūs atradīsiet visu, kas jums nepieciešams ārpus mājas.

  Desmitais nams ietver jūsu profesiju, stāvokli sabiedrībā, sociālo lomu un to, kā citi (cilvēki, kas jūs nepazīst) uztver jūs.

  Turklāt astroloģijā desmitais nams tiek uzskatīts par ambīciju, centienu un sasniegumu namu. Tajā atrodas arī jūsu dominējošais vecāks (parasti tēvs).

  Atalgojums, ko saņemat par savu karjeru, ir šīs mājas atspoguļojums.

  Ar šo izvietojumu jūs sevi uzskatāt par atspoguļojumu tam, ko esat sasnieguši pasaulē. Citiem vārdiem sakot, jo vairāk lietu esat sasnieguši, jo labāk jūs jūtaties.

  Tāpēc jūsu desmitais nams ir arī karjeras un sociālā statusa nams. Tas parāda gan jūsu personīgās, gan profesionālās ambīcijas un to, kā jūs tās sasniegsiet.

  Atcerieties, ka zodiaka zīme, kas pārvalda jūsu desmito namu, ir ļoti svarīga.

  Piemēram, ja Jaunava atrodas uz Desmitā nama kulta, jūs, visticamāk, strādāsiet medicīnas jomā, piemēram, ar šķidrajiem un sausajiem medikamentiem, lai palīdzētu citiem. Tāpat Vēzis, kas atrodas Desmitajā namā, mēdz pievērsties ģimenes tradīciju popularizēšanai, lai padarītu pasauli labāku.

  Turklāt katra planēta, kas atrodas desmitajā mājā, var daudz ko pastāstīt par dzīves jomām, kuras tiek ietekmētas.

  Piemēram, ja Neptūns atrodas 10. mājā, jūsu darbam jābūt pietiekami radošam un izdomas bagātam, lai jūs varētu rast tajā gandarījumu.

  Saskaņā ar tradicionālo astroloģiju Desmitais nams tiek definēts kā zemes nams un leņķa nams, jo Ozis ir zemes zīme un kardināla zīme.

  Līdz ar to šajā astroloģiskajā mājā esošā Mēness ietekme izpaudīsies fiziskajā pasaulē.

  2. Mēness desmitajā mājā Nozīme

  Mēness desmitajā mājā Nozīme

  Saskaņā ar astroloģijas grāmatām desmitā nama Mēness novieto Mēness enerģiju karjeras diagrammas augšgalā (vidienē). Cilvēki ar šādu novietojumu parasti iegulda 110 procentus savas enerģijas visā, ko viņi dara, lai arī kas tas būtu.

  Senie astrologi uzskata, ka Desmitā nama Mēness cilvēki darīs visu, lai gūtu panākumus. Ja viņi ir gatavi ilgstoši un neatlaidīgi strādāt, viņu karjera uzplauks.

  10. nama Mēness viņiem paver daudzas profesionālās iespējas, kas ļauj viņiem daudz ko mainīt pasaulē.

  Turklāt neatkarīgi no tā, kuru dzimšanas karti jūs aplūkojat, jūs redzēsiet, ka ceturtā un desmitā nama ass ir jūsu vecāku atrašanās vieta.

  Tas nozīmē, ka Mēness ir saistīts ar jūsu māti, bet 10. nams (Saturns) - ar tēvu. 10. nama Mēness ir īpašs, jo tas ir savienojums starp jūsu iekšējā "es" sievišķajām un vīrišķajām īpašībām.

  Jums noteikti ir daudz ko mantojusi jūsu ģimenes izcelsme un tradīcijas. Es nerunāju par naudu, bet gan par jūsu talantiem, spējām un raksturu.

  Vecās astroloģijas grāmatās teikts, ka cilvēki ar šo Mēness novietojumu ir ļoti ietekmīgi cilvēki. Patiesībā viņi ir dabiski pasaules līderi.

  Jūsu dzimšanas kartes augšpusē (desmitajā namā) atrodas MC - Midheaven. Aplūkojiet Midheaven zīmi un atrodiet tās dabisko valdnieku.

  Piemēram, Mēness desmitajā mājā Aunā liecinātu, ka jūsu māte bija spontāna sieviete un uzdevumu pavēlniece. Savukārt Mēness desmitajā mājā Svari liecinātu, ka jūsu māte bija ļoti diplomātiska un mierinoša.

  Skorpions Desmitā nama Mēness? Tava mamma ir ļoti apņēmības pilna gūt panākumus.

  Tomēr saskaņā ar Crow astroloģiju, neatkarīgi no zodiaka zīmes, Desmitā nama Mēness cilvēki vienmēr ir pilnībā iesaistīti savā nodarbošanās un profesijā. Personīgajā dzīvē viņi strādās ļoti cītīgi un neatlaidīsies, līdz sasniegs savus mērķus.

  Turklāt ir svarīgi zināt, kāda ir atšķirība starp 6. namu un 10. namu astroloģijā.

  Sestais nams ir tas, ar ko jūs nodarbojaties, lai samaksātu rēķinus (ikdienas darbs), bet desmitais nams ir saistīts ar lietām, kas tieši attiecas uz augstāku mērķi (karjera).

  Darbs, ko veicat desmitajā mājā, atspoguļo to, kas jūs esat, kāds ir jūsu mērķis un kas jūs atšķir no citiem.

  Turpretī darbs, ko veicat Sestajā mājā, kalpo un atbalsta karjeru, ko veicat Desmitajā mājā.

  Tāpēc šie divi karjeras nami ietekmē arī 2. namu, kas ir saistīts ar to, kā jūs pelnāt un tērējat naudu.

  Vai jūs redzat mājas savstarpējo saistību?

  Kopumā Mēness arhetipa būtība 10. mājā būtiski ietekmē jūsu karjeru un dzīves mērķa izjūtu. Jūsu reputācija un tas, kā jūs uztver sabiedrības acīs, ietekmēs jūsu panākumus.

  3. Mēness personības iezīmes desmitajā mājā

  Saskaņā ar mūsdienu astroloģiju cilvēki ar 10. nama Mēnesi ir ļoti jūtīgi pret citu cilvēku vajadzībām. Viņi zina, ko vēlas sabiedrība, un viņiem ir laba laika izjūta, jo Saturns ir šī nama valdnieks.

  Ar šo Mēness novietojumu jūs, visticamāk, būsiet atbildīgs, uzticams un uzticams cilvēks. Tādējādi, pateicoties šīm pozitīvajām personības īpašībām, jūs esat labi cienīts savā sociālajā tīklā.

  Jūs emocionāli apmierina tas, ka esat paraugs, kam sekot citiem cilvēkiem.

  Ja Mēness atrodas 10. mājā, taisnīgums, taisnīgums un vienlīdzība ir arī citas svarīgas ar jūsu personību saistītas iezīmes.

  Desmitais nams koncentrējas uz jūsu lomu sabiedriskajā pasaulē. Šo namu bieži dēvē par "karjeras namu", taču šī definīcija ir pārāk šaura.

  Karjeru mēs bieži vien saistām ar to, ko darām, un mūsu amata nosaukumiem. Desmitais nams ir saistīts ar jūsu dzīves mērķi un sirdi. Tas ne vienmēr nozīmē, ka ikviens redzēs, ko jūs jūtat, bet tas nozīmē, ka ikviens var saskatīt to, kas jums patiešām ir sirdslietas.

  Kopumā jūsu karjera ir jūsu būtības izpausme. Tā ir lieta, ko esat apņēmies darīt visu atlikušo mūžu, kas pilnīgi atšķiras no tā, ko jūs darāt īstermiņā, lai nopelnītu naudu.

  Sasniegumi ir arī liela desmitā nama sastāvdaļa. Dažkārt tie nāk kā publiska atzinība un apbalvojumi, bet citkārt tie ir vienkārši emocionāls gandarījums, ko sniedz citu cilvēku dzīves uzlabošana.

  Kad Mēness atrodas 10. namā, tev vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību tam, vai tu seko savai sirdij un savam patiesajam dzīves ceļam. To varēsi uzzināt, mācoties ieklausīties savā intuīcijā.

  Atzinība un sasniegumi būs jūsu aizraušanās rezultāts, tāpēc pārāk neuztraucieties.

  Ja lietai, ko tu dari, ir nozīme, sasniegums ir tikai saldējums uz tortes.

  Saskaņā ar astrologu ieteikumiem, no trokšņainā prāta jums vajadzētu nokāpt uz savu sirdi, lai jūs varētu atrast to, ko vēlaties un kas jūs patiesi esat.

  Jūs varat padarīt pasauli labāku tikai tad, ja zināt, kāds ir jūsu patiesais mērķis, un tam sekojat.

  Tā jūs atradīsiet savu karjeras ceļu un darbu, kas jums ir domāts. Cilvēki atzīs jūsu aizraušanos, ja darīsiet to, kas jums patīk.

  Vienkārši pajautājiet sev: "Kāpēc es dzīvoju šajā pasaulē? Kāda ir dzīves jēga?", un, vērojot savas atbildes, jūs, iespējams, atklāsiet sevī apslēpto dziļumu.

  Mēnesim atrodoties desmitajā mājā, tava iekšējā būtība izpaudīsies tavā rīcībā. Tā drīz vien izstarosies ārpasaulē, ja tu to darīsi ar prieku un apņēmību. Tava dāvana ir veids, kā tu pasaulei izrādīsi mīlestību un labestību.

  4. Natālais Mēness desmitajā mājā

  Natālais Mēness desmitajā mājā

  Saskaņā ar astroloģijas grāmatām cilvēki, kuru Mēness atrodas desmitajā mājā, atradīs emocionālu piepildījumu savā darbā, darbavietā un karjerā. Tomēr visam, ko viņi dara, jābūt viņiem nozīmīgam.

  Šie cilvēki ir emocionāli nobriedušāki par saviem gadiem. Sarežģītās situācijās viņi joprojām spēj mierīgi risināt problēmas.

  Daži astrologi uzskata, ka dāma vai vīrietis, kas dzimis ar Mēnesi desmitajā mājā, nebūs no pārtikušas ģimenes. Viņiem nāksies ļoti smagi strādāt, lai dzīvē gūtu panākumus.

  Parasti cilvēki, kas dzimuši zem Mēness zīmes desmitajā mājā, ir ļoti motivēti kaut ko mainīt pasaulē. Viņus piesaista profesijas, kas kalpo un palīdz citiem.

  Viņus var piesaistīt arī citas profesijas, piemēram, konsultants, psihoterapeits, konsultants, dizainers, ārsts un fizioterapeits.

  Šī Mēness atrašanās vieta ir arī gudrības zīme.

  Saskaņā ar astroloģijas rokasgrāmatām dzimtās personas ar šo novietojumu ir ļoti pārliecinošas un daiļrunīgas. Tās ir arī novatoriskas, izdomas bagātas un radošas.

  Šiem cilvēkiem patīk izpausties masu sabiedrībā.

  Viņu mērķis ir gūt peļņu no tā, kas pamatā ir iekļauts viņu interesēs un ikdienas rutīnā.

  Viņiem var nepatikt darbs, kas saistīts ar atkārtotiem uzdevumiem un garlaicīgu darbu. Dažādība un elastīgums darbībā padarīs viņu dzīvi laimīgāku.

  Turklāt Mēness cilvēkiem, kas dzimuši 10. mājā, var nebūt motivācijas kāpt pa karjeras kāpnēm kāpšanas dēļ. Viņi vēlas kaut ko tādu, kas piepilda viņu garu un sniedz viņiem dzīves jēgu.

  Cilvēki ar Mēnesi 10. mājā var būt lieliski studenti un zināšanu apguvēji. Viņi ir atvērti un atvērti jaunām idejām, un viņi var labi sadzīvot ar saviem kolēģiem.

  Šefpavāri ar šo Mēness stāvokli parasti ir jauki un gādīgi.

  Dzimtas dzīvnieki spēj redzēt pasauli citu acīm un bieži vien palīdzēs citiem, kad tas būs nepieciešams. Viņi uzticas savām sajūtām un spēj izvēlēties uzticamākos cilvēkus, ar kuriem sadarboties.

  Tomēr, ja kāds viņus nodod vai sarūgtina, viņi to var uztvert ļoti personiski.

  Tā kā desmitā nama valdnieks ir Saturns, cilvēki ar šādu Mēness novietojumu mēdz strādāt valsts pārvaldē, kur valda skaidra hierarhiska kārtība.

  Tomēr desmitā nama Mēness cilvēkiem var nesekmēties romantiskās attiecībās, lai gan viņi izstaro spēcīgu pievilcību pretējā dzimuma pārstāvjiem.

  Tā kā viņi daudz enerģijas izmanto, lai gūtu panākumus sabiedrībā, viņi var būt vienaldzīgi pret saviem mīļajiem privātajā dzīvē.

  5. Tranzīta Mēness desmitajā mājā

  Mēness tranzīts desmitajā mājā

  Mēnesim šķērsojot jūsu 10. namu, daudz kas notiks jūsu profesionālajā un sabiedriskajā dzīvē.

  Pagātnes notikumi - gan labi, gan negatīvi - atstās uz jums lielu ietekmi. Dažkārt šis tranzīts var kaitēt jūsu reputācijai sabiedrībā vai, iespējams, apdraudēt jūsu darbu.

  Iespējams, tu arī sapratīsi, ka arī tavas mātes ietekmei šajā laikā ir liela ietekme uz tavu karjeras attīstību.

  Mēness tranzīta laikā tava darba vide ir emocionālo problēmu centrālais punkts. Ja tev nepatīk tavs darbs, tas liks tev justies arvien nemierīgāk un aizkaitinātāk.

  Iespējams, jūs ļoti ilgojaties mainīt savu profesionālo ceļu un atklāt labāku ceļu.

  Saskaņā ar vēdisko astroloģiju šajā laikā jūs varat arī nervozēt par savu sociālo reputāciju. Tas var likt jums pielikt papildu pūles, lai saglabātu savu profesionālo tēlu.

  Mēnesim šķērsojot desmito namu, jums ir vēlme, lai pret jums izturas nopietni un lai jūs atzīst par savām īpašībām un prasmēm.

  Varētu arī justies brīvāk autoritatīvu personu vidū un vairāk uzklausīt viņu ieteikumus. Varētu pat justies spiests komunicēt ar cilvēkiem, kas ieņem autoritatīvus amatus.

  Jūs varat censties iegūt viņu labvēlību, lai virzītos pa karjeras kāpnēm un sasniegtu savus mērķus. Tomēr ir ļoti svarīgi, lai jūs nekļūtu mānīgs un emocionāli atkarīgs.

  Kad Mēness šķērso zodiaka desmito namu, profesionālās neveiksmes, pat ja tās nav personiskas, var tikt uztvertas personīgi.

  Šajā laikā būs lietderīgi optimistiskāk noskaņoties attiecībā uz atbildību un pienākumiem.

  Mēness ietekmē var rasties neapzināta vēlme doties uz ārzemēm, īpaši, ja Mēness zīme ir Strēlniekā.

  6. Mēness desmitajā mājā Pozitīvā ietekme

  Mēness 10. mājā nozīmē, ka Mēness cilvēkiem ir jābūt atzītiem un novērtētiem par savu darbu.

  Tiem, visticamāk, būs valdzinoša personība. Viņi ir emocionāli orientēti un savas labākās īpašības parādīs, ja dzīvos organizēti un atbildīgi.

  Tomēr viņiem var būt grūti to sasniegt.

  Atbilstoši Mēness stāvoklim 10. mājā dzimtās personas parasti regulāri maina savus mērķus, tāpat kā Mēness daba.

  Viņi ticēja mieram un, saskaroties ar dilemmu, vienmēr radoši atrada risinājumu, kas cilvēkiem deva mieru.

  Tāpēc šie cilvēki bieži vien ir labi pazīstami un tiek uzskatīti par labiem sabiedrības locekļiem.

  Saskaņā ar vēdisko astroloģiju Mēness, kas atrodas 10. mājā, spēj efektīvi sadarboties ar citiem, jo viņi dabiski zina, ko vēlas sabiedrība.

  Saskaņā ar desmitā nama Mēness karjeras prognozi viņi ir mazāk mājās un visu savu enerģiju tiecas ieguldīt profesijā un sabiedriskajā dzīvē.

  Runājot par laulībām ar Mēnesi desmitajā mājā, šie cilvēki izstaros spēcīgu auru, kas piesaistīs pretējo dzimumu. Viņiem būs daudz pielūdzēju, pateicoties augstam sociālajam statusam un labam publiskajam tēlam.

  Daudzas Mēness desmitajā mājā esošas slavenības kļūst slavenas pat starptautiskā mērogā, iegūstot miljoniem sekotāju.

  7. Mēness desmitajā mājā Negatīva ietekme

  Ja Mēness tavā zīmē ir nomocīts, tavā profesijā sirds netiek barota. Tu cietīsi un var rasties sajūta, ka dzīve ir tumša un drūma. Nekas nav ideāls.

  Saskaņā ar vēdisko astroloģiju cilvēki ar šo novietojumu bieži kļūst apsēsti ar saviem karjeras sasniegumiem, kaitējot savām tuvām attiecībām.

  Viņiem rūp dzīvot atbilstoši saviem standartiem un dzīvesveidam.

  Tomēr vēlamo mērķu izvirzīšana un sasniegšana viņiem būtu izaicinājums.

  Ja viņi pielāgojas citu, piemēram, vecāku, vajadzībām, viņiem ir mazāka iespēja izjust patiesu baudu.

  Pastāv arī iespēja, ka Mēness cilvēki, kas atrodas 10. mājā, var tiekties uz lietām, kas liks viņiem zaudēt savus morāles principus. Tāpēc viņiem ir jāievēro piesardzības pasākumi.

  Viņi ir tendēti zaudēt pacietību un, iespējams, atteikties no savām ambīcijām, ja nesasniedz vēlamos rezultātus.

  Resursi

  Šajā rakstā es izmantoju daļu informācijas no šīm tīmekļa vietnēm kā avotus, tāpēc nekautrējieties tos pārbaudīt:

  1. Horoskops
  2. Astroliģija
  3. Uzlabotā astroloģija

  Saistītās ziņas:

  • Mēness astroloģijas namos
  • Ziemeļu mezgls pirmajā mājā
  • Ziemeļu mezgls otrajā mājā
  • Ziemeļu mezgls trešajā mājā
  • Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā
  • Ziemeļu mezgls piektajā mājā
  • Ziemeļu mezgls sestajā mājā
  • Ziemeļu mezgls septītajā mājā
  • Ziemeļu mezgls astotajā mājā
  • Ziemeļu mezgls devītajā mājā
  • Ziemeļu mezgls desmitajā mājā
  • Ziemeļu mezgls vienpadsmitajā mājā
  • Ziemeļu mezgls divpadsmitajā mājā

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.