Mēness konjunktūra ar Merkuriju sinakts (detalizēti)

 • Dalīties Ar Šo
Faith Barnes

" Divu personību satikšanās ir kā divu ķīmisku vielu saskarsme: ja notiek reakcija, abas pārvēršas. " - Karls Jungs

Tātad, jūs esat pārķēris astroloģijas kļūda, vai ne?

Jūs esat iedziļinājies sarežģītajā zvaigžņu, planētu un, jā, pat mūsu mīļotā Mēness dejā, kas savij mūsu dzīves gobelēnu.

Apsveicam, dārgais lasītāj, tu gatavojies ienirt dziļāk truša caurumā ar šo izpēti par Mēness savienojums ar Merkuriju sinakts !

Šis maģiskais astroloģiskais termins attiecas uz intriģējošu aspektu, kas rodas, kad kāda cilvēka Mēness (emocionālais kodols) atrodas vienā grādā ar cita cilvēka Merkuriju (saziņas planētu).

Šeit Mēness emocijas satiekas ar Merkura komunikatīvo meistarību, bieži vien radot apburošu, lai gan reizēm izaicinošu attiecību pieredzi.

Piezīme : Šis raksts kalpo kā visaptverošs ceļvedis Mēness konjunktūras ar Merkuriju sinastrijā. Principā jūsu attiecību mijiedarbība ir atkarīga no visas sinastrijas kartes kopumā, nevis no viena aspekta tajā.

  Kosmiskais ievads: Mēness konjunkts ar Merkuriju Atklātā sinakts

  Sirds runā: The Heart Speaks: The Mēness loma sinaktskaitē

  Portāls Mēness , astroloģijā ir debesu iemiesojums mūsu visdziļākajām jūtām, instinktiem un zemapziņas vēlmēm. tas simbolizē audzinošo garu, mūsu emocionālās reakcijas un zināmā mērā arī mūsu iesakņojušos paradumus un reakcijas.

  Sinastrijas kontekstā, kas būtībā ir divu cilvēku dzimšanas zīmju salīdzinājums, Mēness stāvoklis sniedz vērtīgu ieskatu par emocionālo saderību un kopīgo pieredzi.

  Dievu vēstnesis: The Dzīvsudraba ietekme

  Dzīvsudrabs Savukārt Merkurs valda pār mūsu komunikāciju, intelektu un veidu, kā mēs apstrādājam un dalāmies ar informāciju. Nosaukts romiešu dievu spārnotā vēstneša vārdā, Merkura ietekme izpaužas kā mūsu zinātkāre, asprātība un sarunu stils.

  Kad Mēness satiekas ar Merkuriju sinnastrijā. Kosmiskā saruna Sākas

  In Mēness savienojums ar Merkuriju sinakts , mēs esam liecinieki unikālam emocionālās sapratnes un intelektuālās komunikācijas sajaukumam. Šis sajaukums, šī harmoniskā deja starp sirdi un prātu, var radīt gandrīz telepātisku saprašanos attiecībās!

  Vairāk nekā tikai vārdi: The Šī pāra priekšrocības

  Merkura un Mēness sinastrijā Mēness cilvēks ir tendēts emocionāli izprast un izkopt Merkura cilvēka idejas un domas.

  Savukārt dzīvsudraba cilvēks var palīdzēt izteikt Mēness cilvēka emocijas, bieži vien izsakot vārdos to, ko Mēness cilvēks jūt, bet viņam ir grūti izteikt.

  Tas veicina dziļu saikni, savstarpēju sapratni, "viens otra teikumu pabeigšanu" tipa saikni.

  Apvērstā puse: Izaicinājumi dejā

  Tomēr neviena kosmiskā deja nav bez kļūdām...

  Straujā tempa Merkurs dažkārt var kļūt nepacietīgs pret lēnāku, kontemplatīvāku Mēnesi. Merkura indivīda racionālā pieeja var šķist arī noraidoša vai nejūtīga pret Mēness emocionālajiem pārdzīvojumiem.

  Atcerieties, mans draugs, ka šo iespējamo problēmu apzināšanās un izpratne var pavērt ceļu labākai saziņai un labākai emocionālai sapratnei.

  Mēness Konjunkts Merkurijs Sinakts in Dažādas pazīmes

  Mēness un Merkurija sinastrijas laikā zīmes, kurās atrodas Mēness un Merkurs, piešķirs šai debesu sarunai vēl vienu kārtu.

  Piemēram, ugunīgais Auna dzīvsudrabs var bez ilgas domāšanas mesties diskusijās, kas jutīgajam Auna Mēnesim var izrādīties pārlieku satraucoši.

  Un otrādi, Dvīņu Merkura intelektuālā zinātkāre varētu būt intriģējošs un garīgi stimulējošs faktors Dvīņu Mēnesim.

  Mīlestība zem Kosmiskā kupola: Romantiskas attiecības un Mēness konjunkts ar Merkuriju Sinakts

  Romantiskās attiecībās, Mēness savienojums ar Merkuriju sinakts bieži nozīmē dziļu, savstarpēju un bagātīgu garīgu un emocionālu saikni.

  Ir patiesa zinātkāre, vēlme iedziļināties viens otra prātā un intuitīva izpratne par otra emocionālajām vajadzībām.

  Izpratne par šo debesu simfoniju var kļūt par spēcīgu instrumentu, kas palīdzēs kopt un padziļināt jūsu attiecības.

  Zinot, ka Mēness cilvēks ir emocionāli aktīvs, bet Merkura cilvēks nodrošina prāta veiklību un komunikācijas prasmes, var palīdzēt jums novērtēt savu dinamiku ar lielāku sapratni un pārvarēt iespējamos šķēršļus.

  Nobeiguma vārds: Apskati deju

  Atcerieties, ka Visums nav šeit, lai jūs dabūtu. Tas ir šeit, lai dejotu kopā ar jums.

  Tātad, aptveriet kosmisko baletu, kas ir Mēness savienojums ar Merkuriju sinakts .

  Ļaujiet tai jūs vadīt, iedvesmot un varbūt pat pārveidot.

  Galu galā, kā reiz teica gudrais Karls Jungs, kad divas personības satiekas, tās ne tikai mijiedarbojas - tās transformējas. Un kas var būt aizraujošāks par transformāciju?

  Tāpēc uzvelciet deju kurpes, uzvelciet savu mīļāko zvaigžņu tērpu un gatavojieties griezties, lēkt un varbūt pat mazliet paklupt uz šīs kosmiskās deju grīdas.

  Mūzika skan, Mēness spīd, un Merkurs ir gatavs sarunai. Mēness savienojums ar Merkuriju sinakts Jūs gaida...

  Saistītās ziņas:

  • Mēness Sekstila Merkūra sinakts
  • Mēness kvadrāts Merkuriju sinakts
  • Mēness Trīsvienība ar Merkuriju Sinakts
  • Mēness Kvinkonkss Merkuriju sinakts
  • Mēness pretējs Merkurijam sinakts

  Fīts Bārnss ir kaislīgs rakstnieks un dedzīgs lasītājs, kas nāk no mazas pilsētiņas Vidusrietumos. Ar dziļu mīlestību pret mācīšanos un dažādu zināšanu jomu izpēti Faith izveidoja savu emuāru Blog about Knowledge, lai dalītos savās atziņās ar lasītājiem no visas pasaules. Pamatojoties uz savu pieredzi akadēmiskajā vidē un plašiem personīgajiem pētījumiem, viņa aptver plašu tēmu loku, tostarp zinātni, vēsturi, filozofiju un sevis pilnveidošanu. Faith rakstīšanas stils ir saistošs, informatīvs un rosinošs pārdomām, tā mērķis ir iedvesmot lasītājus dziļāk iedziļināties savos zināšanu meklējumos. Ar zinātkāro prātu un patiesu entuziasmu atklāt jaunas idejas, Faith veicina atvērtību un kritisku domāšanu savā kopienā. Izmantojot savu emuāru, viņa cenšas radīt vidi, kurā lasītāji var paplašināt savu izpratni par pasauli un veicināt mīlestību uz mūžizglītību.