Urāna kvadrāts Plutona kompozīts (nozīme)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

  Kompozīta Urāna nozīme astroloģijā

  Astroloģijas kosmosa teātrī mūsu pirmais spēlētājs ir Urāns, Zodiaka Maveriks.

  Citējot vizionāra Stīva Džobsa vārdus, "Par trakajiem, par tiem, kas ir neprātīgi, par tiem, kas ir dumpinieki, par tiem, kas uz lietām raugās citādi... par tiem, kas uz lietām raugās citādi."

  Laipni lūgti pasaulē Urāns !

  To bieži dēvē par "Lielo modinātāju", jo tā iemieso neparedzamības, radikālu pārmaiņu, inovāciju un atbrīvošanās principu. Tā ir planēta, kas mudina mūs izkāpt no komforta zonas un pārraut konformisma važas.

  Saliktajā kartē - kosmiskā momentuzņēmumā, kas apvieno divas individuālās kartes vienā, norādot attiecību enerģiju -. Urāna kompozīts norāda, kur pāris varētu piedzīvot svaigu gaisu, sajūsmu un progresīvas pārmaiņas.

  Atruna : Kompozītās astroloģijas izcelsme mūsdienās joprojām ir apvīta noslēpumainību. Šis raksts kalpo kā subjektīva rokasgrāmata par Urāna kvadrāta ar Plutonu kompozītu, kas balstīta uz manu personīgo viedokli. Kā likums, arī jums vajadzētu aplūkot savu kompozītu karti kopumā, nevis tikai vienu tās aspektu.

  Plutona kompozīta nozīme astroloģijā

  Tagad sveicināsim mūsu otro spēlētāju - Plutonu!

  Ja Urāns ir Maveriks, tad Plutons ir Maveriks. Ēnains transformators .

  Plutons, kuram nav sveši tumšie psihes nostūri, pārvalda nāvi, atdzimšanu, spēku un transformāciju. Tāpat kā kāpurs kļūst par tauriņu, Plutons vada mūsu dvēseles metamorfozi.

  Plutona kompozīts , attiecību kontekstā norāda uz to, kur pāris, visticamāk, saskarsies ar dziļu transformāciju, intensīviem emocionāliem pārdzīvojumiem, varas dinamiku un tieksmi pēc kontroles.

  Tā ir vieta, kur dzīvo dziļi, dažkārt slēptie attiecību aspekti, kas reizēm pārņem skatuvi.

  Urāna kvadrāta Plutona kompozīta nozīme

  Un tagad par galveno notikumu: Urāna kvadrāts Plutona kompozīts !

  Šis izlīdzinājums attiecas uz 90 grādu leņķi starp Urānu un Plutonu kompozītkartē, kas liecina par spriedzi vai izaicinājumu starp šīm divām destruktīvām un dumpīgām enerģijām.

  Ja attiecības būtu kuģis, tad Urāns būtu mežonīgs, brāzmains vējš, kas cenšas to virzīt uz nezināmām teritorijām, bet Plutons būtu dziļas, neparedzamas okeāna straumes, kas draud to iegremdēt.

  Spriedze starp pārmaiņu un transformācijas spēkiem rada spēcīgu dinamiku, kas var vai nu izveidot, vai sagraut attiecības...

  Urāna kvadrāta Plutona kompozīta priekšrocības

  Neskatoties uz to, ka tas izklausās pēc kosmiskas ziepju operas. Urāna kvadrāts Plutona kompozīts patiešām var sniegt priekšrocības!

  Pirmkārt, tas sniedz unikālu iespēju pašizaugsmei un attiecību transformācijai, ko spēj nodrošināt tikai daži citi astroloģiskie aspekti. izaicina pašapmierinātību , aicinot pāri pastāvīgi attīstīties un pielāgoties.

  Portāls Urāna kvadrāts Plutona kompozīts veicina arī radikāla autentiska izpausme Kad jūs pārvietojaties pa Urāna un Plutona vētrainajām jūrām, nav vietas izlikšanās izpausmēm. Šis aspekts spēj noņemt visus virspusējos slāņus, atstājot tikai neapstrādātu, nevainojamu patiesību.

  Urāna kvadrāta Plutona kompozīta izaicinājumi

  Lai gan ieguvumi neapšaubāmi ir pārveidojoši, neaizmirsīsim, ka. Urāna kvadrāts Plutona kompozīts ir pazīstams arī ar saviem izaicinājumiem...

  Šis aspekts var radīt sajūtu, ka attiecības ir kā amerikāņu kalniņi, pilni negaidītu pagriezienu un pēkšņu kritumu.

  Viens no lielākajiem šī kvadrāta izaicinājumiem ir saspīlējums starp destrukciju (Plutons) un inovācijām (Urāns).

  Kamēr viens no partneriem, iespējams, vēlas būvēt, otrs, iespējams, cenšas iznīcināt.

  Arī spītība, dumpinieciska rīcība, manipulācijas, prāta spēles un cīņa par varu šajās attiecībās ir kā inde, tāpēc izturies pret savu partneri ar cieņu un rūpēm!

  Padomi, kā orientēties Urāna kvadrāta Plutona kompozītā

  Tātad, kā mums kuģot šajās nemierīgajās jūrās?

  Šeit ir sniegti daži padomi, kā orientēties Urāna kvadrāts Plutona kompozīts :

  1. Pieņemiet negaidīto : Pārmaiņas ir vienīgā konstante dzīvē. Mācies braukt uz Urāna viļņa, nevis tam pretoties.
  2. Atklāta saziņa : Plutona apakšpasaules spēks var izcelt noslēpumus uz āru. Atklātas un patiesas komunikācijas saglabāšana ir galvenais, lai novērstu pārpratumus.
  3. Pacietība : Atcerieties, ka transformācijas process prasa laiku. Pacietība šeit patiešām ir tikums.
  4. Personīgā izaugsme : Izmantojiet intensīvo enerģiju Urāna kvadrāts Plutona kompozīts personīgajai un attiecību izaugsmei. Uzlūkojiet to kā pašattīstības katalizatoru!

  Secinājums

  Visuma grandiozajā shēmā. Urāna kvadrāts Plutona kompozīts ir izaicinoša, bet gandarījumu nesoša enerģiju deja.

  Galvenais ir izprast un pieņemt tās dinamisko dabu, pārvēršot to, ko varētu uztvert kā kosmisku lāstu, par svētību.

  Kā reiz teica izcilais filozofs Frīdrihs Nīče: ". Tas, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus ."

  Galu galā planētas nediktē mūsu dzīvi; drīzāk tās piedāvā iespējas un izaicinājumus, kas veido mūsu personīgos stāstus.

  Pieļaujiet Urāna un Plutona deju, un, iespējams, jūs atklāsiet, ka viņu kvadrāts jūsu apvienotajā kartē novedīs pie attiecībām, kas būs dziļākas, autentiskākas un pārveidojošākas, nekā jebkad esat iedomājušies!

  Saistītās ziņas:

  • Urāna konjunkcija ar Plutonu kompozīts
  • Urāna sekstils Plutona kompozīts
  • Urāna trīnis Plutona kompozīts
  • Urāna pretnostatījums Plutonam Kompozīts

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.