Babahh Media OÜ
E-post: info@babahh.com
Telefon: 555 11 291

Videoproduktsioon

&#x;&#x;

Kohalikud ekraanid

Võimaldame kliendil üritusel toimuvat kuvada erimõõtu ekraanidel, seal hulgas ka erinevaid esitlusi, logosid, vaheklippe. Peale üritust on võimalik saada ülesvõetust ka salvestus. Kohalike ekraanide tootmine on oluline suurüritustel ja kontsertidel, kus on suur rahvahulk ning esinejat on raske jälgida. Ekraanid võimaldavad vaatamisrõõmu pakkuda ka tagareas istuvatele osalejatele. Meie liikuva kaamera teenus võimaldab ekraanidele kuvada ka kõrvalruumide tegevusi! Teenuse tellimisel viib ekraanide tootmist läbi ekraanitehnik.
Lasmine

Väljastus

pilt1 copy
Huvipakkuvad sündmused välisriikidest aitab vaatajateni tuua väljastusteenus. Teenus töötab nii satelliidi, kui ka IP-põhiselt. Väljastusteenus hõlmab endas graafikaelementide, logode ning reklaamide lisamist. Soovi korral lisame ülekandesse ka kommentaatorid. Teenust osutatakse Babahh Media kontoris. Hetkel pakume väljastusteenust tenniseülekannete DelfiTV ja TeliaTV vahendusel.

Otseülekanne

Babahh Media teostab aastas rohkem kui 500 otseülekannet ja videosalvestust. Pakume klientidele täislahendust ideest kuni teostuseni ning oleme aktiivselt kaasa mõtlevad koostööpartnerid. Sünergia erinevate teenuste vahel tähendab, et klient saab Babahhist terviklahenduse. Pakume videoproduktsiooni teenust, toodame erinäolisi graafikapakke ning loome teenusele kliendi soovijärgse väljundi. Oleme orienteerunud mitmekesisusele – teenuseid pakume igapäevaselt nii kultuuri-, spordi- kui ka meelelahutusvaldkondades.
38440003_202800217247942_2172537235914620928_n

VR ja 360° videod

360º video ehk VR video erinevus tavavideotest on selle interaktiivsus ja omadused, mis võimaldavad videos (näiteks vaadates seda VR prillides) tajuda  justkui vaataja asuks ise video sees ning muuta vaatenurka otseülekandes või juba filmitud videodes vastavalt oma soovile.
Tänu tehnoloogia arengule ning olulisemate portaalide pleierite toele (FB, Youtube) on videote kvaliteet teinud viimaste aastatega vägagi muljetavaldava arengu, mis tänasel päeval võimaldab juba 12K videopildi tootmist.
360º video filmitakse üles kaameraga, millel on üldjuhul 6-12 erinvasse suunda suunatud objektiivi. Kõikidest objektiividest üheaaegselt filmitavad videovood “õmmeldakse” omavahel kokku ja saadud tulemus kohandatakse sobivaks internetis vaatamiseks. Filmimine on teostatav nii maapinnalt kui droonilt, nii staatilise- kui liikuva kaameraga.
Pakume 360º videote teostuslahendusi  alates produktsiooni korraldamisest kuni lõpliku tehnilise lahenduse ehk valmis video või videodesüsteemide teostuseni. Sealhulgas nii 2d- kui 3d-graafika animatsioone ja nende lisamist klippidesse. Helindust, muusikataustade lisamist ning pealelugemist.
Tehnilisi erilahendusi teostame vastavalt kliendi vajadusele.
Tehtud tööd saab vaadata SIIT.
Küsi pakkumist info@babahh.com

Klipid, saated, aftermovied

Aitame kliendil luua professionaalse kokkuvõtva klipi toimunud üritusest, kontserdist, konverentsist jms. Pakume produktsiooniteenust süžee loomisest teostuseni, kaasates hinnatud operaatorid, režissöörid ning videotehnikud. Nõustame klienti tehnilise lahenduse ja lokatsiooni valimisel. 
Photo 19-05-2018, 15 45 27

Püsilahendused

teemu-paananen-376238-unsplash
Püsilahendusteenus on mõeldud eelkõige ettevõtetele, kes vajavad kiiret, mugavat ning lihtsat ülekandeteenust püsilokatsioonis. Teenus pakub minimaalse tööjõu ressursiga ning väikese tehnikapargiga läbi viia lihtsakoelisi ülekandeid konverentsidest, loengutest, koosolekutest. Oleme tänaseks paigaldanud püsilahendusi spordisaalidesse ja konverentsiruumidesse.