Dzīvsudraba kvinkunkss ar Saturnu sinakts (detalizēti)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Kā reiz teica izcilais psihoanalītiķis Karls Jungs, "Divu personību satikšanās ir kā divu ķīmisku vielu kontakts: ja notiek reakcija, abas pārvēršas."

Šis citāts trāpīgi raksturo sarežģīto dinamiku astroloģiskās sinastrijas jomā, jo īpaši, kad runa ir par intriģējošo mijiedarbību starp astroloģisko sinastriju un astroloģisko sinastriju. Dzīvsudraba kvinkuns ar Saturnu !

Piezīme : Šis raksts kalpo kā visaptverošs ceļvedis par Merkurija kvinkunga un Saturna sinastriju. Principā jūsu attiecību mijiedarbība ir atkarīga no visas sinastrijas kartes kopumā, nevis no viena aspekta tajā.

  Kas ir aspekts? Kvinkunika atklāšana

  Pirms ienirstam Merkura un Saturna dinamikas okeānā, vispirms sapratīsim, kas ir Merkura un Saturna dinamika. kvinkunkss ir.

  Astroloģijā aspekti ir leņķi, ko planētas veido viena ar otru debess sfērā. Šie aspekti kā kosmiskais balets iezīmē attiecību un mijiedarbības raksturu starp dažādiem debess ķermeņiem.

  Portāls kvinkunkss (vai inkonjunkts ) aspekts ir 150 grādu leņķis, kas bieži tiek uztverts kā nedaudz sarežģīts vai neērts aspekts. Tas ir kā mēģināt salikt kopā divus ļoti atšķirīgus puzles gabaliņus - tie vienkārši nesakrīt, bet pūles, lai to izdarītu, var sniegt pārsteidzošu atklāsmi.

  Dzīvsudraba kvinkunkss ar Saturnu sinakts: kosmiskais saziņas un disciplīnas tango

  Tagad pievērsīsimies mūsu kosmosa šova zvaigznēm: Dzīvsudrabs un Saturns .

  Dzīvsudrabs , kas pazīstams kā Dievu vēstnesis simbolizē saziņu, intelektuālo domāšanu un racionālo prātu.

  Saturns no otras puses, bieži dēvēts par Zodiaka uzdevumu meistars nozīmē disciplīnu, atbildību un smagas dzīves mācības.

  Ja Merkurs sinakts sinakts ar Saturnu, tas ir tā, it kā dzīvespriecīgs, pļāpīgs pusaudzis mēģinātu nopietni sarunāties ar stingru, bezkaislīgu vecāko.

  Izklausās pēc neapmierinātības receptes, vai ne?

  Taču pagaidām nedarīsim secinājumus.

  Tāpat kā jebkuram citam aspektam, arī Merkurija kvinkunkta un Saturna aspektam ir savi izaicinājumi un ieguvumi.

  Izaicinājumi: komunikācijas šķēršļi un smagas mācības

  A Merkūrija kvinkuns/konjunkcija ar Saturnu Saturna sinastrijā bieži vien sastopami daži saķeršanās traucējumi. Saturna cilvēks var just, ka Saturna cilvēks pastāvīgi pārbauda vai noraida viņa idejas un viedokļus. Savukārt Saturna cilvēks var uztvert Merkura cilvēku kā vieglprātīgu vai bez nopietnības.

  Saturna cilvēkam raksturīgā disciplīna un stingrība var šķist ierobežojoša brīvību mīlošam Merkura cilvēkam. Var rasties pārpratumi un aizskartas jūtas, jo Merkura cilvēks var justies neuzklausīts vai nenovērtēts.

  Sudraba līnijas: izaugsme, briedums un savstarpēja sapratne

  Taču neuztraucieties, jo tas vēl nav viss! Visaizraujošākais Merkurija kvinkunkta un Saturna sinastrijas aspekts ir izaugsmes potenciāls, ko tas piedāvā.

  Tāpat kā dimants veidojas zem spiediena, arī Merkura kvinkunksa ar Saturnu sinastrijas nozīme ir par to. pašizaugsme un briedums nopietnās sarunās. .

  Dzīvsudraba cilvēks var iemācīties komunikācijai piešķirt lielāku dziļumu un nopietnību, savukārt Saturna cilvēks var iemācīties atslābināties un novērtēt vieglākus, elastīgākus domāšanas veidus.

  Tieši par to ir šis sinastrijas aspekts - tā ir kosmiska deja, kas var veicināt savstarpēju cieņu, iecietību, laipnību un sapratni, ja abas puses. ir gatavi pielāgot savus soļus. .

  Tātad, kā jūs varat orientēties Saturna kvinkuns ar Merkuriju sinastrija efektīvi?

  Galvenais ir saprast un respektēt viens otra atšķirības. Merkurija cilvēkam vajadzētu atcerēties, ka Saturna stingrā izturēšanās bieži vien izriet no atbildības un rūpēm.

  Savukārt Saturna cilvēkam jāsaprot, ka Merkura vieglprātība un elastība ir būtiska, lai viņi varētu jautri pavadīt laiku un radoši izpausties.

  Atcerieties, ka sinastrija nav saistīta ar divu identisku puzles gabaliņu atrašanu, bet gan ar skaistuma un izaugsmes potenciāla novērtēšanu atšķirībās, kas katru gabaliņu padara unikālu.

  Attiecības starp Merkuriju un Saturnu ir iespēja mācīties, augt un attīstīties kopā.

  Pacietības un sapratnes spēks

  Pacietība patiešām ir tikums, ja strādājat ar Dzīvsudraba kvinkuns ar Saturnu aspekts. Šo divu planētu deja nav ātrs solis, bet gan lēns valsis.

  Ir nepieciešams laiks, lai Merkurija straujie domāšanas procesi sinhronizētos ar Saturna lēno un vienmērīgo ritmu. Lai saskaņotu abu pušu ritmus, ir nepieciešama abu pušu pacietība.

  Atklāta un godīga saziņa: šīs kosmiskās dejas dzīvības līnija

  Merkura un Saturna kvinkunksa sinastrijā svarīga ir atklāta un godīga komunikācija.

  Dzīvsudraba cilvēkam vajadzētu būt iedrošinātam paust savas idejas, nebaidoties, ka viņš tiks noraidīts, savukārt Saturna cilvēkam vajadzētu justies droši, lai izteiktu savas bažas un sniegtu savu gudrību, neuzskatot to par pārlieku stingru vai ierobežojošu.

  Tas ir trausls līdzsvars, bet tas var radīt skaistu un harmonisku izaugsmes, gudrības, mīlestības un sapratnes deju.

  Dzīvsudraba kvinkunkss ar Saturnu sinakts: izaugsmes un sapratnes deja

  Būtībā Dzīvsudraba kvinkuns ar Saturnu Attiecības ir ceļojums, kura mērķis ir izprast viens otra atšķirības. Tā ir izaicinoša, bet gandarījuma pilna deja, kurā ir jāpārvar šķēršļi un jāmācās.

  Taču ar pacietību, sapratni un atklātu komunikāciju šis kosmiskais tango var veicināt skaistu Merkura intelektuālās veiklības un Saturna gudrās disciplīnas sintēzi.

  Citējot citu slavenu attiecību ekspertu, dzejnieku Rumi: "Brūce ir vieta, kur Gaisma ienāk tevī."

  Merkurija kvinkunga un Saturna attiecību gadījumā šī aspekta "brūces" vai izaicinājumi patiešām var kļūt par vietām, kurās ienāk sapratnes, brieduma un savstarpējas cieņas gaisma un pārveido attiecības.

  Vai tas arī nav mūsu mērķis - mācīties, augt un attīstīties, izmantojot attiecības?

  Tāpēc, ja tev ir attiecības ar Merkuriju, kas atrodas Saturna kvinkūnā, nenojautrini izaicinājumus, bet pieņem tos kā izaugsmes un transformācijas iespējas un izbaudi kosmisko deju!

  Galu galā Visums bieži vien slēpj savas visdārgākās dāvanas visnegaidītākajās vietās!

  Saistītās ziņas:

  • Dzīvsudraba konjunktūra ar Saturnu Sinakts
  • Merkūrijs Sextile Saturns sinakts
  • Merkura kvadrāts Saturns sinakts
  • Dzīvsudraba trīnis uz Saturna sinakts
  • Merkuriju pretī Saturnam sinakts

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.