4 unikālas dimanta sejas nozīmes sejas lasīšanā (kas ir patiesas)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Vai jūs zināt, ka rombveida sejas forma nozīmē, ka esat pašpārliecināts, šarmants un neprognozējams cilvēks?

Ķīniešu sejas lasīšanā cilvēkus ar rombveida seju sauc par autokrātiem un primadonnām. Aiz cilvēku ar rombveida sejām skaistuma vienmēr slēpjas spēcīga autoritāte.

Šajā rakstā es runāšu par 4 unikālām dimanta sejas nozīmēm ķīniešu fiziognomikā.

Šīs nozīmes ir sadalītas 4 sadaļās, tāpēc, lūdzu, pārejiet uz jebkuru sadaļu, kas jūs visvairāk uzrunā.

   1. Dimanta sejas raksturlielumi

   Ja jūsu sejai piemīt šādas īpašības, pastāv liela iespēja, ka jums ir dimanta seja:

   • Izteiksmīgi vaigu kauli, kas ir platāki par pieri un žokļiem
   • Smailas sejas iezīmes
   • Sašaurināta piere un zods
   • Izskatās pēc sirds formas sejas
   • Plāna vai vidēja biezuma mutes dobums
   • Smails vai ovāls zods

   Cilvēkiem ar rombveida seju ir līdzīgas sejas iezīmes kā cilvēkiem ar apaļu seju. Atšķirība ir vaigu kaulos, kas cilvēkiem ar rombveida seju parasti ir asi un smaili.

   Ja rombveida sejai ir vāji vaigu kauli, cilvēks izskatās arī pēc ovālas sejas.

   2. Personības iezīmes

   Galvenās personības iezīmes cilvēkiem ar rombveida sejām ir šādas:

   • Burvīgs
   • Augstas spriedzes
   • Perfekcionisms

   Šajā sadaļā es to sadalīšu 2 daļās: pozitīvās iezīmes un negatīvās iezīmes.

   Pozitīvās iezīmes

   Ķīniešu sejas lasījumos rombveida sejas forma ir biežāk sastopama sievietēm nekā vīriešiem. Cilvēki ar rombveida seju ir ļoti apburoši pēc dabas un parasti tiem piemīt lielisks skaistums.

   Šādi cilvēki parasti ir augsti noskaņoti un neprognozējami. Viņi spēj izjust to, ko jūt citi. Tādējādi emocionālās inteliģences skalā viņi iegūst ļoti augstu punktu skaitu.

   Cilvēki ar dimanta seju ir ļoti orientēti uz detaļām. Visam ir jābūt perfektam un pilnīgi nevainojamam! Viņi vēlas pārņemt kontroli pār lietām un pieprasa, lai viss tiktu darīts noteiktā veidā.

   Turklāt cilvēki ar rombveida seju ļoti labi komunicē ar apkārtējiem. Pateicoties viņu prasmīgajām manierēm, viņu dzīvē parasti ir daudz draugu. Šie cilvēki tiecas pēc miera un harmonijas un nemīl cīnīties.

   Tomēr aiz cilvēkiem ar dimanta seju vienmēr slēpjas autoritatīvs spēks. Par šiem cilvēkiem arī saka, ka viņi ir uzticami, uzticami un sabiedriski.

   Cilvēki ar dimanta seju būtībā ir zinātkāri un vēlas iepazīt pasauli. Viņu prāts ir ass, un viņu vārdi ir precīzi. Viņiem ir ļoti augsti standarti attiecībā uz sevi un citiem.

   Lai gan viņi izliekas patstāvīgi, patiesībā viņiem ir vajadzīga palīdzība un viņi to novērtē. Šie cilvēki ir vislaimīgākie, ja viņus ieskauj pozitīvi cilvēki un laimīga vide. Viņu vibrācijas ir ļoti svarīgas, jo viņi mēdz būt noskaņoti.

   Tāpēc pārliecinieties, ka netraucējat viņu vibrācijām!

   Ja vēlies būt dzīvs...

   Negatīvās iezīmes

   Tā kā cilvēki ar dimanta seju ir perfekcionisti, viņiem ir tendence sevi kritizēt par sīkumiem. Šīs lietas parasti nav vērts norādīt, jo tās ir. ļoti mazs Tomēr viena no galvenajām problēmām joprojām ir paškritika.

   Tā kā šie cilvēki ir ļoti noskaņoti, viņi ir ļoti neparedzami un neprognozējami. Viņu noskaņojums, sajūtas un emocijas viņus spēcīgi ietekmē, un šīs lietas var novērst viņu uzmanību no mērķu sasniegšanas.

   Attiecībās viņiem ir nepieciešams kāds, kas viņus patiešām saprot. Lai gan viņi nevēlas sāpināt citus, dažkārt viņi var būt ļoti asa mēle. Tas nozīmē, ka viņu emocionālo intensitāti un lielisko prasmi lietot vārdus var izmantot kā ieroci, lai nodarītu ārkārtīgu emocionālu kaitējumu citiem.

   3. Talanti

   Kā analizēts iepriekš, cilvēkiem ar rombveida sejām piemīt šādi talanti:

   • Emocionālā inteliģence
   • Komunikācijas prasmes
   • Spēja lietot vārdus
   • Orientēšanās uz detaļām

   4. Slaveni cilvēki ar dimanta sejām

   Tā kā rombveida sejas ir raksturīgas galvenokārt sievietēm, jūs redzēsiet, ka daudzām skaistām sievietēm ir šāda sejas forma.

   Viens piemērs sievietei ar dimanta seju ir Teilore Svifta (Taylor Swift). Viņa ir viena no slavenākajām dziedātājām un dziesmu autorēm mūsdienās.

   Teilore Svifta

   Vēl viena skaista sieviete, kurai ir rombveida seja, ir Kima Kardašjana. Kā redzat, sievietes, kurām ir šāda sejas forma, ir ļoti skaistas un krāšņas.

   Kima Kardašjana

   Anna Kendrika arī ir lielisks rombveida sejas formas modelis. Ja pievēršat uzmanību, Annai ir mazāks žoklis un pieri salīdzinājumā ar vaigu kauliem, tāpēc viņa ir lielisks rombveida sejas paraugs.

   Anna Kendrika

   Ja jūs zināt citas slavenības vai slavenus cilvēkus, kuriem ir dimanta sejas, lūdzu, komentējiet zemāk, norādot personas vārdu.

   Vienkārši daloties savās pārdomās, jūs, protams, kļūsiet labāks sejas lasītājs, jo mēs esam šeit, lai mācītos un augtu KOPĀ!

   Satura rādītājs: Sejas formas nozīme ķīniešu valodas sejas lasīšanā

   Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.