Lilita astroloģijas namos (galīgais ceļvedis)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

Vai jums ir interesanti uzzināt, kāda ir Lilitas nozīme katrā no astroloģijas namiem?

Lasiet tālāk, lai uzzinātu par Lilitas īpašībām!

Tad jūs spēsiet izprast savu tumšo pusi!

   Lilita 1. mājā: apburošā Selfiju karaliene

   Melnā Mēness Lilita 1. mājā

   Ieejiet 1. nama pasaulē, kur valda "es", un, kad Lilita šeit iekārtojas nometnē, tas ir tāpat, kā nodot selfiju nūju dīvai.

   Cilvēki ar Lilitu pirmajā mājā bieži vien izstaro noslēpumainu auru, magnētisku pievilkšanu, ja tā var teikt. Viņi ir tādi, kurus nevar ignorēt telpā - pat tad, ja viņi nedara pilnīgi neko.

   Viņu noslēpumainība ir jūtama. Viņu pašpārliecinātība var likt Kardašjanu ģimenei izskatīties kautrīgiem! Taču zem valdzinājuma viņi nepārtraukti meklē savu identitāti, kas ir autentiska un atbilst viņu dvēselei.

   Lasīt vairāk: Lilita pirmajā mājā

   Lilita 2. mājā: būtības pavedinātāja

   Melnā Mēness Lilita 2. mājā

   Ja 1. mājā viss bija saistīts ar pašapziņas leņķiem, tad 2. māja ir grezns fons. Šeit Lilita kļūst par materiālisma un pašvērtības sirēnu.

   Cilvēki ar Lilitu otrajā mājā var bieži vien nemitīgi tiekties pēc bagātības, greznības vai juteklisku baudu baudīšanas.

   Viņi ir tie, kas iegādājas kaķu apkakli ar dimantiem. Kāpēc? Jo viņi var! Bet viņi arī saskaras ar izaicinājumu noteikt savu pašvērtību, nepaļaujoties tikai uz materiālo īpašumu.

   Lasīt vairāk: Lilita otrajā mājā

   Lilita 3. mājā: sudrabainā burvība

   Melnā Mēness Lilita 3. mājā

   Vārdi, mani dārgie lasītāji, var radīt burvestības. Un, ja Lilita dzīvo 3. mājā, viņas valodas meistarība var apburt, maldināt vai mulsināt.

   Šiem cilvēkiem piemīt spēja pārliecinoši runāt, un viņi to var izmantot, lai izvairītos no autostāvvietu biļetēm vai uzvarētu debatēs.

   Taču ir arī otra puse: viņiem var nākties pārvarēt pārpratumu jūru vai dažkārt atbildīgi izmantot vārdu burvību.

   Lasīt vairāk: Lilita trešajā mājā

   Lilita 4. mājā: Mistikas matriarhs

   Melnā Mēness Lilita 4. mājā

   4. mājā Lilitas enerģijas centrā ir mājas, saknes un ģimene. Šeit viņa kļūst par mulsinošu mātes figūru.

   Patiesībā, ja Lilita atrodas ceturtajā mājā, var būt ģimenes noslēpumi vai, iespējams, vajājoša senču pagātne. Šiem cilvēkiem var rasties nepārtraukta tiekšanās pēc piederības sajūtas.

   Viņu mājas? Iespējams, gotikas stilā celtā savrupmāja ielas galā vai mājīgs stūrītis, kas piepildīts ar noslēpumainām relikvijām!

   Lasīt vairāk: Lilita ceturtajā mājā

   Lilita 5. mājā: teātra kārdinātāja

   Melnā Mēness Lilita 5. mājā

   Ah, jautrības, radošuma un romantikas nams! Lilita 5. namā var pastiprināt valdzinājumu mākslinieciskajos un romantiskajos pasākumos.

   Iedomājieties kādu, kurš spēj flirtēt, neizrunājot ne vārda, vai mākslinieku, kura darbi jums nav īsti saprotami, bet jūs neizskaidrojami piesaista.

   Taču atcerieties, ka ar lielu valdzinājumu saistās arī liela drāma - šie cilvēki var nonākt neapšaubāmi kaislīgos mīlas romānos vai teatralizētos strīdos.

   Lasīt vairāk: Lilita piektajā mājā

   Lilita 6. mājā: apburtā veselības guru

   Melnā Mēness Lilita 6. mājā

   Kad Lilita nokļūst 6. mājā, ikdienas rutīnas un veselības režīmi ir piesātināti ar maģisku (vai ļaunu) pieskārienu.

   Iespējams, viņu rīta zaļās sulas sastāvā ir "slepenas" sastāvdaļas, vai arī viņu jogas pozas ir, nu, neordināra.

   Šiem cilvēkiem tomēr jābūt piesardzīgiem. Apsēstība ar pilnību rutīnas vai veselības jomā var kļūt par viņu Ahileja papēdi.

   Lasīt vairāk: Lilita sestajā mājā

   Lilita 7. mājā: attiecību burvība

   Melnā Mēness Lilita 7. mājā

   Septītajā partnerattiecību mājā Lilita spēlē valdzinošas, bet nenotveramas mīļākās lomu. Cilvēki ar šo novietojumu mēdz piesaistīt partnerus ar savu vilinošo enerģiju - magnētisku, noslēpumainu un nedaudz dumpiniecisku.

   Ar Lilitu septītajā mājā attiecības var būt saspringtas, pilnas ar cīņām par varu un vienlīdzības mācībām. Un, lai gan tās ir vilinošas kā vienmēr, saistības var būt deja, kuras soļi nepārtraukti mainās.

   Lasīt vairāk: Lilita septītajā mājā

   Lilita 8. mājā: Ēnu burve

   Melnā Mēness Lilita 8. mājā

   Astotais nams ir Lilitas dzimtā teritorija - okultisma, transformācijas un mūsu psihes dziļo, tumšo dzīļu sfēra.

   Šeit viņa ir pilnā krāšņumā, piesaistot cilvēkus metafiziskiem meklējumiem, mantojuma drāmām vai intensīvai varas dinamikai.

   Šiem cilvēkiem nav sveši dzīves un nāves noslēpumi, un viņu ceļojumos bieži vien nākas saskarties ar pašu tumšākajām ēnas pusēm...

   Lasīt vairāk: Lilita Astotajā mājā

   Lilita 9. mājā: dumpinieciskais filozofs

   Melnā Mēness Lilita 9. mājā

   Kur ir noteikumi, Lilita 9. mājā tos apšauba. Šie cilvēki ir tie, kas izaicina iedibinātās filozofijas, ceļo uz aizliegtām vietām vai iedziļinās pretrunīgos jautājumos.

   Viņi alkst gudrības, bet ar saviem nosacījumiem. Galvenās universitātes? Pf. Viņi labprātāk mācītos dzīves skolā vai apslēptā bibliotēkā neapgūta kalna virsotnē!

   Lasīt vairāk: Lilita devītajā mājā

   Lilita 10. mājā: harizmas izpilddirektors

   Melnā Mēness Lilita 10. mājā

   Publiskajam tēlam 10. mājā tiek piešķirta Lilitas šarma (un haosa) deva. 10. mājā cilvēki ar šo novietojumu var saskarties ar neizskaidrojamu publisko pievilcību.

   Viņi var būt līderi, kurus gan mīl, gan ienīst, vai arī slavenības, kuru katrs solis tiek rūpīgi pārbaudīts. Viņu profesionālā tēla līdzsvarošana ar viņu patieso "es" kļūst par viņu dzīves episko sāgu!

   Lasīt vairāk: Lilita desmitajā mājā

   Lilita 11. mājā: revolucionārs sapņotājs

   Melnā Mēness Lilita 11. mājā

   11. mājā Lilitas dumpinieciskais gars bieži tiek virzīts uz pārmaiņām sabiedrībā un kolektīviem sapņiem. Cilvēki ar šo novietojumu ir vizionāri, kuri redz pasauli, kas var būt, brīvu no ierobežojumiem.

   Viņi var saliedēt savus karavīrus (vai Twitter sekotājus) kādam mērķim. Taču viņi arī mācās nodrošināt, lai viņu ideālistiskās vīzijas neatstumtu viņus no sabiedrības, kuru viņi vēlas pārveidot!

   Lasīt vairāk: Lilita vienpadsmitajā mājā

   Lilita 12. mājā: Slēptās sfēras mistiķis

   Melnā Mēness Lilita 12. mājā

   Visbeidzot, Lilita, kas atrodas nomaļā 12. mājā, kļūst par noslēpumu, zemapziņas tieksmju un garīgās sfēras sargātāju. Cilvēki ar šo novietojumu ir kāju citā pasaulē, padarot viņus intuitīvus, sapņainus un mazliet izvairīgus.

   Viņi ir tie, kurus atradīsiet meditējošus kādā slēptuvē vai pierakstot sapņus, kas, iespējams, ir tikai pravietojumi. Tomēr viņu mūžīgais uzdevums ir atšķirt ilūziju no realitātes.

   Lasīt vairāk: Lilita divpadsmitajā mājā

   Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.