Lilita 12. astroloģijas mājā: pārāk daudz fantāziju? 👀🍆🔥

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Ak, Lilita. Mūsu mīļotā astroloģiskā dumpiniece.

Kādreiz kosmosā viņa bija pirmā Ādama sieva (jā, ka Ādams) un pameta Ēdenu, jo viņa atteicās viņam pakļauties.

Ja mēs domājam par mūsdienu randiņiem, kurš gan var viņu vainot?

Mūsdienās viņa ir izkaisīta pa mūsu dzimšanas zīmēm, pārstāvot neapstrādātu, nepieradinātu sievišķību un dziļas, tumšas vēlmes, kas mums naktīs neļauj gulēt.

Bet kas notiek, kad Lilita apmetas divpadsmitajā mājā?

Uzzināsim!

Izvietošana Lilita 12. mājā
Ēnu Uzticības ēna
Bailes Bailes no neaizsargātības, manipulācijas un seksuālās enerģijas apspiešanas.

  Lilith nozīme astroloģijā

  Melnā Mēness Lilita 12. mājā

  Lai pilnībā izprastu Melnā Mēness Lilitas jēdzienu, mums vispirms ir jādodas atpakaļ uz senajiem nostāstiem. Saskaņā ar dažām jūdu mistiskajām tradīcijām Lilita tiek uzskatīta par Ādama pirmo sievu, kas tika radīta vienlīdz no Zemes.

  Tomēr Lilītei nepavisam nepatika pakļautības loma, un tā vietā tā izvēlējās trimdu, nevis pakļaušanos.

  Savā laikā viņa kļuva demonizēta un simbolizēja iemiesojumu tumšā sievišķība - nekontrolējama, pārliecinoša un biedējoša figūra dažiem .

  Šī leģenda lieliski atspoguļo Lilitas būtību astroloģijā: viņa pārstāv mūsu nepieradināto un mežonīgo dabu, iemiesojot gan mežonīgo sievišķo enerģiju, gan ēnas aspektus, no kuriem sabiedrība var izvairīties vai kurus tā nesaprot.

  Ko atklāj Lilita?

  Mūsu horoskopā Lilitas stāvoklis atklāj:

  1. Nepieradinātais Es : Lilita simbolizē jūsu mežonīgo, autentisko būtību - brīvu, neierobežotu un atbrīvotu. Tā iemieso to jūsu daļu, kas nepakļaujas konformismam un sabiedrības normām. Iedomājieties dumpīgu pusaudzi, kareivīgu kareivi un kaislīgu mīlētāju, kas saplūst vienā valdzinošā personībā - tāda ir Lilitas būtība.
  2. Ēnas : Kā jebkuram varenam spēkam, arī Lilītei ir sava ēnas puse. Lilīte kalpo kā ceļvedis uz tiem mūsu aspektiem, kuros mēs varam izjust kaunu un slēpt dusmas vai vēlmes, vai arī uz tām sevis daļām, ar kurām mēs neesam pilnībā apmierināti.
  3. Seksualitāte un attiecības : Lilitas enerģija var būt dziļi saistīta ar seksualitāti, taču ne romantiskā Veneras veidā. Tai piemīt neapstrādāta, pirmatnēja daba, kas dažkārt iestiepjas tabu teritorijās. Attiecībās Lilita var atklāt varas dinamiku, pievilcību un slēptos aspektus, kurus mēs, iespējams, vilcināmies izpaust.
  4. Izaicinājumi un pilnvarošana : Astroloģiskajos namos, kuros atrodas Lilita, bieži rodas izaicinājumi. Tomēr katrā izaicinājumā slēpjas personīgās izaugsmes un pilnveidošanās iespēja. Aptverot un harmonizējot Lilitas enerģiju, mēs varam pilnībā pieņemt katru savas būtības šķautni.

  Melnā Mēness Lilita 12. mājā Nozīme

  Melnā Mēness Lilita divpadsmitajā mājā Nozīme

  Astroloģijas pasaulē Melnā Mēness Lilita pārstāv personības tumšos un apspiestos aspektus.

  Bieži vien Lilita 12. mājā apzīmē cilvēkus ar dziļu aizraušanos ar okultismu, ezotēriskiem uzskatiem un citām sfērām, kuras ikdienas apziņai nav viegli izprast.

  Piesaistīts noslēpumainajam

  Cilvēkus, kuriem Lilita atrodas 12. mājā, dabiski piesaista noslēpumainība. Viņiem mēdz būt dabiskas simpātijas pret tādām tēmām kā slepenas biedrības, kulti, maģija, augu izcelsmes zāles un okultas prakses.

  Šī saikne ar neredzamo var būt gan svētība, gan lāsts.

  No vienas puses, tas piešķir viņiem psihiskās spējas un paaugstinātu jutīgumu pret citu sāpēm, veicinot labestību, empātiju un atbalstu.

  No otras puses, Lilita 12. mājā var izraisīt dziļas atstumtības sajūtas, ko var pavadīt murgi un deja vu vai skaidru sapņu pieredze.

  Psiholoģijas un garīguma mijiedarbība

  Ja Lilita atrodas 12. mājā, šo cilvēku interese par dzīves noslēpumiem bieži vien sniedzas arī uz tādām jomām kā psiholoģija un garīgums.

  Šie cilvēki bieži nonāk krustcelēs, aizrauti ar savu zemapziņu un augstāka spēka jēdzienu.

  Daži var apšaubīt dzīves jēgu, bet citi izjūt lielu attieksmi pret pārdabisko.

  Neskatoties uz to, daudzi atrod mierinājumu garīgumā, pat ja ne vienmēr to atklāti atzīst.

  Noslēpumi un skandāli: Lilitas tumšā puse

  12. mājā, kad ir Melnā Mēness Lilita, var valdīt spriedze, kas saistīta ar noslēpumu atklāšanu.

  Šī spriedze var izpausties slēptās mīlas lietās, kas bieži noved pie daudziem sarežģījumiem un skandāliem.

  Turklāt cilvēki ar Lilitu 12. mājā var slēpt sevī apspiestu pārliecību, ka viņu seksuālā uzvedība ir nepareiza, tāpēc viņi jūtas neērti par savām vēlmēm.

  Šīs slepenības tendences var novest arī pie savas sievišķās puses apspiešanas, vienlaikus cīnoties ar uzticēšanos saviem instinktiem.

  Patiešām, divpadsmitā nama izvietojumā Lilita var radīt ievērojamu izaicinājumu, jo tā iedveš dziļas bailes no bezspēcības.

  Līdz ar to cilvēkiem ar šo novietojumu ir tendence ārkārtīgi kontrolēt situācijas, lai pēc tam saprastu, ka viņiem tomēr nav nekādas kontroles pār visu.

  Jutīguma divpusējais zobens

  Tā kā Melnā Mēness Lilīts 12. mājā rada paaugstinātu jutīgumu, tas sniedz gan iespējas, gan izaicinājumus.

  No vienas puses, šiem cilvēkiem piemīt dziļa vēlme apcerēt un viņi ir atvērti atziņām, kuras daudzi varētu noraidīt.

  Tomēr šis jutīgums padara viņus neaizsargātus, īpaši tad, ja viņi nēsā rozā brilles, kuras ne vienmēr spēj pareizi saskatīt lietas.

  Viņiem piemītošā laipnība un uzticēšanās var padarīt viņus par potenciāliem upuriem, jo viņi nespēj atpazīt ekspluatācijas vai manipulācijas pazīmes.

  Diemžēl viņi bieži vien romantizē attiecības pat ar cilvēkiem, kas nav viņu labākajās interesēs.

  Kļūdas: saiknes zaudēšana ar realitāti

  Ja Lilita atrodas 12. mājā, šiem cilvēkiem ir tendence izmantot seksu (un narkotikas!) kā glābiņu, kas var izraisīt saiknes zaudēšanu ar realitāti.

  12. nama Lilitas ietekme var izraisīt arī neracionālu sapņošanu, kas izraisa negatīvu emociju pārspīlējumus.

  Šiem cilvēkiem ir ļoti svarīgi apzināties ar vielu lietošanu saistītos riskus un aktīvi izvairīties no atkarības.

  Iesaistīšanās atkarību izraisošā uzvedībā var saasināt šīs konkrētās situācijas jau tā sarežģītos aspektus, tāpēc var gadīties, ka jūs viegli iekāpjat, bet grūti izkļūstat no tās 🙂

  Lilitas ietekme: apspiest vai mazināt?

  Kad Lilita atrodas 12. zīmē, pastāv iekšējs saspīlējums.

  No vienas puses, šī nama enerģijas var būt vērstas uz to, lai apspiestu vai mazinātu Lilitas dumpiniecisko garu. Tava seksuālā daba ir spēcīga, tomēr šķiet, ka tu vienkārši nespēj to izpaust.

  No otras puses, ja Lilitas enerģija 12. mājā tiek spiesta līdz galējai robežai, tā var spēcīgi izspraukties virspusē, atklājot pasīvi agresīvu uzvedību un destruktīvas tendences, par kurām Brūsam Lī var būt kauns!

  Turklāt 12. nams pārvalda visa veida ierobežojumus un ierobežojumus. Jūs varat justies ieslodzīts vai būt fiziski ierobežots kādā dzīves posmā.

  Tas var būt gan simboliski, gan burtiski, bet tas var nozīmēt arī tādas iestādes kā slimnīcas, cietumi un psihiatriskās slimnīcas.

  Lilita 12. zīmē ir ekstrēms novietojums, kurā Lilitas ir apveltītas ar sesto maņu, kas ļauj sajust, kas notiek apkārt.

  Divpadsmitā nama Lilitas dzimtās Lilitas izaicinājumi un triumfs

  Interesanti, ka cilvēkiem, kas dzimuši ar Lilitu divpadsmitajā mājā, bieži vien piemīt neparasta prasme precīzi prognozēt.

  Tomēr viņiem jābūt piesardzīgiem, lai nekļūtu par pašizpildāmo pravietojumu vai savu fantāziju upuriem.

  Viņu intensīvā saikne ar ēnas aspektiem var likt viņiem nebaidīties būt mocekļiem. Viņi ir gatavi saskarties ar kritiku, apdraudēt savu reputāciju un pat neņemt vērā to, kā viņus redz citi!

  Tomēr viņu bezbailība var kļūt arī par viņu vājību. Pastāvīga saskarsme ar savu ēnas "es" var izraisīt pārmērīgu introspekciju un vientulību.

  Ja Lilīts 12. mājā netiek efektīvi pārvaldīts, tas var liecināt par ilgu pašizolācijas periodu prom no sabiedrības.

  Lilitas ietekme un zodiaks

  Ja Melnā Mēness Lilīts atrodas tuvu ascendentam, tā ietekme kļūst spēcīgāka.

  Nozīmīga loma, nosakot, kā tā izpaužas, ir arī konkrētajai zodiaka zīmei, kurā tā atrodas, kā arī Melnā Mēness Lilitas aspektiem.

  Piemēram, ja Lilita atrodas ūdens zīmē, piemēram, Zivju zīmē, īpaši 12. mājā, dzimtā mājā, tad Lilita ir apveltīta ar pastiprinātu saikni ar zemapziņu un tai var pat piemist lielākas ekstrasensa spējas.

  Un otrādi, ja Lilita atrodas fiksētā zīmē, piemēram, Skorpiona, šie cilvēki ir seksuāli spēcīgi, bet bieži vien viņiem ir grūti veselīgi izpaust savu seksualitāti.

  Pārveidošanās un brīvības spēks

  Kad Lilita atrodas 12. mājā, rodas potenciāls pieņemt pilnīgu brīvību, konfrontējot un atsakoties no ierobežotajiem priekšstatiem par sevi.

  Šis process var nebūt viegls, taču solījums atbrīvoties un iegūt neatkarību un autonomiju ir spēcīgs.

  Tiem, kam Lilita atrodas 12. mājā, dzīve ir nepārtraukts ceļojums, kurā jāaptver un jāsaprot ēnas puses, jāstājas pretī spēkiem, kas, šķiet, darbojas pret viņiem.

  Taču, spītējot grūtībām un vēloties iedziļināties, viņi var ne tikai izprast savas ēnas, bet arī izmantot tās kā iekšējā spēka un spēka avotu.

  Lilita 12. mājā: izaicinājumi

  Ja Lilita atrodas divpadsmitajā mājā, iespējams, ka jūsu ēnas puses visgrūtākie šķēršļi ir saistīti ar neapzinātām motivācijām, atkarību tendencēm un slēptiem pretiniekiem.

  Tavs ēnas "es" var būt cieši saistīts ar visu apslēpto, tostarp ar nelegālām darbībām. Tā kā Melnā Mēness jau pēc savas dabas ir apslēpts, šī atrašanās vieta var pastiprināt jebkuru tabu pieredzi, kas saistīta ar zemapziņu.

  Tevī ir kāda daļa, par kuru lielākā daļa cilvēku nezina. Iespējams, tu ikdienā izjūti emocionālas ciešanas, par kurām citi nezina, ja vien tu viņiem neuzticies iedziļināties savā iekšējā pasaulē.

  Lilita 12. mājā: Dāvanas

  Laura Vokere uzskata, ka tavs talants just līdzi citiem ir dāvana no tumšās puses. Šķiet, ka tu bez piepūles dāvā citiem to, ko, iespējams, nespēj dot pats sev.

  12. nama nozīme

  Divpadsmitais nams, kadenta nams, pārstāv ūdens stihiju un bieži ir saistīts ar Zivīm un to valdošo planētu Neptūnu.

  Tas piešķir divpadsmitajam namam intuitīvu, plūstošu un noslēpumainu noskaņu.

  Tā kā šis zodiaka cikla pēdējais nams, šis nams apzīmē noslēgumu, introspekciju un iedziļināšanos cilvēka dzīves dziļos garīgos aspektos.

  Noslēpumu, bēdu un pašiznīcināšanās nams

  Divpadsmitais nams bieži tiek dēvēts par noslēpumu, bēdu un pašiznīcināšanās namu. Šajā sfērā atrodas viss, kas paliek apslēpts gan no pasaules, gan no mūsu apziņas.

  Tā ietver mūsu ierobežojumus, bēdas, vilšanos, neapmierinātību, vilšanos un pat neparedzētus negadījumus.

  Līdztekus šiem aspektiem šis nams pārvalda arī neredzamos spēkus un norāda uz potenciālajiem slēptajiem ienaidniekiem - problēmām vai situācijām, kas darbojas pret mums, mums pašiem to neapzinoties.

  Vientulība: tās daudzās izpausmes

  Vientulība ir divpadsmitā nama galvenā tēma.

  Neatkarīgi no tā, vai tas notiek ar bēgšanu, sevis ierobežošanu vai faktisku ieslodzījumu patversmēs, slimnīcās un cietumos, cilvēki, kurus ietekmē šis nams, var atrasties vientulībā, meklējot vai tiekot iedzīti vientulībā.

  Tas var izpausties kā atkāpšanās, lai dziedinātu, vai, galējos gadījumos, situācijas, kad viņiem tiek uzspiesta izolācija.

  Dejas ar atkarībām

  Divpadsmitā nama ūdeņi ir dziļi, un tie dažkārt ievelk cilvēkus atkarību, narkotiku un alkohola bezdibenī.

  Šis nams, kas saistīts ar Neptūnu un Zivīm, var veicināt tieksmi uz eskeipismu, kas padara cilvēku neaizsargātu pret atkarību izraisošiem izaicinājumiem, kuros ir viegli iekļūt, bet grūti izkļūt.

  Karmas nams: Kosmiskais līdzsvars

  Divpadsmitais nams ir pazīstams arī kā karmas nams, kurā cilvēki saskaras ar savu pagātnes darbību sekām un garīgajiem parādiem.

  Tās sienās cilvēks saskaras vai nu ar atlīdzību, vai sodu, ko izraisījuši viņa iepriekšējie darbi. Šīs karmiskās sekas bieži vien ir saistītas ar karmu. ārpus mūsu kontroles un ir grūti vai pat neiespējami no tiem izkļūt.

  Mūsu prāta dzīles: zemapziņa un neapziņa

  Divpadsmitais nams ir arī mūsu zemapziņas un neapzināto domu sfēra, kurā mīt mūsu instinkti un mūsu psihes dziļumi.

  Tā ir sfēra, kas bieži parādās sapņos, piedāvājot vērtīgas atziņas par mūsu iekšējo būtību. Šajā sfērā mēs varam rast mierinājumu miega, atpūtas un dziedināšanas laikā, gūstot dziļāku izpratni par savu būtību.

  Kalpošana vai ciešanas: dualitāte

  Kad planētas atrodas divpadsmitajā mājā, tās rada smeldzīgu izvēli: kalpot vai ciest.

  Tas ir nams, kas veicina labdarību - gan dāvināšanu, gan saņemšanu - un izceļ sociālā dienesta veidus, uz kuriem cilvēks varētu tiekties.

  Tomēr, ja cilvēks neņem vērā šo aicinājumu kalpot citiem, tas var izraisīt nepārvaramu ciešanu un sāpju sajūtu.

  Kļūmes: problēmas un uzvedība

  Astroloģijā divpadsmitais nams var parādīt uzvedību, kas var būt pašdestruktīva, novest pie pašiznīcināšanās vai pašiznīcināšanās ieradumiem.

  Tajā ir norādītas jomas, kurās cilvēki var saskarties ar daudzām grūtībām un kurās invaliditātes vai citu problēmu dēļ viņiem var būt nepieciešama sociālā palīdzība.

  Apņemšanās padoties

  Divpadsmitā nama sfērā atklājas dziļa mācība - māksla atbrīvoties un padoties. Šis ceļojums prasa pašaizliedzību, introspekciju un centienus pēc garīgas izaugsmes ārpus fiziskajiem ierobežojumiem.

  Secinājums: Lilita divpadsmitajā mājā Nātālajā zīmē

  Ja divpadsmitais nams ir okeāns, tad Lilita šeit ir tas negaidītais zemūdens vilnis, kas var ievilkt jūs bez brīdinājuma.

  Kādu brīdi dzīve var šķist patīkama un bezrūpīga, tomēr bez brīdinājuma jūs varat nonākt spēcīgās emocionālajās straumēs.

  Taču lai tas netiktu uzskatīts par negatīvu notikumu.

  Līdzīgi kā supervaronis atklāj savas iedzimtās spējas, tiklīdz tu apzināsies un izmantosi savu dziļo emocionālo dziļumu, tev būs vara, par kuru daudzi var tikai sapņot.

  Pieņemiet to!

  Saistītās ziņas:

  • Lilita astroloģijas namos
  • Lilita pirmajā mājā
  • Lilita otrajā mājā
  • Lilita trešajā mājā
  • Lilita ceturtajā mājā
  • Lilita piektajā mājā
  • Lilita sestajā mājā
  • Lilita septītajā mājā
  • Lilita astotajā mājā
  • Lilita devītajā mājā
  • Lilita desmitajā mājā
  • Lilita vienpadsmitajā mājā

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.