Precīza nozīme dzimumzīmēm uz rokas (vīriešiem un sievietēm)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Feng šui mākslā dzimumzīmes uz rokas var atspoguļot. vispārējā laime personas. Ir teikts, ka tiem, kam ir dzimumzīmes rokās, bieži vien ir ļoti gudrs, talantīgs un prasmīgs .

Turklāt dzimumzīmes uz sievietes vai vīrieša rokas var norādīt uz ieguvumiem no slava un laime . laulība šiem cilvēkiem parasti ir laimīga un mierīga.

Ja jums ir dzimumzīme uz rokas, padusē vai apakšdelmā, varat uzskatīt, ka jums "paveicies". Tomēr atkarībā no dzimumzīmju atrašanās vietas uz jūsu ķermeņa tām ir cita nozīme!

Ķīniešu sejas feng šui, mēs nedrīkstam interpretēt tikai dzimumzīmi. Tas nozīmē, ka dzimumzīmes uz rokas jāinterpretē kopā ar dzimumzīmēm, kas atrodas uz sejas, vai dzimumzīmēm uz rokām, lai noteiktu visu jūsu veiksmi un likteni!

Šajā rakstā es pievērsīšu uzmanību dzimumzīmju nozīmei un interpretācijai uz jūsu rokas!

Atruna : Molu nozīme šajā rakstā ir norādoša un nav absolūta.

  1. Molas uz labās rokas

  Molas uz labās rokas

  Sievietes

  Sievietēm, kurām ir dzimumzīmes uz labās rokas, ir sabiedriska personība, bet viņas nav ļoti veselīgas un bieži slimo.

  Ķīniešu feng šui nozīmē, ka šīm sievietēm ir stabils naudas krājums, un tām nav īpaši jāuztraucas par naudu. Tomēr ar lielu naudas daudzumu nevar kļūt ļoti bagāts.

  Lai gan šīs sievietes apprecas nedaudz vēlu, laulība ir laimīga, un viņu bērni ir paklausīgi un sirsnīgi.

  Vīrieši

  Saskaņā ar ķīniešu feng šui, tas ir ārkārtīgi sirsnīgs cilvēks, kurš rūpējas par visiem sev apkārt. Vīrieši ar dzimumzīmēm uz labās rokas ir ļoti romantiski un saprotoši mīlestībā.

  Ja viņam pieder mols pie elkoņa, cilvēkam nebūs daudz veiksmes uzņēmējdarbībā, bieži vien viņam būs grūtības zaudēt naudu.

  Tā kā šis vīrietis ir saprotošs cilvēks un lielisks mīlnieks, viņam piemīt persiku veiksme, kas palīdz piesaistīt pretējo dzimumu. Tomēr, pat ja šie vīrieši apprecas un viņiem dzimst bērni, viņi nespēj atbrīvoties no sliktiem ieradumiem, tāpēc viņu laulība ir viegli izjaucama.

  2. Molas uz kreisās rokas

  Molas uz kreisās rokas. Getty images

  Sievietes

  Sievietēm ar dzimumzīmēm uz kreisās rokas bieži ir maiga, laipna un godīga daba, jo viņas vienmēr palīdz apkārtējiem.

  Tomēr, lai arī cik ļoti sieviete censtos, viņa nevar kļūt bagāta. Feng šui meistari saka, ka viņas naudas pietiek tikai pārtikai un apģērbam. Ja sievietei uz elkoņa ir dzimumzīme, viņai bieži vien neklājas veiksme, nesekmīgs karjeras ceļš, un viņai neveicas biznesā.

  Tā kā šīs sievietes zina, kā upurēties ģimenes labā un kopt mīlestību starp vīru un sievu, šo cilvēku ģimenes dzīve ir laimes pilna.

  Vīrieši

  Vīrieši, kuriem uz kreisās rokas ir dzimumzīmes, ir brīvdomīgi, tieši un nav glaimojoši. Dažkārt viņi var būt pārāk atklāti, kas var aizskart citu cilvēku jūtas.

  Saskaņā ar feng šui vīriešiem ar dzimumzīmēm uz kreisās rokas bieži vien ir veiksmīga karjera, augsta attīstība visās darbavietās. Kad viņi kļūst nobriedušāki un pārdomātāki, viņi var gūt lielus panākumus turpmākajā dzīvē.

  Lai viņu karjera nepārtraukti virzītos uz augšu, šie cilvēki sākumā bieži saskaras ar daudzām grūtībām. Ja viņi centīsies un būs neatlaidīgi, viņu karjera, sākot no 30 gadu vecuma, pacelsies augšup kā pūķis, kas satiek vēju.

  Vīriešiem ar dzimumzīmēm uz kreisās rokas ne tikai veicas karjerā, bet arī mīlestībā. Feng šui meistari saka, ka šiem cilvēkiem mēdz būt labvēlīgas laulības attiecības, laimīga ģimenes dzīve un paklausīgi bērni.

  3. Molas uz rokas pleca tuvumā

  Molas uz rokas tuvu plecam

  Ja tev uz rokas pie pleca aug dzimumzīme, tev jājūtas laimīgam un laimīgam. Saskaņā ar feng šui cilvēkiem, kuriem ir šādas dzimumzīmes, ir ļoti paveicies. Viņiem vienmēr blakus ir cēli cilvēki, kas vajadzības gadījumā viņus atbalsta.

  Darbā viss noritēs gludi. Ja jums radīsies kāda problēma, vienmēr būs kāds, kas jums palīdzēs to atrisināt.

  4. Molas uz apakšdelma

  Mutes uz apakšdelma

  Saskaņā ar feng šui interpretāciju nav svarīgi, vai vīrietim vai sievietei ir dzimumzīme uz apakšdelma (apakšdelma), viņi ir entuziasma pilni visā. Viņiem ir pacietība un entuziasms attiecībās ar draugiem un kolēģiem.

  Pateicoties šīm labajām īpašībām, lai kur jūs arī dotos, jūs visiem patiksiet un saņemsiet palīdzību no citiem pat tad, ja atradīsieties tālu prom.

  Tomēr vīriešu ar dzimumzīmēm labās rokas apakšējā daļā karjeras ceļš ir vētrains. Sarežģītākais periods ir līdz 35 gadu vecumam. Pēc tam viņi nostabilizējas un arī sasniedz zināmus sasniegumus.

  5. Molas uz abām rokām

  Molas uz abām rokām

  Molas uz abām rokām liecina par laipnu, sirsnīgu un gudru cilvēku, kurš neaizvaino cilvēkus. Pateicoties savam dabiskajam runas talantam, viņi vienmēr piesaista pretējā dzimuma draugus. Tomēr šiem cilvēkiem parasti ir daudz īslaicīgu attiecību.

  Lai gan viņu darbs ir grūts, ar apkārtējo cilvēku palīdzību viņiem nav grūti pārvarēt izaicinājumus. Feng šui saka, ka cilvēki ar dzimumzīmēm uz abām rokām būs bagāti pusmūžā, neuztraucoties par naudu.

  6. Molas uz bicepsiem

  Molas uz bicepsiem

  Saskaņā ar feng šui cilvēkiem ar dzimumzīmēm uz bicepsiem ir ļoti labvēlīgs liktenis. Viņiem veiksies visās jomās, sākot no ģimenes, mīlestības un beidzot ar karjeru. Gan vīriešiem, gan sievietēm dzīvē vienmēr veiksies.

  Jo īpaši dzimumzīme uz labā bicepsa jums liecina, ka esat dzimis, lai saņemtu svētības. Jums ir daudz talantu un jums viss izdodas.

  Tomēr sievietēm ar dzimumzīmēm uz kreisā bicepsa ir slikta veselība un tās bieži slimo, tāpēc, pat ja viņas ir bagātas, viņas nevar nodzīvot līdz sirmam vecumam.

  7. Molas paduses tuvumā

  Mutes tuvu padusē

  Atrašanās vieta pie paduses saskaņā ar feng šui mākslu liecina par tumsu un šķēršļiem dzīves ceļā. Līdz 30 gadu vecumam būs kāds liels notikums vai jāpieņem svarīgs lēmums, kas notiks īpašnieka nākotnē.

  Ja kādam ir dzimumzīme paduses tuvumā, viņa bizness mainās un samazinās ar nelielu peļņu un lieliem zaudējumiem. Tādējādi viņa ģimene saskaras ar daudzām finansiālām grūtībām. Tas ir arī iemesls, kāpēc viņa laulības dzīve nav laimīga un piepildīta.

  8. Molas uz plaukstas locītavas

  Molu uz rokas nozīme

  Feng šui interpretācijā gudras, veiklas un daudzpusīgi talantīgas īpašības ir dāvanas cilvēkiem ar dzimumzīmēm plaukstas pozīcijā. Turklāt viņi ir arī uzticīgi un pateicības pilni.

  Lasīt vairāk:

  • Dzimumzīmju nozīme uz sievietes ķermeņa
  • Mūža ķermeņa dzimumzīmju nozīme
  • Mūža un sievietes ķermeņa dzimumzīmju nozīme

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.