Plutons Trīs Plutona sinakts (detalizēti)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

" Mēs esam visdzīvākie, kad esam iemīlējušies. " - Džons Apdeiks

Dzīvei ir burvīgs veids, kā mūs pārsteigt.

Tiklīdz mums šķiet, ka esam visu sapratuši, parādās kāds intriģējošs faktors, kas mūsu pasauli pārvērš aizraujošā virpulī.

Šodien mēs ienirstam apreibinošā elementā par astroloģija , un Plutona trīnis Plutona sinakts aspekts.

Ar intrigu un šķipsniņu noslēpumainības, šis aspekts ir viens no tiem, kas jāpamana!

Piezīme : Šis raksts kalpo kā visaptverošs ceļvedis par Plutona trīno Plutona sinastriju. Principā jūsu attiecību mijiedarbība ir atkarīga no visas sinastrijas kartes kopumā, nevis no viena aspekta tajā.

  Plutona mīkla

  Plutons, ko bieži dēvē par "pundurplanēta sevī nes noslēpumainu transformācijas un spēka būtību.

  Šī mazā planēta, neskatoties uz tās izmēru, ieņem debesu skatuvi, kad runa ir par... atdzimšana un reģenerācija Domājiet par Plutonu kā par savu personīgo dzīves treneri, kas mudina jūs pārvarēt ikdienišķo un atklāt bagātāku sevis versiju.

  Trīnes pavērsiens

  Kad mēs runājam par aspektiem astroloģijā, ar tiem saprotam leņķa attiecības starp divām planētām kartē.

  Trine - tik elegants vārds, vai ne? - attiecas uz 120 grādu leņķi, un tiek uzskatīts par vienu no visvairāk harmonisks aspekti. Trīņi rada dabisku enerģijas plūsmu, padarot savu klātbūtni smalki, bet efektīvi jūtamu.

  Tagad apvienojiet šo labvēlīgo trīņu ar Plutona spēcīgo transformācijas enerģiju. Ko mēs iegūstam?

  Jūs uzminējāt - tas ir emocionāli intensīvs un dziļu pārmaiņu kalniņš, kas var būtiski satuvināt divus cilvēkus!

  Plutona trīsstūris Plutona sinastrijas deja

  Kad Plutons no vienas personas kartes veido trina aspektu ar Plutonu no citas personas kartes, tas rada dziļu, intuitīvu sapratni starp abiem.

  Pāris var izjust spēcīgu psihisku saikni, izjūtot viens otra dziļākās vēlmes un bailes, it kā viņiem būtu viens prāts un viena sirds.

  Sinastrija, kas atvasināta no grieķu vārdiem "syn" (kopā) un "astron" (zvaigzne), ir svarīga attiecību astroloģijas daļa. Tā ietver divu horoskopu salīdzināšanu, lai noteiktu attiecību dinamiku.

  In Plutona trīnis Plutona sinakts , Plutona pārveidojošais spēks darbojas tandēmā, harmoniski virzot abas puses uz kopīgu garīgo attīstību.

  Tomēr šis process ne vienmēr ir viegls. Galu galā mēs runājam par Plutonu, pazemes valdnieku! Tas aicina mūs ienirt dziļi mūsu zemapziņas jūrā, mudinot mūs konfrontēt un pieņemt savu ēnu būtību.

  Rezultāts? Iespēja transformācija un pilnvarošana kas ved uz dziļāku intimitāti un savstarpēju sapratni!

  Karmas atšķetināšana

  Viena no šī sinastrijas aspekta unikālajām iezīmēm ir karmisko modeļu izvēršanās.

  Klātbūtne Plutons trīnīrs Plutons varētu nozīmēt saikne ar iepriekšējo dzīvi Tas bieži vien rada sajūtu, ka cilvēki viens otru pazīst jau sen, pat ja viņi tikko satikušies. Tas bieži vien rada sajūtu, ka viņi viens otru pazīst jau sen, pat ja viņi tikko satikušies.

  Šis aspekts var aktualizēt neatrisinātus jautājumus no pagātnes, kas ir jārisina un jāārstē. Ceļojums var būt saspringts, bet atceries, ka katrs izaicinājums sniedz izaugsmes iespēju. Un Plutons, būdams transformācijas planēta, šajā procesā tevi neatstās novārtā!

  Simbiotiskā deja

  Plutona trīnes ar Plutonu skaistums slēpjas savstarpējā sapratnē un pieņemšanā, ko tas veicina. Šis aspekts mudina abas puses augt kopā, radot simbiotiskas attiecības, kurās viņi attīstās ne tikai kā indivīdi, bet arī kā vienība.

  Patiešām, dramatisks ceļojums sevis izzināšanā un dziedināšanā Plutona un Plutona trīnes sinastrijas aspekts var šķist biedējošs, bet atcerieties, ka Plutons ir atdzimšanas planēta. Ar katru galu nāk jauns sākums, iespēja sākt visu no jauna!

  Turklāt Plutona sekstils ar Plutonu var liecināt par seksuāli piesātinātām partnerattiecībām. Plutons, apakšpasaules valdnieks, liek abām iesaistītajām personām viss, kas ir apslēpts, aizklāts, slepens, aizliegts un tabu, šķist "satriecošs"!

  Tomēr atcerieties, ka, tāpat kā jebkurās attiecībās, ir svarīgi saglabāt līdzsvaru. Abām personām ir jādod viena otrai telpa, lai tās varētu apstrādāt savas pārvērtības. Frāze "pacietība ir tikums" šeit nevarētu būt piemērotāks!

  Plutons Trīs Plutona sinakts: transformācijas ceļojums

  Plutona trīnis Plutona sinakts ceļojums var šķist grūts, taču šī ceļojuma augļi var būt ļoti auglīgi.

  Šī dziļā saikne ļauj jums izpētīt savas būtības dziļumus, vienlaikus dziļāk izprotot savu partneri.

  Galu galā, šī sinastrijas aspekta būtību vislabāk raksturo Antuāns de Sent-Ekziperī, sakot: ". Mīlestība nenozīmē skatīties vienam uz otru, bet gan skatīties kopā uz āru vienā virzienā. "

  Iemīļojiet Plutona trīņu Plutona sinastrijas deju un izbaudiet dvēseļu harmonisko ritmu, kas attīstās sinhroni.

  Atcerieties, ka Visums runā noslēpumaini, un, kad tas čukst: "Plutona trīnis ar Plutonu", tas jums saka, lai piesprādzējaties un gatavojaties dziļam un transformējošam ceļojumam pašizziņas un kopīgas evolūcijas virzienā.

  Tātad, vai esat gatavs dejot?

  Saistītās ziņas:

  • Plutona konjunkcija ar Plutonu sinakts
  • Plutons Sekstils Plutons Sinakts
  • Plutona kvadrāts Plutona sinakts
  • Plutona kvinkunkss Plutona sinakts
  • Plutona pretnostatījums Plutonam Sinakts

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.