Plutons astroloģijas otrajā mājā (paskaidrots)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Šajā amatā ir iekļauts galīgais ceļvedis uz jūsu Plutonu otrajā mājā.

Tas ir vairāk nekā 4000 vārdu garš raksts, kas palīdz jums iegūt pašizziņa par kas tu esi !

Astroloģijā Plutons otrajā mājā nozīmē dziļu aizraušanos ar materiālo labumu, naudas, finanšu līdzekļu un skaistu priekšmetu iegūšanu.

Jūs labi pārvaldāt naudu, īpaši citu cilvēku naudu, bet jums bieži vien ir grūti atteikties no materiālajām lietām!

Saskaņā ar tradicionālās astroloģijas grāmatām, otrā Plutona mājā dzīvojošie, visticamāk, ir patstāvīgi, neatkarīgi, apņēmīgi un disciplinēti, īpaši naudas pelnīšanas jomā.

Kad Plutons atrodas jūsu otrajā mājā, jūs nebaidāties riskēt, kad runa ir par jūsu finansēm.

Jūsu dzīves laikā ienākumu avots var daudzkārt mainīties. Iespējams, ka jums būs pieejams arī "slēptais naudas potenciāls"!

Ar šo astroloģisko izvietojumu naudu un materiālās vērtības tu vari uzskatīt par varu. Dažkārt tu kļūsti pārāk apsēsts ar tām, ka tās ir tava vienīgā dzīves prioritāte.

Pozitīvi ir tas, ka esat apveltīts ar unikālām finansiālām spējām, atjautību un spēju iegūt lielu naudas summu ar savu smago darbu.

Tomēr šī Plutona novietojuma negatīvā ietekme ir ar to saistītā egoistiskā, materiālistiskā un destruktīvā tendence.

Jūs spējat lieliski panākumi nākotnē!

Uzzināsim vairāk par sevi šajā galīgajā ceļvedī!

   1. Plutons otrajā mājā Nozīme

   Plutons 1. mājā (vai Skorpiona ... Plutons 1. mājā (vai Skorpiona ascendents) - pastāvīga nāve un atdzimšana Plutons otrajā mājā Nozīme

   Saskaņā ar Astrologyk, Plutona atrašanās astroloģiskajā mājā parasti ir saistīta ar nelaimēm dzīvē... Šāda veida mācība parasti ir saistīta ar situācijām, kad vēlaties iemācīties atbrīvoties no materiālajām lietām vai saprast, ka tās nav vissvarīgākās lietas dzīvē.

   Turklāt jūs varat labāk kontaktēties ar cilvēkiem tikai tad, ja atsakāties no kontroles un manipulēšanas ar viņiem. Tas nozīmē, ka vēlme visu kontrolēt ir jums raksturīga. Tā ir viena no svarīgākajām dzīves mācībām, lai jūs atlaistu lietas, kas nav jūsu rokās.

   Piemēram, jūs nevarat kontrolēt satiksmes sastrēgumus, tāpēc neskaitieties aizkaitināti, ja ceļš ir pārpildīts.

   Plutona ietekmē vairumā dzīves jomu pastāv pašiznīcināšanās draudi.

   Vēl viena zīme, kas raksturo Plutonu otrajā mājā, ir apsēstība ar tēriņiem.

   Cilvēkiem ar šo novietojumu parasti ir vajadzīga liela nauda, lai pierādītu savu vērtību. Ir ļoti svarīgi saprast, ka nauda nenoteic jūs kā personību. Jūsu pašvērtību un vērtību rada pašcieņa un iekšējais spēks, nevis materiālās vērtības.

   Ir normāli uzskatīt, ka jums ir jāparāda sava pašvērtība, jo uzskatāt, ka neesat pietiekami labs. Cilvēki jūsu dzīvē ne vienmēr jūs novērtē. Jūs bieži jūtaties neievērots, un cilvēki nepamana jūsu centienus.

   Ja jūsu ģimene agrā bērnībā bija nabadzīga, iespējams, materiālo resursu trūkuma dēļ jutāties sliktāks par citiem.

   Turklāt, ja Plutons atrodas jūsu dzimšanas kartes otrajā namā, jums var būt dziļi iesakņojušās bailes zaudēt naudu vai būt trūcīgam. Cilvēki ar šādu astroloģisko novietojumu jaunībā bieži piedzīvo finansiālu katastrofu, un viņi darītu visu, lai tas neatkārtotos nākotnē.

   Ja Plutons atrodas tavā Otrajā mājā, iespējams, dažos dzīves posmos tev ir bijušas finansiālas grūtības. Bieži vien ģimenes finanses bija apdraudētas. Iespējams, no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ tev tika atņemts tas, kas tev piederēja, vai arī vecākiem trūka finansiālo spēju pārvaldīt naudu.

   Tādējādi daudziem indivīdiem ar šo izvietojumu ir spēcīga vēlme nākotnē uzkrāt bagātību, kas izriet no viņu agrīnās pieredzes ar trūkumu.

   Pat tad, ja jums nav šo traumatisko pārdzīvojumu, parasti jums joprojām ir spēcīga vēlme būt bagātam.

   Pozitīvi, Plutons ir tik spēcīgs, ka būtu gandrīz neiespējami to gāzt. Ja tas atrodas Otrajās mājās, tas palielina jūsu spēju tikt galā ar finansiālām grūtībām.

   Ar šo pozīciju jūs spēsiet pārvērst parādus materiālā bagātībā. Ja Plutons atrodas otrajā mājā, visredzamākās izpausmes ir atjautība un transformācija. Plutona novietojums šajā mājā, mantu mājā, ir izplatīts starp pasaules bagātākajiem cilvēkiem.

   Bila Geitsa dzimšanas kartē Plutons atrodas otrajā mājā. Horoskopa otrajā mājā, kur Plutons ir tiešā opozīcijā, viņam ir spēcīga konjunkcija ar Jupiteru, pārpilnības un veiksmes planētu. Astroloģijā Jupitera un Plutona aspekti (kā arī Jupitera un Neptūna aspekti) ir tipiski horoskopa labklājības rādītāji.

   Turklāt ar šo novietojumu ir tendence sacelties pret autoritatīvām personām, piemēram, vecākiem vai pasniedzējiem. Plutons bieži tiek uzskatīts par apslāpētu dusmu zīmi, kas izpaužas krīzes laikā. Šis novietojums palīdz gūt panākumus tikai tādēļ, lai pierādītu, ka vecāki kļūdās.

   Cilvēki ar Plutonu otrajā mājā bieži cīnās ar finansiālo varu. Šīs atrašanās vietas sliktākās iespējamās sekas ir alkatība un gatavība darīt jebko naudas vai varas dēļ. Tomēr, lai tā notiktu, ir nepieciešami sarežģīti aspekti no nelabvēlīgām planētām horoskopā.

   Astroloģijā otro namu sauc par naudas namu. Planētas šajā zonā lielā mērā ietekmē to, cik daudz naudas jūs varat nopelnīt.

   Kopumā Plutons otrajā mājā var nozīmēt karjeru pētniecībā, izmeklēšanā, banku darbībā vai darbā ar citu cilvēku naudu, nodokļiem vai investīcijām.

   Tomēr, tā kā astroloģijā Plutons valda pār noziedzīgo pasauli, šī novietojuma vieta var norādīt arī uz iesaistīšanos seksā, noziegumos vai cilvēku tirdzniecībā. Ja tavs horoskops to atbalsta, iespējams, tev izdosies iegūt bagātību laulību vai mantojuma ceļā.

   Piezīme : Ja vēlaties uzzināt vairāk par slēptā Plutona nozīme jūsu horoskopā, es ļoti iesaku jums izlasīt šīs ar Plutonu saistītās grāmatas. Tikai vēlos jūs informēt, ka šajās grāmatās ir filiāļu saites, tāpēc es būšu ļoti pateicīgs par jūsu palīdzību, ja iegādāsieties šīs grāmatas, izmantojot manas saites!

   1. Vienīgā astroloģijas grāmata, kas jums jebkad būs vajadzīga - Joanna Martine Woolfolk (Ieteicams)
   2. Divpadsmit nami - Hovards Sasportas
   3. Dziļā astroloģija: astroloģijas rokasgrāmata: 3. sējums - Gargatholil
   4. Llewellyn's Complete Book of Astrology: The Easy Way to Learn Astrology - Kris Brandt Riske MA

   2. Plutons otrajā mājā Personības iezīmes

   Plutons otrajā mājā

   Saskaņā ar The Horoscope and Dream Astro, Plutons 2. mājā norāda uz kompetentu indivīdu, kurš dabiski zina, kā pārvaldīt naudu - gan savas, gan citu cilvēku finanses. Iespējams, tieši tāpēc tik daudziem turīgiem cilvēkiem Plutons atrodas 2. mājā.

   Plutons otrajā mājā var būt arī finansiālu panākumu zīme. Šī planēta ir saistīta ar agresiju un galējībām. Ja tā atrodas otrajā mājā, tas var nozīmēt milzīgu finansiālu bagātību, ja kartē ir arī citas zīmes.

   No otras puses, Plutons ne vienmēr ir vienkārša planēta, ar kuru strādāt. Kā jūs pēc brīža redzēsiet, šai atrašanās vietai ir arī daži trūkumi.

   Plutona atrašanās vieta tavā dzimšanas kartē norāda uz to, kur tu vēlies varu, kā arī uz to, kur tu piedzīvo radikālu transformāciju. Šajā dzīves jomā tu bieži vien esi pakļauts traumai vai kādai briesmīgai pieredzei, kas tevi maina vai pārveido.

   Plutons ir lieliska planēta, kas var sniegt jums atjaunojošu spēku, dziļumu un šarmu. Tomēr iemācīties to izmantot ir sarežģīti. Plutons var būt gan bīstams, gan ārkārtīgi destruktīvs. Jums ir jātiek galā ar galējībām, kad saskaraties ar šo astroloģisko planētu.

   Ja Plutons atrodas otrajā mājā, šī planēta var izpausties dažādos veidos.

   Šis novietojums norāda uz spēcīgu vēlmi pēc materiālām lietām un finansiāliem sasniegumiem. Kad tu kaut ko vēlies, tu to vēlies 110%.

   Cilvēki ar Plutonu otrajā mājā bieži vien ir aizņemti ar to, ko viņi vēlas. Viņi var izdomāt izcilus paņēmienus, kā sasniegt savus finansiālos mērķus, taču viņi var atklāt arī daudz "slēptu veidu", kā iegūt vēlamo nelegālās darbībās.

   Turklāt Plutona un Venēras aspekti dzimtas zīmē var radīt problēmas jūsu attiecībās.

   Plutons ir vadības un kontroles planēta.

   Plutons otrajā mājā norāda uz to, ka tu vēlies būt atbildīgs par savām finansēm un, iespējams, esi noslēpumains attiecībā uz naudu. Šeit ir daudz konfliktu starp to, kas ir mans (otrais nams), un to, kas ir tavs (Plutons un astotais nams).

   Plutons otrajā mājā norāda arī uz bailēm no materiālo bagātību un cilvēku atlaišanas savā dzīvē. Cilvēki ar šo novietojumu var būt pārāk materiālistiski, nespēj saskatīt, ka dzīvē ir kas vairāk par materiālo īpašumu.

   Jūs bieži vien turaties pie tā, kas jums pieder, pat ja tas vairs nekalpo jūsu labā. Ja citi cilvēki mēģinās kaut ko atņemt Plutonam, kas atrodas otrajā mājā, viņi noteikti to drīz nožēlos.

   Astroloģijā ir zināms, ka Plutons sniedz sarežģītas dzīves mācības, kas saistītas ar māju, kurā tas atrodas. Bieži vien tas vēlas iemācīt jums atlaist vai atzīt, ka materiālajām precēm nevajadzētu būt dzīves galīgajam mērķim. Tāpat ir būtiski saprast, ka citus cilvēkus var piesaistīt sev tikai ar mīlestību, nevis dominējot un manipulējot ar viņiem.

   Plutonam otrajā mājā ir nepieciešama liela nauda, lai noteiktu savu vērtību. Jums ir tendence slēpt savu nervozitāti, koncentrējoties uz naudas pelnīšanu - tas ir tikai veids, kā novērst uzmanību.

   Zems pašvērtējums ir bieži sastopama zemapziņas problēma, kas saistīta ar šo astroloģisko novietojumu. Jums bieži vien šķiet, ka neesat pelnījuši paši sevi un ka jums ir jāpierāda sava pašvērtība. Jums var rasties arī iespaids, ka apkārtējie jūs nevērtē.

   Ar šo novietojumu jūs bieži jūtaties nepamanīts un cilvēki nenovērtē jūsu pūles. Tas parasti izriet no jūsu jaunības, kad bijāt nabadzīgs un uzskatījāt, ka esat mazāk vērtīgs par citiem.

   Izpratne par Plutonu un otro namu

   Saskaņā ar Advance Astrology, Plutons ir noslēpumainā planēta, jo tā atrodas tik tālu no Saules. Tā ir saistīta ar tumsu un ēnu, norādot uz cilvēka daļu, kas tik tikko atbrīvojas, bet, kad tā atbrīvojas, tai ir spēks visu iznīcināt vai pārveidot.

   Plutons kopā ar Urānu un Neptūnu ir paaudžu planētas. Tas norāda, ka Plutona nozīme drīzāk ietekmē pārmaiņas sabiedrībā un veselas paaudzes, nevis cilvēkus personīgā līmenī.

   Plutons katrā zodiaka zīmē pavada ievērojamu laiku, jo tā orbitālais cikls ir garš. Faktiskais laiks ir atšķirīgs; tas var ilgt no 12 līdz 32 gadiem. Tāpēc ir daudz cilvēku, kuriem ir viena un tā pati Plutona zīme.

   Skorpiona valdošā planēta ir Plutons. Pirms Plutona atklāšanas 1930. gadā Skorpionam valdīja Marss. Astroloģijā Plutonu uzskata par Marsa augstāko oktāvu.

   Kā jau iepriekš minēts, Vēža dabiskā mājvieta ir otrajā mājā. Astroloģijā šai zodiaka zīmei valda planēta Venera. Venera ir saistīta ar visu jauko, skaisto un patīkamo.

   Īpašums un manta ir galvenie Otrā nama dzīves aspekti kartes ritenī.

   Astroloģijā Otrais nams kā nākamais nams atbalsta iepriekšējo namu, kas ir Pirmais nams, proti, tavs īpašums (Otrais nams) pastāv, lai palīdzētu tev attīstīties personības attīstībā (Pirmais nams).

   Otrais nams ir saistīts arī ar pašvērtību. Šis nams iemieso visu, ko jūs apbrīnojat, mīlat un cienāt. Tāpēc astroloģijā ar otro namu ir saistīta nauda, manta un preces.

   3. Plutons otrajā mājā Natālajā diagrammā

   Natālais Plutons otrajā mājā

   Saskaņā ar tradicionālo astroloģiju tiem, kas dzimuši ar Plutonu horoskopa 2. mājā, ir tendence interesēties par neparastiem vai noslēpumainiem artefaktiem. Šiem cilvēkiem ir nosliece uz iracionāliem, pat māņticīgiem priekšstatiem par lietām.

   Viņiem materiālās bagātības uzkrāšana ir spēka vai pārākuma pazīme.

   Indivīdu ar Plutonu dzimtas kartes otrajā mājā motivē vēlme zemapziņā pārvaldīt resursus. Šīs vēlmes iemesls var būt nepietiekamības mentalitāte un bailes no nepietiekama naudas daudzuma.

   Iespējams, ka viņi var būt arī agresīvi tādā nozīmē, ka jūtas spiesti vairot savu materiālo bagātību, nevis attīstīt savu personīgo attīstību.

   Parasti Plutona varenais iekšējais spēks izpaužas cīņā par varu un naudu. Tā rezultātā cilvēki ar Plutonu 2. mājā ir diezgan atjautīgi, jo spēj lasīt cilvēkus biznesā un panākt sev izdevīgus darījumus.

   Natālais Plutons 2. mājā var veicināt koncentrēšanos uz naudas resursiem, lai pozitīvā nozīmē uzlabotu savu pašvērtējumu. Tomēr tas var izraisīt arī noslieci uz materiālo postījumu un finansiālu neveiksmi.

   Šādā situācijā nonākušajiem ir iespējams saskarties ar finansiālu katastrofu. Garīgo attīstību un progresu var veicināt arī sastapšanās ar šāda veida traumatiskiem notikumiem.

   Plutona atrašanās otrajā mājā var izraisīt arī destruktīvu vai kaitīgu aizraušanos ar konkrētiem materiāliem priekšmetiem. Iespējams, ka jums ir īpašas simpātijas pret priekšmetiem, kam ir militāra nozīme. Priekšmeti, kas var nodarīt kaitējumu vai palīdzēt pašaizsardzībā (naži, ieroči u. c.), visticamāk, būs jūsu interešu lokā.

   Tomēr jūs varat aizrauties ar vēlmi pēc aizvien lielākas materiālās drošības, kas var izraisīt garīgās veselības problēmas. Jums ir grūti atmest pagātni.

   Astroloģijā dzimtās personas ar Plutonu otrajā mājā mēdz būt pārāk valdonīgas un tām ir grūti deleģēt varu vai atlaist kontroli. Savu lomu šeit var spēlēt arī bailes no finansiāliem un materiāliem zaudējumiem.

   Šī izvietojuma potenciāls var veicināt cilvēku interesi par pašreizējām ekonomikas tendencēm. Ieguldījumi plašā apdrošināšanas, akciju vai obligāciju klāstā var kļūt par nepieciešamību, lai aizsargātu savus finanšu resursus. Tomēr, ja Plutons ir ietekmēts, daudzi ieguldījumi var novest pie naudas zaudējumiem.

   Pēc šādas katastrofas vienmēr ir kāds atgriešanās stāsts.

   Plutona atrašanās 2. mājā horoskopā norāda uz iespēju nopelnīt naudu, izmantojot sarežģītas un haotiskas situācijas. Bīstams darbs, medības vai kapteiņa darbs ir iespējamie ienākumu avoti. Ja natives jebkādā veidā nodarbojas ar mirstību, viņš var nopelnīt daudz naudas.

   Raksturīga Plutona atrašanās astroloģijas otrajā mājā izpausme ir tāda, ka daudzi cilvēki kļūst nesaudzīgāki un neatlaidīgāki attiecībā uz naudu, kad cieš ievērojamus finansiālus zaudējumus. Šie cilvēki galu galā iemācās cīnīties par to, kas, viņuprāt, viņiem pienākas.

   Pretinieki un ienaidnieki tiks iznīcināti, ja tie traucēs sasniegt iezemiešu mērķus.

   Native var arī izturēties aizdomīgi pret noteiktiem darījumu darījumiem, jo viņos ir apslēptas bailes tikt apkrāptiem vai maldinātiem. Lielākoties viņi ir riska piekritēji, kuri labi novērtē ieguldījumu iespējas, kas ilgtermiņā varētu labi atmaksāties.

   Piezīme : Resursi, ko es izmantoju "Plutona nozīme otrajā mājā natālajā un tranzīta kartē", ir no Astroligion.

   4. Plutons otrā nama tranzīta diagrammā

   Plutona tranzīts otrajā mājā

   Plutonam šķērsojot otro namu, var rasties lielāka vēlme iegūt varu, izmantojot bagātību un resursus. Šajā periodā var būt izplatītākas arī nelikumīgas un negodīgas darbības.

   Plutona tranzīta laikā iespējamas aizkulišu cīņas un cīņas par varu, kas radīs vispārēju aizdomu sajūtu iedzīvotāju vidū. Par problēmu var kļūt tādu priekšmetu patēriņš, kas ne vienmēr ir labvēlīgi mūsu veselībai.

   Mūsu materiālistiskās dabas dēmoni var uzvilkt savas neglītās galvas un iedvesmot mūs darīt visu, lai sasniegtu to, ko vēlamies. Turklāt Plutona tranzīts 2. mājā var likt mums pārvērtēt savu finansiālo situāciju un atrast "slepenu" naudas pelnīšanas metodi.

   Tas varētu rosināt mūsu zinātkāri par politiskiem un ekonomiskiem jautājumiem un resursu sadali. 2. mājā šķērsojošā Plutona ietekmē mēs varam gūt labumu no pašapziņas un zināšanu pieauguma.

   5. Plutons otrajā mājā Pozitīvā ietekme

   Ar 2. nama Plutonu tu vari piesaistīt veiksmi un laimi saistībā ar īpašumu, nekustamo īpašumu un zemi. Tomēr tev jāatceras, ka visam ir sava cena, un tev jābūt gatavam ilgi un smagi strādāt.

   Kad runa ir par naudu, vienmēr vislabāk ir vadīties pēc savas intuīcijas. Iespējams, ka citi var vērsties pie jums pēc palīdzības finanšu jautājumos. Spēja atpazīt izdevīgu darījumu būs vērtīga priekšrocība arī tad, ja vadāt uzņēmumu.

   6. Plutons otrajā mājā Negatīva ietekme

   Tiem, kas dzimuši Plutona otrajā zodiaka mājā, piemīt "apsēstības sajūta". Ņemot vērā jūsu bagātību, jūs varat būt pārāk lielīgi un pieķerties savām materiālajām lietām.

   Saskaņā ar Plutona atrašanās astroloģijas otrajā mājā liecina, ka jums ir tieksme iegādāties luksusa priekšmetus, lai uzlabotu savu ārējo izskatu.

   Ja esat ietiepīgs, drīz vien sapratīsiet, ka ar saviem vecajiem ieradumiem nesasniegsiet to, ko vēlaties. Pārmaiņas ir nepieciešamas izaugsmei, bet tikai tad, ja esat gatavs tās pieņemt.

   7. Plutons 2. mājā Sinakts

   Plutons otrajā mājā Sinakts

   Saskaņā ar Astroloģijas skolas datiem Plutons horoskopa otrajā mājā piešķir finansiālu un materiālistisku toni daudzām pāra dzīves jomām, tostarp viņu karjerai pētniecībā, tehnoloģijās, pētniecībā, ražošanā un reklāmā. Runājot par sociālajiem aspektiem, pat tad, ja dominē finansiālā situācija, abiem partneriem ir liela atbildība.

   Skartā Plutona ietekmē abas puses ir egoistiskas un tuvredzīgas, kas noved pie domstarpībām un konfliktiem par optimālu resursu izmantošanu un neracionālu lēmumu pieņemšanu. Tomēr, ja Plutons ir pozitīvs, partneri var labi komunicēt. Šajā gadījumā "plutoniskā" personība var iemācīt Otrā nama cilvēkam gudri un veiksmīgi investēt.

   Kamēr Plutons atrodas jūsu 2. nama sinastrijā, jūs varat izdarīt divas ļoti svarīgas lietas: 1) identificēt savas ētikas un vērtību sistēmas jutīgākos elementus un 2) veikt nepieciešamās izmaiņas, lai tos attīrītu. Tomēr sinastrijas Plutona darbība reti kad piesaista jūsu uzmanību.

   Kad Plutons ir iesaistīts, jūsu partneris kļūst tumšāks vai nu verbāli, vai fiziski, un jums ir grūti palikt viņa sabiedrībā. Šādos brīžos jūsu laulātais var skaidri parādīt, ka esat morāli pretīgs cilvēks.

   Jo naidīgāka būs situācija, jo grūtāk būs pretoties. Kļūs skaidrs, ka esat pārpratis savu laulāto un ka jūsu ideāli un uzskati daudzējādā ziņā nesakrīt ar viņa uzskatiem.

   Jums būtu patiešām izdevīgi, ja jūs atzītu, ka viņš vai viņa ir precīzi par jebko. Neskatoties uz to, Plutona savienojums 2. mājā sinastrijā diez vai nodarīs būtisku kaitējumu jūsu vērtībām, un pat tad, ja nodarītu, tas norāda, ka tas, iespējams, bija nepieciešams.

   Kamēr Plutons atrodas 2. nama sinastrijā, jūsu laulātajam ir svarīgi pievērst uzmanību periodiem jūsu intīmajās attiecībās, kad viņš vai viņa jūt jūsu pretestību un atkarību no dzīves vērtībām, jo šis aspekts viņam vai viņai ir riskantāks.

   8. Plutons 2. mājā Laulība

   Plutons otrajā mājā Laulība

   Daudzi sabiedrības uzskati par laulībām jau bija mainījušies, Plutonam atrodoties 2. mājā. Tā rezultātā cilvēki varēja stāties laulībā ar ko vien vēlas, un vairs nebija runa tikai par sociālo rangu. Materiālo bagātību nevajadzēja uzskatīt par laulības galveno mērķi. Saskaņai un sapratnei vajadzētu būt galvenajiem laulības dzīves faktoriem.

   Dzimtas cilvēki ar Plutonu 2. mājā parasti meklē atbildīgu un ambiciozu partneri, lai nodibinātu stabilas un ilgtermiņa attiecības. Atceries, ka šie cilvēki var būt neticami romantiski.

   Nav šaubu, ka cilvēki ar Plutonu 2. mājā ir vislaimīgākie, kad ir brīvi. 2. mājā esošā Plutona ietekmē iespējama arī šķiršanās.

   Piezīme : "Plutona nozīme otrajā mājā laulībā, karjerā, vīrietim un sievietei" es izmantoju no The Public.

   9. Plutons 2. Māja Karjera

   Plutons otrajā mājā Karjera

   Plutons otrajā mājā var nozīmēt, ka bērnībā esi piedzīvojis finansiālas problēmas. Ģimeni nomāca finansiālas grūtības. Līdz ar to tavas karjeras ceļā uz nākotni ir spēcīga tieksme uzkrāt materiālas bagātības, lai kompensētu to, kas ar tevi noticis pagātnē.

   Bērnībā piedzīvotā nabadzība var kalpot par milzīgu dzinējspēku jūsu vēlmei vēlāk dzīvē kļūt turīgam.

   Plutona spēku var būt ļoti grūti iznīcināt. Tā izvietojums Otrajā mājā nozīmē, ka tu pārvarēsi finansiālos izaicinājumus un galu galā iznāksi veiksmīgs. Ir iespējams pārvērst parādus bagātībā, pateicoties gudrai finanšu plānošanai.

   Vislielākās izpausmes, ko sniedz natālais Plutons otrajā mājā, ir atjautība un transformācija. Ja esi bagāts, tad ir lielāka varbūtība, ka tavā horoskopā Plutons atradīsies naudas mājā. Tas tev ir ļoti izdevīgi, ja nodarbojies ar citu cilvēku naudu vai kopīgiem līdzekļiem.

   Plutons otrajā mājā var norādīt uz karjeru studiju, izmeklēšanas, banku, naudas pārvaldības, nodokļu vai investīciju jomā.

   Astroloģijā Plutons ir apakšpasaules dievs, kas var nozīmēt seksuālu darbu vai noziedzīgu darbību. Pamatojoties uz jūsu zīmi, pastāv liela iespēja, ka jūs regulāri pelnīsiet naudu ar citu cilvēku smagu darbu, un ir daudz lielāka iespēja, ka naudu mantojumu jums manto laulātais vai ģimenes locekļi.

   10. Plutons 2. Mājinieks

   Kad runa ir par otrā nama Plutona vīriešiem, viņi vēlas vienlīdzīgas iespējas un vēlas maksimāli efektīvi realizēt savu potenciālu. Viņi, tāpat kā ariāņi, uzskata, ka vienīgais veids, kā sevi pilnveidot un virzīties uz priekšu pasaulē, ir pielikt pūles un būt mērķtiecīgiem.

   Viņi nav ieinteresēti turēties pie novecojušām sociālām normām, tā vietā viņi strādā, lai pārveidotu sabiedrību no apakšas uz augšu, lai gan ir slepenāki nekā dažas citas zodiaka zīmes.

   Lai gan Plutona morāles kodekss 2. mājā var būt gan ieguvums, gan apgrūtinājums, tas ir jaukts maisījums.

   Viņi varētu būt dāvana, jo šie vīrieši dzīvo saskaņā ar saviem pašu izveidotajiem uzskatiem, kas viņus atbrīvo no status quo. Tas ir lāsts, ja citi uz viņiem liek lielas cerības un sagaida, ka viņi dzīvos saskaņā ar viņu standartiem.

   Cilvēks ar Plutonu 2. mājā uzskata, ka laba dzīve ir ražīguma, atjautības, mērķtiecības un neatlaidības apvienojums, savukārt viduvējību raksturo virspusība, nezināšana, miegainība un laika izšķiešana.

   11. Plutons 2. Māja sieviete

   Plutons 2. mājā sieviete ir ļoti spēcīga un spēcīga.

   Saskaņā ar astroloģiju šīs sievietes vēsturē bija savas atbrīvošanās kustības sākumā, cenšoties atgūt to, kas viņām pienākas. Viņu mērķis bija ieņemt varas pozīcijas sabiedrībā.

   Venera, 2. nama dabiskā planētas valdniece, šīm dāmām var sniegt dažas no pasaulē savdabīgākajām radošajām spējām. Kad tiks atrasts tam piemērots medijs, viņas spēs pilnībā izpaust savu radošo pusi un rast prieku caur skaistumu pasaulē.

   12. Plutons 2. Māja Slavenības

   Šeit ir saraksts ar slavenībām, kas atrodas Plutona otrajā mājā:

   • Bils Geitss - Plutons Lauvas otrajā mājā
   • Roberts Daunijs juniors - Plutons Jaunavas otrajā mājā
   • Marion Cotillard - Plutons Svaru otrajā mājā
   • Džonijs Deps - Plutons Jaunavas otrajā mājā
   • Arnolds Švarcenegers - Plutons Lauvas otrajā mājā
   • Emma Vatsone - Plutons Skorpiona otrajā mājā
   • Mark Zuckerberg - Plutons Skorpiona otrajā mājā

   Saistītās ziņas:

   • Plutons astroloģijas namos
   • Plutons pirmajā mājā
   • Plutons trešajā mājā
   • Plutons ceturtajā mājā
   • Plutons piektajā mājā
   • Plutons sestajā mājā
   • Plutons septītajā mājā
   • Plutons astotajā mājā
   • Plutons devītajā mājā
   • Plutons desmitajā mājā
   • Plutons vienpadsmitajā mājā
   • Plutons divpadsmitajā mājā

   Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.