Mēness astroloģijas otrajā mājā (paskaidrots)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Ja meklējat galīgais ceļvedis izpētīt Mēnesi otrajā mājā, jūs esat īstajā vietā!

Šis raksts palīdzēs jums iegūt nepieciešamā pašizziņa par kas tu esi !

Jūs noteikti kļūsiet gudrāki un gudrāki, kad pabeigsiet šo ziņu!

Astroloģijā Mēness otrajā īpašumu mājā norāda, ka jūsu emocionālo apmierinātību rada finansiālā drošība, pašcieņa un lepnuma sajūta.

Ar šo astroloģisko novietojumu jums, visticamāk, būs spēcīga emocionāla pieķeršanās tam, kas jums pieder un kas ir jūsu īpašumā.

Mēness šeit palīdz tev nopelnīt daudz naudas ar savu iztēli, radošumu un pat fizisko izskatu. Tomēr tavas finansiālās lietas bieži vien ir nepastāvīgas un nestabilainas.

Dažkārt esat piesardzīgs un taupīgs, bet citkārt varat būt neapdomīgs un vieglprātīgs savos tēriņos.

Ja Mēness atrodas otrajā mājā, pozitīvi ir tas, ka esat neatlaidīgs un jums piemīt vērīgs skatījums uz to, kas ir skaists un izdevīgs.

No otras puses, jūs varat būt alkatīgs un tērēt naudu emocionāli, bieži vien nedomājot.

Astroloģijā Otrais nams tiek uzskatīts par naudas namu un pašvērtības namu.

Otrais nams koncentrējas uz to, kā jūs pelnāt naudu un kā to tērējat. Tomēr nauda nav vienīgais veids, kā novērtēt savu vērtību.

Jūsu vērtība ietver arī jūsu "es", kas ir saistīts ar jūsu pašvērtējumu, pašcieņu, principiem un vērtībām.

Visi šie jautājumi tiks apskatīti šajā rakstā!

Mēness otrajā mājā

Šajā amatā, Es runāšu par galīgo ceļvedi par nozīmi Mēness otrajā mājā astroloģijas!

Atruna: Pirms uzticēties šajā rakstā sniegtajai informācijai, jūsu pienākums ir veikt savu izpēti. Šī tīmekļa vietne nav atbildīga par sniegtās informācijas precizitāti, un jums pašiem ir jāveic pienācīga izpēte.

  1. Otrais nams astroloģijā

  Lai pilnībā izprastu Mēness, kas atrodas otrajā mājā, vispirms ir jāizprot otrā nama nozīme.

  Nauda, materiālās lietas, vērtību sistēma un pašcieņa - tās visas ir otrās mājas galvenās tēmas.

  Kā jau minēts iepriekš, jūsu pašvērtība ir izcelta astroloģijas otrajā mājā.

  Otrais nams pārvalda tavu pašvērtību un pārliecību. Šis astroloģiskais nams motivē tevi īstenot savu ticību un uzlabot savu cieņu.

  Astroloģijā Otrais nams tiek iedalīts sucedenta un zemes namu kategorijās. Zodiaka zīme Vēzis ir Otrais nams, kas ir zemes zīme un fiksēta zīme.

  Ar valdošo zodiaka zīmi Vērsis, kas atrodas otrā nama virsotnē, jūs esat apveltīts ar veiksmi materiālo īpašumu iegūšanā, finansiālā pamata izveidē, kā arī investīcijās zemē un nekustamajā īpašumā.

  Otrā nama planētas valdniece ir Venera, kas ir saistīta ar jūsu mīlas dzīvi, jutekliskiem priekiem, romantiskām attiecībām un skaistumu.

  Saskaņā ar astrologu ieteikumiem, lai saprastu šī Mēness novietojuma kopējo nozīmi, kartes īpašniekam vajadzētu interpretēt otrā nama Mēnesi kopā ar 1. namu, 3. namu, 4. namu, 5. namu, 6. namu, 8. namu un 10. namu.

  Turklāt atkarībā no tā, vai 2. namam ir aspekts ar nelabvēlīgām vai labvēlīgām planētām, tas kartes īpašniekam piešķir atšķirīgu nozīmi.

  Tas attiecas gan uz dabisko Mēnesi, gan tranzīta Mēnesi 2. mājā. Atcerieties, ka Mēness, tāpat kā Saule, astroloģijā ir luminisks, nevis "planētas Mēness".

  Mēness zīme ir arī jūsu personīgā planēta un iekšējā planēta, kas norāda uz jūsu emocionālo apmierinātību, emocionālo reakciju uz citiem un jūsu psihē apslēptajām neapzinātajām vēlmēm.

  2. Mēness otrajā mājā Nozīme

  Mēness otrajā mājā Nozīme

  Astroloģijā Otrais nams ir vieta, kur izpaužas mūsu vērtības, tāpēc to dažkārt dēvē par vērtību namu.

  Saskaņā ar vecajām astroloģijas grāmatām otrā nama Mēness norāda, ka šiem cilvēkiem ir jāiesaistās darbībās, kas pozitīvi ietekmē citu cilvēku dzīvi. Viņu darbam vienmēr jābūt jēgpilnam.

  Mēness 2. mājā veicina arī mīlestību pret naudu un materiālajām lietām. Kad Mēness atrodas šajā pozīcijā, šķiet, ka viņam patīk baudas, ko sniedz materiālās lietas.

  Tāpēc astrologi uzskata, ka cilvēki ar Mēnesi 2. mājā dažkārt domā, ka nauda un materiālā bagātība ir vērtīgāka par to, kas viņi ir.

  Viņiem piemīt spēja saglabāt finansiālo pamatu līdzsvarā neatkarīgi no tā, ko dzīve viņiem sagādā, lai gan viņu dzīvē mēdz būt daudz finansiālu svārstību. Tomēr tas ir atkarīgs no Mēness aspektiem viņu zīmēs.

  Astroloģijā Venera ir 2. nama planētas valdniece.

  Tāpēc, kad šeit atrodas Mēness, tam būs pieskāriens Veneras enerģijai. Tas nozīmē, ka skaistumam, mākslai, mūzikai un visām estētiskajām lietām var būt svarīga loma dzimtā.

  Kad vietējie iedzīvotāji vēlas palielināt savus materiālos resursus, viņu talants radīt skaistumu un mākslas darbus iet roku rokā.

  Šie cilvēki ir arī lieliski zodiaka kolekcionāri, jo viņiem patīk vākt un glabāt lietas.

  Ja Mēness ir ietekmēts, natives vienmēr vēlēsies vairāk naudas, neatkarīgi no tā, cik daudz tās viņam ir.

  Saskaņā ar astroloģijas grāmatām cilvēki ar Mēnesi 2. mājā var būt izteikti materiālistiski noskaņoti un vairāk par visu censties panākt finansiālu stabilitāti.

  Viņu emocionālā labsajūta ir cieši saistīta ar to, cik finansiāli nodrošināta ir viņu nākotne. Viņi jutīsies drošāk un priecīgāk, ja viņus ieskauj dārgas lietas un ērtības.

  Sievietes ar Mēnesi otrajā mājā var būt apsēstas ar to, cik daudz naudas viņas pelna, un iespējams, ka viņas spēj rūpēties par visu ģimenes mantoto bagātību.

  Princese Diāna ir lielisks 2. nama Mēness piemērs.

  Viņa bija sieviete, kurai bija visi pasaules resursi un bagātība. Viņa bija bagāta un cēla savas augstās pašcieņas dēļ. Cilvēki viņu mīlēja un cienīja.

  3. Mēness personības iezīmes otrajā mājā

  Pateicoties otrā Mēness nama ietekmei, jūsu personības iezīmes, visticamāk, būs patiesas, godīgas, uzticamas un uzticamas.

  Ar otrā nama Mēnesi jūs bieži varat justies nedrošs par savu finansiālo stāvokli un savu pašvērtību.

  Piemēram, otrā nama Mēness Dvīņu zīmē var likt jums justies nepārliecinātam par savu balsi, savu viedokļu vērtību un inteliģenci.

  Saskaņā ar astroloģiju otrā nama Mēness cilvēkiem ir spēcīga emocionāla pieķeršanās saviem īpašumiem.

  Tā kā jums ir tik spēcīga emocionāla pieķeršanās mantai, jums ir tendence kļūt par krājēju.

  Ja jums šķiet, ka kāds mēģina jums kaut ko nozagt, jūs varat kļūt ļoti dusmīgs. Šis novietojums nozīmē, ka esat piesardzīgs attiecībā uz savu īpašumu.

  Turklāt jūsu ienākumu potenciālu nosaka jūsu Mēness, zodiaka zīmes, kas atrodas uz otrā nama līknes, un tā valdnieka aspekti.

  Ja Mēness atrodas otrajā mājā, darbs ar pārtiku, skaistumu, dizainu, zemi vai nekustamo īpašumu var būt lieliska ideja: astroloģijā visas šīs lietas kontrolē Mēness.

  Piemēram, Mēness otrajā mājā ir lielisks astroloģisks novietojums celtniekiem un interjera dizaineriem.

  Šī Mēness atrašanās vieta norāda arī uz to, ka jūs protat izklaidēties dzīvē. Tas ir tāpēc, ka otrais nams ir Vērša nams, un šī zīme ir labi pazīstama ar savu hedonismu un ekstravaganci!

  Mēness, kas atrodas otrajā mājā, vislabāk jūtas jaukā vidē.

  Jums patīk labs ēdiens, kosmētika vai skaists apģērbs, un jūs vēlaties, lai viss ap jums būtu krāšņs un kvalitatīvs. Pretējā gadījumā jūs nejūtaties mīlēts.

  Mēness otrajā mājā dzimšanas brīdī ir arī norāde uz māksliniecisko talantu.

  Astroloģijā Mēness simbolizē arī jūsu sabiedrisko ietekmi. Tādējādi darbs ar sabiedrību var būt laba izvēle, ja Mēness atrodas naudas mājā.

  Turklāt Mēness dziedinošais spēks otrajā mājā ir saistīts ar sevis kopšanu un pierādīšanu, ka esat pelnījuši bagātību un pārpilnību.

  Jums jābūt gatavam uzņemties risku.

  Atceries, ka labas lietas nāk tikai ar smagu darbu, pacietību un neatlaidību, jo Vēzis ir tava valdošā zodiaka zīme. Visam ir sava cena.

  4. Natālais Mēness otrajā mājā

  Mēness otrajā mājā

  Saskaņā ar astroloģijas rokasgrāmatām cilvēki, kuru horoskopā Mēness atrodas otrajā mājā, ir diezgan aizņemti ar bagātību un materiālo labumu uzkrāšanu.

  Kā jau minēts iepriekš, šie cilvēki var būt emocionāli vairāk piesaistīti naudai nekā vidusmēra cilvēks. Viņu galvenā problēma ir finansiālā stabilitāte.

  Astrologi saka, ka Mēness 2. mājā ir motivēts gūt panākumus, smagi strādājot. Tas ir labi, ja vien viņu rūpes par naudu nepārvēršas alkatībā.

  Šī Mēness atrašanās vieta var palīdzēt šiem cilvēkiem būt mērķtiecīgiem, patstāvīgiem un apņēmīgiem sekot kādam mērķim.

  Tomēr šie cilvēki var būt skaudīgi un nepatikt citiem, ja citiem ir tas, kas viņiem nav. Tomēr tas ne vienmēr tā ir, ja jūsu kartē ir labvēlīgas planētas, kas veido labus aspektus ar Mēnesi.

  Turklāt astrologi uzskata, ka Mēness atrašanās 2. mājā rada dabisku spēju izdomāt jaunus veidus, kā pelnīt naudu.

  Citiem vārdiem sakot, vietējie iedzīvotāji var nākt klajā ar daudzām radošām idejām, lai piepildītu savas kabatas ar naudu.

  Tomēr saskaņā ar astroloģiju cilvēkiem ar 2. Hosue Mēness var trūkt finansiālās stabilitātes un finansiālās neatkarības, jo Mēness ir mainīgs un kaprīzs.

  Tomēr, pateicoties savai piesardzīgajai personībai, viņi spēs samaksāt rēķinus neatkarīgi no finansiālajām grūtībām, ar kurām saskaras.

  Personām ar šo Mēness atrašanās vietu jābūt piesardzīgām un jāizvairās no resursu izšķērdēšanas.

  Parasti 2. Mēness mājā dzīvojošajiem patīk tērēt naudu un gūt labumu no sava smagā darba.

  Neraugoties uz to, viņi var nebūt materiālisti, ja Mēnesim ir labs aspekts ar citām planētām. Šādā gadījumā viņiem vairāk rūp finansiālā stabilitāte un emocionālā drošība, nevis naudas tērēšana bezvērtīgām lietām.

  Šie cilvēki ir ļoti izvēlīgi attiecībā uz to, ko viņi iegādājas. Viņi ir arī inteliģenti cilvēki.

  Avoti ar šo novietojumu dažās situācijās var būt dāsni, atkarībā no tā, cik daudz materiālo resursu viņiem ir. Dažkārt viņi vienkārši nevēlas, lai materiālās vērtības iekļūtu viņu domās vai mainītu viņu patiesās iekšējās vērtības.

  Interesanti, ka cilvēki ar Mēnesi otrajā mājā var izturēties pret citiem cilvēkiem tā, it kā tie būtu viņu īpašums. Viņi var būt ļoti aizsargājoši, jo viņiem ir spēcīga emocionāla saikne ar saviem mīļajiem.

  Lai gan viņu pašcieņa un pašapziņa ir zināmā mērā saistīta ar viņu neto bagātību, viņi var būt ļoti dāsni, ja viņiem ir daudz naudas, un izmantot to, lai palīdzētu citiem cilvēkiem, kam tā nepieciešama.

  Turklāt cilvēkiem ar šo Mēness zīmi piemīt līdzcietības gars. Viņi gūst vislielāko emocionālo gandarījumu, palīdzot citiem un sniedzot viņiem finansiālu palīdzību.

  5. Tranzīta Mēness otrajā mājā

  Mēness tranzīts otrajā mājā

  Kad Mēness tranzīta laikā spīd jūsu otrajā mājā, jūs esat vairāk tendēts uz emocionālu attieksmi pret naudas lietām.

  Šajā laikā jums var būt nopietnas bažas par finansiālo drošību. Jums var būt arī lielāka vēlme iegādāties vērtīgas un skaistas lietas.

  Ja tranzīta Mēness atrodas otrajā mājā, jūsu enerģija un pūles, visticamāk, būs vērstas uz konkrēta mērķa sasniegšanu. Jums būs laba izjūta, lai noteiktu izdevīgas iespējas un izvēlētos augstas kvalitātes preces.

  Lai gan jūs, iespējams, piesaista skaistas lietas, tas var likt jums šķist materiālistiski noskaņotam. Tomēr tas nav vienīgais faktors, kas jāņem vērā, novērtējot jūsu patieso vērtību.

  Ja Mēness tranzīta laikā pārdzīvosiet sliktu periodu, jums būs iespēja gūt svarīgas atziņas par saviem tēriņu paradumiem.

  Labos laikos jūs, iespējams, vēlēsieties vairāk dot citiem.

  Mēness tranzīta ietekme otrajā mājā nozīmē, ka jūs meklējat veidus, kā tērēt naudu, lai apmierinātu savas emocionālās vajadzības.

  6. Mēness otrajā mājā Pozitīvā ietekme

  Mēness astroloģijas otrajā mājā var radīt finansiālas svārstības. Atkarībā no tā, kādā aspektā atrodas Saule ar Mēnesi, jūsu peļņa un izdevumi var svārstīties.

  Saskaņā ar vēdisko astroloģiju, ja Mēness ir nomocīts, cilvēkiem ar šo novietojumu var rasties problēmas ar naudas, īpašuma un līdzekļu pārvaldību. Tomēr cilvēkiem, kuriem planētas ir labvēlīgas, nebūs problēmu ar naudas un citu finanšu ieguldījumu pārvaldību.

  Parasti Mēnesim, kas atrodas otrajā mājā, ir liela vēlme palīdzēt citiem. Viņiem ir laba griba un patīk piedalīties labdarības pasākumos.

  Ar Mēnesi 2. mājā tu esi inteliģents un zini, ko vēlies darīt savā dzīvē. Tavu izpratni par panākumiem ietekmēs tas, cik labi tu jūties un cik daudz naudas, zemes vai nekustamā īpašuma tev ir.

  Jums ir svarīga estētika un vēlaties, lai jūsu dzīve būtu vislabākā.

  Arī attiecībā uz naudas tērēšanu esat vairāk emocionāls nekā loģisks.

  Kad runa ir par jūsu iekšējām sajūtām un pašvērtību, jums bieži vien ir nepieciešams citu atbalsts un atzinība.

  Turklāt vēlaties, lai jūsu draugu vidū jūs uzskatītu par saprātīgu un uzticamu.

  Ja Mēness atrodas 2. mājā, jūs piešķirat lielu nozīmi mākslai un dabai. Jūs varat novērtēt tēlniecības un glezniecības skaistumu un mākslinieciskumu.

  Mēness šeit simbolizē jūsu briedumu un skaistuma izjūtu, un tam var būt liela ietekme uz to, kā jūs uztver sabiedrība.

  Tu esi jūtīgs cilvēks, kurš var nopelnīt daudz naudas, izmantojot dažādus līdzekļus. Ar šo izvietojumu tev arī diezgan labi izdodas ietaupīt naudu.

  Vēl viena priekšrocība, ko sniedz Mēness atrašanās Otrajā mājā, ir spēcīga intuīcija attiecībā uz labu ieguldījumu veikšanu. Mēness palīdz jums pieņemt pareizus finanšu lēmumus, kas palīdzēs jums sasniegt agrīnus finansiālus panākumus.

  7. Mēness otrajā mājā Negatīva ietekme

  Ja jums ir otrā nama Mēness, reizēm jūsu sirds rīkojas kā izlutināts bērns un vēlas to, ko vēlas.

  Jūsu nedrošība un negatīvās emocijas bieži noved pie impulsīviem tēriņiem un aizraušanās ar bagātību un materiāliem priekšmetiem.

  Ar Mēnesi 2. mājā tu tiecies pēc materiālām ērtībām, tomēr, ja tās var kļūt par aizstājēju tam, ko tu patiešām vērtē, tad tev var būt grūti saglabāt emocionālo līdzsvaru un veselīgu garastāvokli.

  Resursi

  Šajā rakstā es izmantoju daļu informācijas no šīm tīmekļa vietnēm kā avotus, tāpēc nekautrējieties tos pārbaudīt:

  1. Horoskops
  2. Ganeshaspeaks
  3. Astroliģija
  4. Uzlabotā astroloģija

  Saistītās ziņas:

  • Mēness astroloģijas namos
  • Ziemeļu mezgls pirmajā mājā
  • Ziemeļu mezgls otrajā mājā
  • Ziemeļu mezgls trešajā mājā
  • Ziemeļu mezgls ceturtajā mājā
  • Ziemeļu mezgls piektajā mājā
  • Ziemeļu mezgls sestajā mājā
  • Ziemeļu mezgls septītajā mājā
  • Ziemeļu mezgls astotajā mājā
  • Ziemeļu mezgls devītajā mājā
  • Ziemeļu mezgls desmitajā mājā
  • Ziemeļu mezgls vienpadsmitajā mājā
  • Ziemeļu mezgls divpadsmitajā mājā

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.