Babahh Media OÜ
E-post: info@babahh.com
Telefon: 555 11 291

360 Kraadi Videod

&#x;&#x;

360º video ehk VR video erinevus tavavideotest on selle interaktiivsus ja omadused, mis võimaldavad videos (näiteks vaadates seda VR prillides) tajuda  justkui vaataja asuks ise video sees ning muuta vaatenurka otseülekandes või juba filmitud videodes vastavalt oma soovile.
Tänu tehnoloogia arengule ning olulisemate portaalide pleierite toele (FB, Youtube) on videote kvaliteet teinud viimaste aastatega vägagi muljetavaldava arengu, mis tänasel päeval võimaldab juba 12K videopildi tootmist.

360º video filmitakse üles kaameraga, millel on üldjuhul 6-12 erinvasse suunda suunatud objektiivi. Kõikidest objektiividest üheaaegselt filmitavad videovood “õmmeldakse” omavahel kokku ja saadud tulemus kohandatakse sobivaks internetis vaatamiseks. Filmimine on teostatav nii maapinnalt kui droonilt, nii staatilise- kui liikuva kaameraga.

Pakume 360º videote teostuslahendusi  alates produktsiooni korraldamisest kuni lõpliku tehnilise lahenduse ehk valmis video või videodesüsteemide teostuseni. Sealhulgas nii 2d- kui 3d-graafika animatsioone ja nende lisamist klippidesse. Helindust, muusikataustade lisamist ning pealelugemist.

Tehnilisi erilahendusi teostame vastavalt kliendi vajadusele.

Küsi pakkumist info@babahh.com

https://vrestonia.ee/

&#x;&#x;