Skaitļa 5 garīgā nozīme

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes
 • Princips : Pentāde
 • Nozīme : Bilance, cilvēku skaits
 • Elements : Ēters
 • Krāsa : Pelēks, balts
 • Planēta : Dzīvsudrabs
 • Astroloģiskais Māja : Piektā māja (Lauva)
 • Taro karte : Hierofants
 • Vēstules : E, N, W

Numeroloģija ir Visuma valoda. Skaitļi nav burtiski skaitļi, bet gan universālo likumu, kas pārvalda Visumu, atveidojums. Cilvēks nekad nevar pārkāpt dievišķos likumus, jo matemātikas noteikumi, kārtība un algoritmi nekad nemainīsies.

Astrosaxena Astrosaxena

Aiz katra skaitļa slēpjas enerģija, frekvence un vibrācija. Aiz skaitļa 5 eksoteriskās izpratnes slēpjas skaitļa 5 ezoteriskā nozīme. 5 ārējā formā jūs varat redzēt, ka skaitlis 5 dažādos priekšmetos izpaužas dažādi, piemēram, planēta Merkurs astroloģijā, pāvests tarotā, pentāde utt.

Tomēr iekšējā būtībā skaitlim 5 ir tikai viena garīgā nozīme, jo "drēbes var atšķirties, bet cilvēks ir viens un tas pats".

Garīgumā skaitlis 5 simbolizē elastību, pārmaiņas un brīvību. 5 simbolizē arī 5 maņas, 5 galvenos orgānus un 5 patskaņus. Tie, kas dzimuši zem skaitļa 5 enerģijas, ir garīgi apdāvināti būt piedzīvojumu meklētāji, vizionāri un izgudrotāji.

Ir svarīgi zināt KĀPĒC cipara 5 vibrācijas satur šādas īpašības. Šajā rakstā es jums izskaidrošu skaitļa 5 garīgās īpašības, pamatojoties uz Visuma "ezotēriskajiem" likumiem.

Satura rādītājs:

  1. Skaitļa 5 garīgais princips - Pentāde

  Pentāds ir cilvēka skaitlis, jo tas simbolizē cilvēka 5 maņas. Pārgriežot ābolu uz pusēm, mēs redzēsim piecstaru zvaigzni - Cilvēka simbolu. Tas atbilst arī piektajam elementam, kas ir ārpus četriem tetradas dabas pamatelementiem, proti, ēteram (kapacitātei, kvintesencei). Tas ir zināms kā elements, kas okultajā pasaulē stimulē dzīvību darbībai.

  Pentāde ir līdzsvara simbols, jo 5 atrodas pa vidu starp 1 un 10. Tās figūra ir pentagramma jeb piecstaru zvaigzne, kas norāda uz dvēseli (Ēteru), kura paceļas virs savas dzīvnieku dabas. Ja pentagrammu apgriež otrādi, tā parāda "izvirtību", kas ir velna un zemo vēlmju simbols.

  Mums ir:

   5 = 2 (sievietes) + 3 (vīrieši) 

  Tāpēc skaitlis 5 simbolizē laulību starp sievišķo un vīrišķo dabas aspektu. Tas ir iemesls, kāpēc kāzu ceremonijā tiek aizdegtas 5 sveces. Tas satur sevī gan yin, gan yang dabu, vienlaikus atrodoties pa vidu. Tādējādi skaitlis 5 balansē starp abiem pretstatiem.

  Ādams un Ieva ir mūsos. Ādams ir vīrišķais princips, ko simbolizē burts A, bet Ieva ir sievišķais princips, ko simbolizē burts V. Kad Dievs izņēma Ādama ribu, viņš paņēma "ribu" burtu A un atspoguļo tā dabu. Tādējādi mums ir "V" (Ieva). Kad mēs savienojam divus burtus kopā, mēs iegūstam harmonisku dabas simbolu, kas ir heksagramma.

  Ādams un Ieva = heksagramma

  Mums ir arī:

  5 x 5 = 25

  5 x 15 =75

  5 x 25 = 125...

  Tādējādi skaitlis 5 pats sevi pavairo ar savu sakni. Garīgi skaitlis 5 norāda uz mūsu prāta dabu, kas nesēj ne saskaitīšanu, ne atņemšanu, bet gan. reizināšana Citiem vārdiem sakot, kad mēs iedomājamies kādu ideju savā prātā, šī ideja pieaug eksponenciāli, nevis lineāri.

  Kabalistiskajā sistēmā pentāde ir Geburah, kas nozīmē "sprieduma būtība", "spēks" vai "stingrība". Tā ir pretstats Chesed (tetrādei) kokā, jo Chesed ir celtnieks, bet Geburah ir iznīcinātājs, abi ir nepieciešami nepārtrauktai radīšanai.

  Skaitlis 5 garīgi simbolizē Maat (Patiesības) skalu.

  Skaitlis 5 ir saistīts ar burtu E, kas ir 5. burts angļu alfabētā. Līdzīgi kā iepriekš aprakstītajā jēdzienā par tiesu, burts E ir Taisnības skala, kas izvērtēs mūsu darbus, vai tie ir taisnīgi vai nē.

  Ēģiptiešu mitoloģijā pēc mūsu nāves fiziskajā pasaulē mūsu sirdis tiks nosvērtas pret Maat (Patiesības) spalvas svaru. Ja mūsu sirdis būs vieglākas, mēs tiksim pieņemti mūžīgai dzīvei debesīs, bet, ja nē, tad mēs tiksim izmesti, lai mūs apēstu Ammits, kas ir "mirušo apēdējs".

  Garīgi, termins "Kungs no zeme " nozīmē "kungs no sirds ". Sirds ir ļoti svarīga okultajā pasaulē, jo tā savieno garīgo un materiālo pasauli. Grēki noslogo sirdi, bet labi darbi to paceļ augstākos līmeņos.

  Kamēr mēs neapgūstam savas piecas maņas, mēs neesam īsti brīvi, lai dzīvotu šo dzīvi ar pilnu potenciālu, jo mūs ierobežo mūsu dzīvnieku vēlmes.

  Turklāt vārds "Allah" arābu valodā nozīmē Dievs. Ezotēriskajā skolā Allah nozīmē "Dievs". Roka Kāja Kāja Roka Roka Galva , kas katrā reliģijā ataino Pilnīgu Cilvēku. 5. skaitļa garīgā nozīme slēpjas 5 maņu pārvaldīšanā, lai paceltos augstāk, uz debesīm. Tikai tad mēs patiesi varam kļūt par MAN - meistars, spējīgs, cēls .

  2. Skaitļa 5 garīgā nozīme

  Visuma valoda ir skaitlis.

  Tāpēc jūs redzēsiet, ka skaitļa 5 garīgā nozīme ir ietverta daudzos simbolos, tradīcijās un rituālos visā pasaulē.

  Es šeit uzskaitīšu dažus piemērus, tāpēc, lūdzu, izmantojiet tos savām interesēm.

  Skaita 5 simboli Garīgās nozīmes
  Pentagramma - Zālamana zīmogs apziņas zvaigzne ar 5 šķautnēm
  5 priekšraksti uz nirvānu Pašpūle - Gudrība - Žēlsirdība - Meditācija - Svētceļojums
  5 islāma pīlāri Ticības apliecība - 5 lūgšanas - gavēšana - labdarība - svētceļojums uz Meku
  5 Tores grāmatas 1. Mozus grāmata - 2. Mozus grāmata - 3. Mozus grāmata - 5. Mozus grāmata
  5 dvēseles daļas Ēģiptē Ren - Ka - Ib - Ba - Sheut
  Skaitļa 5 garīgās nozīmes

  3. Skaits 5 astroloģijā

  Astroloģijā skaitlis 5 ir saistīts ar Merkurija planētu, kas ir inteliģences, komunikācijas un ceļošanas planēta. Merkurs dod cilvēkam runas spēku, mācīšanās un garīgās spējas, kas nepieciešamas garīgajam progresam.

  Skaitļa 5 elements ir gaiss, kas arī atbilst mūsu intelektam un ideālismam. Šis elements palīdz mums viegli uztvert idejas, uzlabot domu kvalitāti un skaidri izklāstīt savas idejas.

  Astroloģijā piektais nams ir pašizpausmes, radošuma un vitalitātes nams, kura valdnieks ir Lauva. Tāpat kā skaitlis 5, arī Lauva vēlas izpausties visās dzīves jomās, izmantojot 5 maņas. Tas nozīmē, ka skaitlis 5 augstu vērtē "pieredzi", jo vēlas izjust dzīves garšu, nevis lasīt par to grāmatās un rakstos.

  Mēs varam saskatīt līdzības starp šīm īpašībām, jo skaitļa 5 ārējās izpausmes var atšķirties, bet tā iekšējā garīgā būtība ir viena un tā pati.

  4. Skaits 5 Taro karte

  Hierofants Taro

  Lielajos arkānos, skaitlis 5 simbolizē Hierofantu (jeb pāvestu). - Hierofants simbolizē aktivitāti, pārmaiņas, komunikāciju un seksuālo magnētismu. Ja tā ir apgrieztā pozīcijā, tas nozīmē dumpīgumu, ierobežojumus un nezināšanu.

  Šī kārts attēlo reliģisku figūru, kas nodod gudrību, māca Svētos Rakstus un glabā reliģiju atslēgu. Viņš valkā trīs drēbes (sarkanu, zilu, baltu), kas simbolizē trīs pasaules, kuras viņam ir pakļautas: apziņu, zemapziņu un virsapziņu.

  Viņa kreisā roka simbolizē likumu "Kā augšā, tā arī apakšā" ar 3 pirkstiem, kas vērsti uz augšu un 2 uz leju. Viņš tiek uzskatīts par Dieva vēstnesi, jo nodod savas zināšanas saviem 2 sekotājiem.

  Šo kārti pārvalda Vērsis, un tā darbojas kā vīrišķais pretstats citai kartei ar nosaukumu Augstā priesteriene (2. kārts).

  5. Skaita 5 personība

  Tā kā skaitlis 5 sevī ietver gan sievišķo (2), gan vīrišķo (3) dabu, tas ļoti labi sader gan ar vīriešiem, gan sievietēm.

  Aplūkojiet skaitļa 5 attēlu: augšējā daļa ir vērsta pa labi (nākotne), bet apakšējā - pa kreisi (pagātne). Tādējādi tas ir uztveres, klātbūtnes un līdzsvara skaitlis, jo atrodas pa vidu no 1 līdz 10. Tas ir skaitlis, kas raksturo uztveri, klātbūtni un līdzsvaru.

  Kad esat tagadnē, esat pilnīgi brīvs, jo neesat iesprūdis pagātnē un neuztraucaties par nākotni. Tāpēc skaitlis 5 nozīmē brīvību, elastību, spēju pielāgoties, kustību un daudzpusību, jo tas nav nekam piesaistīts.

  Skaitlis 5 simbolizē 5 maņas, kas nozīmē, ka tu vēlies piedzīvot dzīvi pēc iespējas pilnvērtīgāk. Tu esi ekstraverts, enerģisks un drosmīgs, jo tev patīk ceļot un iepazīt pasauli.

  Ar 5. skaitļa enerģiju tu esi sabiedrisks un mīli runāt. Tu esi dabiski saistīts ar augstāko inteliģenci, kas iedvesmo tevi meklēt to, kas tu patiesībā esi. Tu mēdz būt daudzfunkcionāls, jo tava prāta aktivitāte ir ļoti augsta.

  Tava emocionālā dzīve ir ļoti saspringta. Tomēr cilvēki uz tevi skatās kā uz pievilcīgu, šarmantu un magnētisku personību. Tu esi personība-cilvēks, kam patīk būt pūļa uzmanības centrā.

  Pēc savas būtības skaitļa 5 vibrācija ir gan materiāla, gan garīga, tāpēc cilvēka garīgās evolūcijas skalā jūs varat vai nu pacelties uz augšu, vai nokrist uz leju. Ja jums ir līdzsvarota 5 enerģija, jūs jutīsieties piepildīti, bet, ja ne, tad jums būs bezgalīgas un nepamierināmas vēlmes.

  5. skaitļa ietekmē tu esi entuziastisks, modrs, gaišs un intelektuāls. Visas šīs īpašības padarīs tevi par lielisku pārdevēju, ja izvēlēsies iet pa šo ceļu. Tava personība ir rosīga, aizrautīga, piedzīvojumiem bagāta un nemierīga. Tu esi kā Pīters Pens, kurš nekad nevēlas pieaugt.

  Tomēr tev ir nosliece uz garlaicību, vieglprātību, strīdīgumu, analītiskumu un mainīgumu. Pieņemot lēmumus, tavs intelekts var valdīt pār intuīciju. Tu vari kļūt arī garlaikots, hiperaktīvs un seksuāli hiperaktīvs, ja saņemsi pārāk lielu skaitļa 5 ietekmi.

  Skaits 5 ir saistīts ar burtiem E, N, W Ja tavs vārds sākas ar šiem burtiem, tu būsi pārsteigts par to, ko tavs vārds nozīmē garīgi. (Noklikšķiniet uz saites sākumā manu ziņu)

  6. 5. numurs Ietekme uz sabiedrību

  Sabiedrībā 5. skaitļa enerģija rada pārmaiņas, ātru kustību un negaidītus notikumus. Kā liecina tās nosaukums, mēs nevaram paredzēt, kas notiks, tomēr visi ir entuziasma pilni, enerģiski un garīgi aktīvi.

  Skaitlis 5 nozīmē pārmaiņas, bet tas atrodas pa vidu no 1 līdz 9. Tādējādi sabiedrība var mainīt savu struktūru, ja tas ir saistīts ar skaitli 4. Cilvēki var kļūt garīgāk orientēti, ja skaitlis 5 sadarbojas ar skaitli 6.

  Ceļojumu industrija, komunikācijas un mediji var sagaidīt negaidītus notikumus, jo vibrē skaitlis 5. Tā ir lieliska iespēja paaugstināt sabiedrības apziņu, pateicoties straujajai plūstošās enerģijas kustībai.

  Pateicoties skaitļa 5 enerģijai, mēs redzam arī lielas pārmaiņas ceļojumu nozarē, izglītībā un sociālajos medijos. Tomēr mums jābūt uzmanīgiem, jo 5 ir saistīts arī ar negaidītiem negadījumiem sabiedrībā.

  Ja jūsu mājas adrese ir 5. numurs, jums vajadzētu sekot manai saitei, lai uzzinātu, kas īsti slēpjas aiz jūsu mājas adreses.

  7. Interesanti matemātikas fakti par skaitli 5

  Par skaitli 5 nav daudz faktu, kā par citiem skaitļiem, bet es to iekļauju jūsu interesei.

  Kad mēs palielinām skaitli 5 līdz tā eksponentam, atbildes pēdējais cipars vienmēr ir vienāds ar 5:

  • 52 = 2 5
  • 53 = 12 5
  • 54 = 62 5

  Pirms: skaitļa 4 garīgā nozīme

  Nākamo: Skaitļa 6 garīgā nozīme

   Satura rādītājs: Burtu A-Z un skaitļu 1-9 garīgā nozīme 

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.