Saturns pret Plutonu kompozīts (nozīme)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

" Starp grūtībām ir iespēja ." - Alberts Einšteins.

Gudri vārdi, vai ne?

Bet kā tas ir saistīts ar mūsu tēmu - Saturna pret Plutonu kompozītu?

Palieciet, dārgais lasītāj, un jūs to uzzināsiet.

Atcerieties , astroloģija ir simbolisma un psiholoģiskās izpratnes valoda.

Runa nav par liktenīgu pareģošanu vai nesasniedzamu bagātību solīšanu. Runa ir par izpratni par sevi, savām attiecībām un savu vietu kosmosā!

Atruna : Kompozītās astroloģijas izcelsme mūsdienās joprojām ir apvīta ar noslēpumiem. Šis raksts kalpo kā subjektīva rokasgrāmata par Saturna pretī Plutonam kompozītu, kas balstīta uz maniem personīgajiem uzskatiem. Kā likums, arī jums vajadzētu aplūkot savu kompozītu karti kopumā, nevis tikai vienu tās aspektu.

  Saturna nozīme astroloģijā

  Saturns, zodiaka lielais uzdevumu pārvaldnieks, iemieso ierobežojumu, struktūras un atbildības principus.

  Saliktajā diagrammā - divu cilvēku horoskopu saplūšana. - Saturna loma ir ārkārtīgi svarīga. Tā norāda uz kopīgas atbildības jomām, savstarpējām saistībām un iespējamām problēmām, kurām jāpievērš nopietna uzmanība un jāpieliek pūles.

  Saturns simbolizē jūsu attiecību pamatu, pamatakmeni, uz kura balstās viss pārējais. Tas izceļ jūsu briedāko, atbildīgāko būtību, atgādinot jums par vajadzību pēc... cietās robežas un savstarpēju cieņu.

  Protams, Saturns nav ballītes galvenais dzinējspēks, taču tas ir iemesls, kāpēc ballīte var droši un raiti turpināties!

  Plutona kompozīta nozīme astroloģijā

  Tagad pievērsīsimies noslēpumainajai pundurplanētai Plutonam.

  Plutons kompozītkartē simbolizē transformāciju, nāvi, atdzimšanu, intensitāti un varas dinamiku attiecībās. Tas atspoguļo dziļi iesakņojušās pārmaiņas, kas bieži vien ir slēptas vai zemapziņā.

  Plutons liek mums satikties ar savām visdziļākajām bailēm un visnopietnākajām brūcēm, tādējādi virzot mūs uz dziļu dziedināšanu un transformāciju.

  Jā, Plutons var izklausīties mazliet intensīvi, bet atcerieties, ka bez tumsas nevar patiesi novērtēt gaismu.

  Tātad, Plutons, dodies uz priekšu!

  Saturna pretplūsma Plutonam kompozīta nozīme

  Kad šie divi debesu smagsvari ir sasaistīti opozīcijas aspektā, mēs iegūstam. Saturns pretī Plutonam kompozīts ... Šeit risinās īstā debesu drāma.

  Šis saliktais aspekts bieži vien ir saistīts ar nopietniem izaicinājumiem un konfrontācijām.

  Saturns ar savu prasību pēc valdīšanas un kontroles saduras ar Plutona vēlmi pēc dominances un varas. Rezultātā var izveidoties attiecības, kurās valda varas tieksme, un tas ir sava veida kosmiskais velkonis, kas velk attiecības divos dažādos virzienos.

  Patiešām, Saturns pretī Plutonam kompozīts var izpausties kā cīņa par varu, konfrontācijas, vardarbība vai sajūta, ka esat nonākuši starp veco (Saturns) un jauno (Plutons).

  Tomēr šajā saspīlējumā slēpjas transformācijas potenciāls, iespēja integrēt veco un jauno, lai radītu kaut ko pilnīgi unikālu un spēcīgu.

  Saproti, mans draugs, ka tas nav liktenīgs pravietojums. Tas ir aicinājums uz izaugsmi, transformāciju un lielāku pašizpratni. Visums nemet tevi bezdibenī; tas aicina tevi uzbūvēt tiltu.

  Saturna pret Plutonu kompozīta priekšrocības

  " Bet, mīļais Visums "," jūs jautājat, " Kādi ir ieguvumi no šī kosmiskā vilkšanas spēka? ?"

  Lielisks jautājums! Iesim dziļāk.

  Saturna pret Plutonu kompozīcija ir transformācijas tīģelis. Jā, tā var būt izaicinoša un intensīva, bet tā var būt arī potenciāls dziļai garīgai izaugsmei un evolūcijai.

  Viens no šī aspekta galvenajiem ieguvumiem ir iespēja dziļi mainīt attiecību struktūru.

  Plutona ietekme nodrošina, ka nekas nepaliek stagnācijā vai virspusējs. Attiecības nepārtraukti attīstās, padziļinās un transformējas.

  Status quo? Nav Plutona vārdnīcā.

  Vēl ir Saturna ietekme: stabilitāte, atbildība, uzticēšanās un apņemšanās. Neraugoties uz pārmaiņām un izaicinošām transformācijām, ir stabils pamats, pamats, kas palīdz noturēt attiecības uz zemes.

  Redziet, harmonija starp pārmaiņām (Plutons) un drošību (Saturns).

  Saturna pretplūsmas Plutona kompozīta izaicinājumi

  Saturna pretī Plutonam kompozīcijā nav tikai saule un rozes. Tāpat kā jebkurā astroloģiskā aspektā, arī šeit ir izaicinājumi, kas jāpārvar.

  Šis saliktais aspekts var aktualizēt jautājumus, kas saistīti ar varu, kontroli un pretestību, lai izietu no savas komforta zonas.

  Saturna vēlme pēc drošības dažkārt var konfliktēt ar Plutona destruktīvo enerģiju. Tas var izraisīt cīņu par varu vai spītīgu pretestību nepieciešamajām pārmaiņām.

  Galvenais ir atrast bilance - cienot Saturna nodrošināto stabilitāti, vienlaikus ļaujot Plutona transformatīvajai ietekmei pārveidot un attīstīt attiecības.

  Padomi, kā orientēties Saturna pretplūsmas Plutona kompozītā

  Saturna pretī Plutonam kompozīcija ir nedaudz līdzīga braukšanai ar automašīnu, kad viena kāja ir uz gāzes pedāļa, bet otra - uz bremzes. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums orientēties šajā sarežģītajā aspektā:

  1. Apņemiet transformāciju : Atceries, ka Plutona graujošā un pārveidojošā ietekme ir būtiska jūsu attiecību sastāvdaļa. Nevairies no pārmaiņām. Pieņem tās kā nepieciešamo jūsu kopīgās izaugsmes sastāvdaļu.
  2. Līdzsvars starp stabilitāti un pārmaiņām : Saglabājiet līdzsvaru starp Saturna stabilitāti un Plutona pārmaiņām. Nav jāizvēlas viens no tiem, bet gan jāintegrē abi jūsu attiecībās.
  3. Darbs ar cīņām par varu : Ja viena persona pretojas pārmaiņām vai cenšas pārāk daudz kontrolēt otru, var rasties cīņa par varu. Atcerieties, ka attiecības ir partnerattiecības, nevis spēkošanās par varu.

  Secinājums

  Lūk, tas ir tas, ko jūs redzat!

  Saturna pretī Plutonam kompozīcija patiešām ir kosmiskie amerikāņu kalniņi, pilni ar izaicinājumiem un lieliskām pašpārveides iespējām!

  Bet atcerieties Einšteina vārdus, dārgais lasītāj - starp grūtībām slēpjas iespēja .

  Tāpēc piesprādzējieties, uzņemiet braucienu un vērojiet, kā jūsu attiecības pārvēršas par kaut ko dziļu un skaistu!

  Saistītās ziņas:

  • Saturna konjunkcija ar Plutonu kompozīts
  • Saturna sekstils Plutona kompozīts
  • Saturna kvadrāts Plutona kompozīts
  • Saturns Trīsvienības Plutona kompozīts

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.